خروج

بسته بندی برنج و ماهی


استفاده از مواد با کیفیت در بسته بندی محصولات، همیشه یکی از دغدغه های بسیاری از تولید کنندگان بوده است. زمانی که صحبت از بسته بندی برنج و ماهی می شود دو نکته همیشه باید مد نظر باشد. اول اینکه بسته بندی برنج از جنسی تهیه شده باشد که قابلیت تحمل وزن برنج را داشته باشد و پاره نشود. مقاومت کیسه برنج در این موضوع خیلی حائز اهمیت است چون در هم در حین حمل و نقل و هم در زمان استفاده باید مقاومت لازم را داشته باشد و پاره نشود و نکته دوم این که یکی از مواد غذایی که لازم است بسته بندی مناسبی داشته باشد، غذاهای دریایی ست چون این غذاها بوی نامطلوبی دارند و تولید کننده باید از نوعی بسته بندی استفاده کند که بوی این محصولات به بیرون درز نکند.

بسته بندی برنج

کیسه هایی که امروزه برای بسته بندی برنج مورد استفاده قرار می گیرد، کار را برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان آسان کرده است. چون هم حجم و سایز کوچکتری دارند و هم نگهداری و حمل و نقل آن ها راحت تر است. امروزه یک مشتری به راحتی می تواند کیسه برنج مصرفی خود را داخل کابینت آشپزخانه قرار دهد و نگران وارد شدن حشرات موذی به داخل آن نباشد.

بسته بندی ماهی

بسته بندی هایی که امروزه برای غذاهای دریایی خصوصا ماهی استفاده می شود، کار را بسیار راحت کرده است. انواع بسته بندی های پلاستیکی و مقاوم که کاملا وکیوم می شود و باعث حفظ طعم و رنگ و شکل ماهی می شود. این کیسه ها که به نام کیسه چند لایه معروف هستند، از درز بوی مواد غذایی به بیرون جلوگیری می کنند.

بسته بندی ماهی

این موضوع نشان می دهد که امروزه حتی برای محصولاتی که بسته بندی برای آن ها غیر ممکن بود هم نوعی بسته بندی وجود دارد و استفاده از آن فقط به کمی خلاقیت و ذکاوت احتیاج دارد.

و اما خلاقیت یک شرکت چینی...

یک شرکت چینی تصمیم گرفت از نوعی بسته بندی خاص استفاده کند که در عین این که زیباست، قابل بازیافت هم باشد. او این طرح را برای پر مصرف ترین محصولاتی که در چین استفاده می شود، به کار برد. یعنی برای بسته بندی برنج و ماهی.

بسته بندی برنج

این دو محصول که در چین بیشترین کاربرد را دارند و حتی در مراسم شکر گزاری شان استفاده می شود، با طرحی که Hailong Xiang داد و استفاده از طرحی خاص برای بسته بندی برنج و ماهی بسیار دقیق و هوشمندانه بود و به یکی از محصولات پرفروش چین تبدیل شد.

بسته بندی برنج

بسته بندی برنج

 

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی برنج و ماهی" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،بسته بندی برنج،برنج،ماهی،بسته بندی ماهی


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.