خروج

آموزش ساخت قیف بسته بندی برای محصولات کوچک


ایده بسته بندی بدلیجات، بسته بندی سایز کوچک

کسب و کار هایی که لوازم کوچک مثل پیکسل، برچسب، استیکر، بدلیجات و... تولید می کنند یا می‌فروشند همیشه با چالش بسته بندی رو به روی هستند. بسته بندی های معمولی که در بازار وجود دارد مثل انواع جعبه ها و پاکت ها یا مناسب این محصولات نیستند یا برای بسته بندی محصولات کوچک مقرون به صرفه نیستند. از طرفی بسیاری از بسته بندی های خلاقانه و ایده های بسته بندی که در اینترنت وجود دارد مناسب این محصولات کوچک نیستند. در این مقاله می‌خواهیم یک روش بسته بندی را آموزش دهیم که کاملاً مناسب محصولات با سایز کوچک است و علاوه بر آن خلاقانه و مقرون به صرفه است. شما می‌توانید این بسته بندی را در خانه و به راحتی بسازید.

 

لوازم موردنیاز برای ساختن قیف بسته بندی

کاغذ کرافت، کاغذ رنگی یا کاغذ معمولی

منگنه

چسب نواری یا برچسب

 

آموزش ساخت قیف بسته بندی

برای ساخت این بسته بندی اول باید یک قیف بسازید اگر نمی‌دانید چگونه یک قیف محکم و کاربردی بسازید می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید. اگر می‌خواهید بسته بندی مینیمالیست، ساده و طبیعی داشته باشید می‌توانید از کاغذ کرافت برای ساختن این قیف استفاده کنید. کاغذ رنگی یا کاغذ کادو هم انتخاب خوبی برای این بسته بندی هستند زیرا بدون صرف هزینه زیادی می‌توانید بسته بندی خلاقانه و طرح دار داشته باشید. بعد از اینکه کاغذتان را انتخاب کردید و قیف را ساختید می‌توانید آن را با منگنه یا چسب نواری محکم کنید.

آموزش قیف کاغذی، بسته بندی سایز کوچک
بعد از اینکه قیف ساخته شد می‌توانید آن را با یک برچسب یا استیکر مخصوص که لوگو شما رویش چاپ شده است یا هر برچسب دیگری ببندید. یا می‌توانید بسته بندی را همانند عکس زیر با نخ رنگی، کاموا یا نخ کنفی محکم کنید و یک نوشته کوچک هم به آن اضافه کنید.

بسته بندی استیکر، بسته بندی بدلیجات، بسته بندی کاغذی

نیازی نیست این بسته بندی را تنها برای محصولات سایز کوچک استفاده کنید بلکه با قیف های بزرگتر می‌توانید محصولات بیشتر با اندازه های بزرگتری را بسته بندی کنید. همچنین با استفاده از مقوا و کاغذ های ضخیم تر می‌توانید محصولاتی که وزن بالاتری دارند را بسته بندی کنید.


 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش ساخت قیف بسته بندی برای محصولات کوچک


کلمات کلیدی : قیف، بسته بندی، بسته بندی استیکر، بسته بندی پیکسل، بسته بند برچسب، قیف کاغذی، محصولات کوچک، بدلیجات،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/11/21
اگر تصمیم گرفته اید که از کاغذ کرافت به عنوان کاغذ کادو استفاده کنید یا دنبال ایده های جدید برای بسته بندی می گردید این مقاله برای شما است.
1399/11/20
روش های کادو کردن خلاقانه ساده‌تر از آن چیزی هستند که فکر می‌کنید و با لوازم ارزان قیمت و ساده می‌توان این ایده ها را به‌راحتی پیاده کرد
1399/11/14
کاردستی های کاربردی زیادی وجود دارند که با کاغذ کرافت ساخته می شوند اما این سبد بافتنی کاغذی چیزی است که بارها در خانه به منظور های مختلف قابل استفاده است.
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ