خروج

بهترین پاکت ساندویچ برای فست فود و رستوران چیست؟


برای اینکه طعم و شکل یک ساندویچ خوشمزه حفظ شود باید در یک بسته بندی مناسب قرار بگیرد. بسته بندی ساندویچ برای محل کار یا میان وعده با بسته بندی ساندویچ مناسب رستوران و فست فود فرق می‌کند. انواع مختلف بسته بندی ساندویچ یکبار مصرف و چند بار مصرف وجود دارند اما در ادامه تنها در مورد پاکت ساندویچ و کاربرد های مختلف آن صحبت می‌کنیم.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت مومی ساندویچ

 

پاکت ساندویچ مومی

کاغذ مومی حاوی یک لایه‌ی ضد روغن و ضد رطوبت است که آن را برای بسته بندی ساندویچ و همبرگر ایده‌آل می‌کند. در بین پاکت های کاغذی، پاکت مومی بیشترین کارایی را در مصارف رستوران و فست فود ها دارد زیرا می‌تواند تا مدت طولانی از ساندویچ را گرم نگه دارد و از آن محافظت کند. پاکت مومی ساندویچ در برابر خیس شدن یا روغن غذا مقاومت بسیار بالایی دارد. چاپ پاکت مومی ساندویچ در طرح های اختصاصی امکان‌پذیر است. کاغذ مومی با کاغذ روغنی تفاوت دارد و پاکت مومی ساندویچ نرم تر است، انعطاف پذیری بیشتری دارد و نیمه شفاف است.

پاکت ساندویچ مومی

 

پاکت ساندویچ کرافت

بسته بندی کرافت در صنایع غذایی محبوبیت زیادی دارد اما کاغذ کرافت بیشتر مناسب غذاهای خشک است. برای بسته بندی ساندویچ با کاغذ کرافت بهتر است اول ساندویچ یا همبرگر یک بار با کاغذ مومی پیچیده شود و بعد در پاکت کرافت ساندویچ قرار گیرد. پاکت ساندویچ کرافت برای غذاهایی که روغن یا رطوبت ندارند مثل ساندویچ های خشک بسته بندی ایده‌آلی است. چاپ لوگو و طرح های اختصاصی روی پاکت کرافت امکان‌پذیر است.

پاکت ساندویچ کرافت

 

پاکت ساندویچ نایلونی

پاکت ساندویچ نایلونی و پلاستیکی بیشتر مناسب ساندویچ های سرد یا فریز شده است. بسته بندی نایلونی یکی از پرمصرف‌ترین بسته بندی ساندویچ خانگی است. پلاستیک ساندویچ، پاکت نایلونی و کاور نایلونی مناسب ساندویچ های گرم نیست زیرا امکان تهویه در این بسته بندی وجود ندارد و با میعان رطوبت ساندویچ، غذا تردی و تازگی خودش را از دست می‌دهد. پاکت پنجره دار ساندویچ ترکیبی از بسته بندی کاغذی و پلاستیکی است.

پاکت ساندویچ نایلونی

همه‌ی این پاکت های ساندویچ یکبار مصرف هستند و کاربرد های مخصوص به خودشان را دارند. بهترین پاکت ساندویچ فست فود و رستوران شما بستگی به نوع سرویس غذایی که ارائه می‌دهید دارد. انتخاب پاکت ساندویچ مناسب و چاپ و طراحی مخصوص به آن می‌تواند روی تجربه‌ی مشتری از سرویس‌های شما تأثیر بسیار خوبی بذارد.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت مومی ساندویچ

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

بهترین پاکت ساندویچ برای فست فود و رستوران چیست؟


کلمات کلیدی : پاکت ساندویچ مومی، پاکت ساندویچ کرافت، پاکت ساندویچ فست فود، پاکت همبرگر،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.