خروج

بسته بندی متالایز چیست؟ انواع پاکت متالایز


پاکت متالایز از مواد پلاستیکی پلیمری ساخته می‌شود که توسط یک لایه‌ی فلزی، معمولاً آلومینیوم، پوشانده شده‌اند. این روش باعث می‌شود پاکت متالایز در حین سبکی جلوه‌ی براق آلومینیوم را داشته باشد. پاکت متالایز ایستاده، پاکت متالایز زیپدار، پاکت متالایز شفاف و... از انواع پاکت متالایز هستند.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت متالایز بسته بندی

 

پاکت متالایز ایستاده

پاکت متلایز ایستاده برای چاپ رنگی عالی است و رنگ ها را بسیار شفاف نشان می‌دهد. پاکت متالایز نسبت به پاکت کاغذی در برابر رطوبت مقاوم تر است. پاکت متلایز اجازه‌ی ورود نور خورشید را نمی‌دهد و به همین دلیل برای بسته بندی محصولات حساس به نور مناسب است. پاکت متالایز به‌راحتی پاره نمی‌شود و قابلیت بسته بندی مواد غذایی تر و فریزری را دارد.

پاکت متالایز

 

پاکت متالایز زیپدار

پاکت متالایز زیپ دار تمام فواید پاکت متلایز ایستاده را دارد و تنها فرقش وجود یک زیپ کیپ در بالای پاکت است که باز و بسته کردن را راحت می‌کند. پاکت متالایز ایستاده برای بسته بندی محصولاتی که به طور روزانه استفاده می‌شوند مثل قهوه مناسب است.

پاکت متالایز

 

پاکت شفاف متالایز

پاکت شفاف متلایز از فیلم متالایز ساخته می‌شود و معمولاً سه طرف دوخت است. این پاکت ها یک پنجره شفاف دارند یا یک سمت آن ها کاملاً شفاف است و کاملاً مواد بسته بندی شده را نشان می‌دهند. این لایه‌ی شفاف از نایلون، سلفون یا پلاستیک های دیگر ساخته می‌شود.

پاکت متالایز

 

پاکت متالایز طلایی

پاکت متلایز طلایی یکی از پرطرفدارترین پاکت متلایز رنگی است. متلایز در رنگ های مختلفی تولید می‌شود و محدودیتی ندارد. پاکت متالایز طلایی برای کسب و کار هایی که بودجه طراحی و چاپ ندارند بسیار مناسب است زیرا رنگ طلایی این پاکت ها بسیار چشم‌گیر است و بسته بندی را متمایز می‌کند.

پاکت متالایز

 

پاکت متلایز ساندویچی

پاکت متلایز ساندویچی به‌عنوان کاور ساندویچ به جای کاور نایلونی یا کاغذی استفاده می‌شود. پاکت متالایز ساندویچی کاملاً مواد غذایی را گرم نگه می‌دارد و جلوی انتقال رطوبت و روغن را می‌گیرد و بسیار بهداشتی است. پاکت متالایز ساندویچ در تعداد بالا یا به صورت کیلویی به فروش می‌رسد.

پاکت متالایز

 

پاکت متالایز همبرگری

پاکت متالایز همبرگری برای کاور همبرگر استفاده می‌شود. این پاکت ها تمام قابلیت های نایلون متالایز ساندویچ را دارند و فقط در سایز مناسب برای همبرگر تولید می‌شوند. این بسته بندی ها به‌عنوان رول متالایز یا سلفون متالایز هم شناخته می‌شوند.

پاکت متالایز

 

پاکت فویل آلومینیوم

پاکت فویلی از ورق های نازک فویل آلومینیوم ساخته شده است. چاپ روی پاکت فویل آلومینیوم امکان‌پذیر است. ازآنجایی‌که بسته بندی آلومینیومی لایه‌ی داخلی پلیمری را ندارد مناسب بسته بندی مواد اسیدی، قلیایی یا مواد غذایی حاوی نمک نیست زیرا برخورد طولانی‌مدت این مواد با فویل آلومینیومی ممکن است خطرناک باشد.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت متالایز بسته بندی

 

پاکت های متالایز برای بسته بندی انواع مواد غذایی، مواد فریزری، خشکبار، دارو، مواد آرایشی بهداشتی، فست فود و غذاهای رستورانی استفاده می شوند.

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

بسته بندی متالایز چیست؟ انواع پاکت متالایز


کلمات کلیدی : پاکت متالایز، پاکت فویلی، پاکت آلمینیومی، پاکت متالایز شفاف، پاکت متالایز ایستاده، پاکت متالایز رنگی، پاکت متالایز طلایی، پاکت شفاف متالایز


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.