خروج

معرفی 3 نوع کاغذ سینگل پیتزا


کاغذ زیر پیتزایی یک کاغذ بهداشتی، ضد روغن و ضد رطوبت است که برای محافظت از پیتزا در بسته بندی بیرون بر استفاده می‌شود. همچنین کاغذ زیر پیتزا در رستوران ها و فست فود ها روی سینی سرو پیتزا برای رعایت بهداشت قرار می‌گیرد. در ادامه انواع کاغذ زیر پیتزایی را معرفی می‌کنیم.

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ سینگل زیر پیتزایی

 

کاغذ سینگل زیر پیتزایی

کاغذ سینگل زیر پیتزا یا سینگل بهداشتی یک نوع کاغذ دو لایه است که لایه ی بالایی آن موج دار دارد، این قابلیت کاغذ سینگل بهداشتی به تهویه هوا کمک می‌کند و خمیر پیتزا را ترد نگه می‌دارد. سینگل بهداشتی علاوه بر کاغذ کف پیتزا به‌عنوان کاغذ جعبه پیتزا هم استفاده می‌شود. از این نوع کاغذ سینگل بهداشتی نمی‌توان در تهیه پیتزا و پخت پیتزا استفاده کرد زیرا ممکن است آتش بگیرند. عبارت بهداشتی در این نوع کاغذ زیر پیتزا به‌این‌علت به کار می‌رود که پروتکل های بهداشتی حتماً باید در ساخت و توزیع این کاغذ ها رعایت شوند تا غذا در سلامت کامل برای مشتری سرو شود.

کاغذ زیر پیتزا

 

کاغذ روغنی زیر پیتزا

کاغذ روغنی در تهیه پیتزا و شیرینی پزی در خانه و پخت پیتزا در فست فود ها و پیتزا فروشی ها برای پوشاندن سینی فر به کار می‌رود زیرا کاغذ روغنی زیر پیتزا تحمل گرمای زیاد را دارد و آتش نمی‌گیرد. خمیر پیتزا به کاغذ روغنی نمی‌چسبد و راحت از آن جدا می‌شود. کاغذ روغنی زیر پیتزایی گاهی برای سرو پیتزا و به‌عنوان کاغذ جعبه پیتزا هم استفاده می‌شود.

کاغذ زیر پیتزا


کاغذ مومی زیر پیتزا

کاغذ مومی زیر پیتزا علاوه بر پوشاندن سینی سرو و کف جعبه پیتزا برای بسته بندی ساندویچ و همبرگر هم به کار می‌رود. کاغذ مومی جلوی خیس شدن جعبه پیتزا و خمیر شدن پیتزا را می‌گیرد. کاغذ مومی چاپ شده به علت تهویه خوب، ضد روغن و ضد رطوبت بودن در بسته بندی انواع فست فود به کار می‌رود.

کاغذ زیر پیتزا

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ سینگل زیر پیتزایی

 

تمام کاغذ هایی که در بالا نام برده شد علاوه بر کاغذ جعبه پیتزا به‌عنوان کاغذ بسته بندی و کاغذ سینی انواع فست فود، غذاهای سوخاری، سیب زمینی سرخ کرده، ساندویچ و همبرگر به کار می روند زیرا یکی از مهم‌ترین نکاتی که هر سرویس‌دهنده‌ی غذایی باید رعایت کند رعایت بهداشت و بهتر کردن تجربه‌ی مشتری با حفظ طعم، دما و حالت غذا است.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

معرفی 3 نوع کاغذ سینگل پیتزا


کلمات کلیدی : کاغذ زیر پیتزا، کاغذ کف پیتزا، کاغذ جعبه پیتزا، کاغذ روغنی پیتزا، کاغذ سینگل پیتزا، کاغذ سینگل بهداشتی، کاغذ مومی زیر پیتزا، کاغذ پیتزا،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/25
یکی از روش های جدیدی پیچیدن دسته گل استفاده از کاغذ کرافت است. کاغذ کرافت با زیبایی طبیعی و رنگ خنثی باعث بیشتر به چشم آمدن گل ها می شود. همینطور...
1399/10/19
آیا می دانستید چاپ عکس روی چوب در خانه کمتر از یک ساعت ممکن است؟ وسایل مورد نیاز این روش چاپ روی چوب تنها کاغذ مومی و پرینتر جوهری خانگی است.
1399/10/18
کاغذ مومی استفاده های زیادی در خانه و آشپرخانه دارد و نگه داری تعدادی ورق کاغذ مومی در خانه می تواند شما را از مشکلات زیادی نجات دهد ...
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ