خروج

4 فایده ساک دستی تبلیغاتی برای برند شما


احتمالاً شما هم بارها و بارها ساک دستی تبلیغاتی دریافت کرده‌اید و دیگر فرق یک ساک دستی با کیفیت و بی کیفیت را تشخیص می‌دهید. مسلماً از یک ساک تبلیغاتی پارچه ای دسته دار و خوشرنگ بیشتر استفاده خواهید کرد و یه کیسه پلاستیکی یا نایلون را دور خواهید انداخت. پخش کردن ساک دستی تبلیغاتی یکی از ساده ترین روش های بازاریابی است که برای کسب و کار های کوچک و بزرگ مناسب است. ساک دستی تبلیغاتی فواید زیادی دارد که تعدادی از آن ها را در زیر بررسی خواهیم کرد.

 

مشتری ها عاشق هدیه هستند

ساک دستی تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی، ساک دستی پارچه ای

هرکسی با کمی تجربه در زمینه فروش می داند که دادن یک اشانتیون می تواند دلیل خرید کالایی برای مصرف کننده ها باشد زیرا مردم واقعاً عاشق هدیه گرفتن مجانی هستند. با دادن یک ساک تبلیغاتی خوشرنگ و خوش دوخت به مشتری ها نه تنها آن ها را خوشحال می‌کند و حس مثبتی نسبت به برند شما پیدا می‌کنند بلکه ساک تبلیغاتی را بارها استفاده خواهند کرد و آگاهی برند شما افزایش پیدا می‌کند. مشتری هایی که از ساک تبلیغاتی شما استفاده خواهند کرد تبدیل به بیلبورد های متحرک برند شما خواهند شد.

 

آگاهی برند شما را افزایش می دهد

شما می‌توانید برای هر کمپین تبلیغاتی یک ساک دستی تبلیغاتی جدید طراحی کنید که با بقیه متفاوت است. این روش به شناخته شدن کمپینی که رویش سرمایه گذاری کرده‌اید و پخش شدن خبرش کمک می‌کند همچنین آگاهی از برند شما را به طور کلی افزایش می دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید ساک دستی تبلیغاتی مخصوص یک خیریه یا گروه خاصی طراحی کنید و آن ها را در همایش های مختلف پخش کنید در نتیجه افرادی که ممکن است تا به حال اسم برند شما را هم نشنیده باشند آن را همیشه به عنوان برندی که هدیه های زیبا می دهد به یاد خواهند آورد.

 

تبلیغات مجانی

تبلیغات مجانی، ساک دستی تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی

از آنجایی که شما در هر صورت باید روی ساک های دستی و بسته بندی سرمایه گذاری کنید، جایگزین کردن آن ها با ساک دستی اختصاصی روشی مجانی برای تبلیغات برند شما است. سرمایه گذاری روی ساک دستی تبلیغاتی برخلاف روش های دیگر تبلیغات نتیجه بلند مدتی دارد زیرا مشتری ها از آن تا مدت ها در زندگی روزانه استفاده خواهند کرد.

 

مقرون به صرفه بودن

به طور متوسط هزینه تولید ساک دستی تبلیغاتی و چاپ ساک دستی نسبت به دیگر ابزار تبلیغاتی پایین تر است. از طرفی ساک دستی می‌توانید با جنس دلخواه شما تولید شود پس بر اساس بودجه شما تطبیق پیدا می‌کند. به عنوان مثال ساک های دستی کرباس (که از الیاف کتان، کنف، پنبه و... ساخته می شود) بسیار محبوب، ترندی و مقرون به صرفه هستند. به طور کلی ساک های تبلیغاتی در حین سادگی و ارزان بودن، استراتژی خیلی خوبی برای تبلیغات هستند.

 

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ساک دستی تبلیغاتی، ساک تبلیغاتی پارچه ای، ساک تبلیغاتی کاغذی، ساک تبلیغاتی اسپان باند و چاپ روی ساک دستی با مجتمع چاپ تورنگ تماس بگیرید.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

4 فایده ساک دستی تبلیغاتی 


کلمات کلیدی : ساک دستی تبلیغاتی، ساک تبلیغاتی، ساک تبلیغاتی پارچه ای، ساک دستی، ساک دستی پارچه ای، هدایای تبلیغاتی، کیسه تبلیغاتی، چاپ ساک تبلیغاتی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/12
مهم‌ترین نکته در انتخاب نوع تبلیغات توجه به این نکته است که تأثیر آن روی مخاطبان شما چقدر خواهد بود. تا سرمایه گذاری شما بازگشت خوبی داشته باشد. چاپ ساک تبلیغاتی با هزینه کمی...
1399/07/03
یکی از بهترین اقلامی که هر شخصی می‌تواند با خود داشته باشد (مخصوصاً خانم‌ها) ساک دستی پارچه ای است. در ادامه 7 استفاده‌ی...
1397/08/30
در آخرین سال های قرن هفدهم کیسه خرید وجود نداشت و خریداران لوازمی را که خرید می کردند، داخل سبد حمل می‌کردند و سبد هم به دلیل...