خروج

فواید پاکت کرافت بسته بندی چای


ارزش جهانی بازار چای در سال 2020 به 14360 میلیون دلار رسیده است و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2026 به مبلغ 17590 میلیون دلار برسد. بازار چای بسیار اشباع‌شده است و امروزه چای سبز، چای سیاه، چای ماسا، چای طعم دار و انواع دمنوش ها جای چای سیاه کلاسیک را گرفته‌اند. بسته بندی چای تأثیر زیادی در فروش کالا و جلب‌توجه خریداران دارد. در بسته بندی چای عوامل زیادی را باید در نظر گرفت و هر بسته بندی مناسب چای نیست. پاکت کاغذی ایستاده یکی از بسته بندی های پرطرفدار چای شکسته، چای قلم، چای سبز و دمنوش است. در ادامه به فواید استفاده از پاکت کاغذی ایستاده برای بسته بندی چای اشاره می‌کنیم.

 

پاکت کاغذی چای را تازه نگه می‌دارد

مهم‌ترین نکته در بسته بندی چای شکسته، چای سبز، چای کیسه ای یا تی بگ تازه نگه‌داشتن چای است تا تغییری در طعم و عطر چای ایجاد نشود. پاکت کرافت هم‌زمان با تازه نگه‌داشتن چای و دمنوش از ورود رطوبت و باکتری جلوگیری می‌کند. پاکت کرافت زیپ‌دار کاملاً چای را مهر و موم می‌کند و برخلاف جعبه چای این زیپ کیپ در پاکت کرافت حتی بعد از باز شدن در خانه هم چای را تازه نگه می‌دارد. 

پاکت کرافت بسته بندی چای

 

پاکت کاغذی باعث به چشم آمدن بسته بندی چای می‌شود

پاکت کرافت ایستاده بین بسته بندی های چای معمولی مثل جعبه چای یا پاکت مقوایی چای به چشم می‌آید. پاکت کرافت فضای زیادی برای چاپ و طراحی دارد که استفاده درست از آن به برندینگ و فروش چای کمک می‌کند. پاکت کرافت پنجره دار هم انتخاب خوبی برای کسب‌وکار های تازه‌کار است که نمی‌توانند برای طراحی و چاپ هزینه کنند یا اینکه مطمئن هستند کیفیت چای به‌تنهایی می‌تواند باعث جلب‌توجه مشتری شود. اضافه کردن قدم‌های دم کردن چای یا اطلاعات جالب در مورد چای به پشت پاکت کرافت می‌تواند باعث درگیر شدن و ارتباط برقرار کردن مصرف‌کننده با بسته بندی چای شود.

پاکت کرافت بسته بندی چای

 

طراحی و چاپ پاکت کرافت چای

یکی دیگر از قابلیت‌های پاکت کرافت این است که می‌توان انواع روش‌های چاپ را روی آن انجام داد و محدودیتی در طراحی وجود ندارد. از چسباندن برچسب‌های مخصوص گرفته تا چاپ پترن و متالایز کردن پاکت کرافت. اضافه کردن قابلیت‌هایی مثل زیپ کیپ یا پنجره شفاف به کاغذ کرافت هم می‌توانند در طراحی بسته بندی چای استفاده شوند. باوجود تمام این قابلیت‌ها پاکت ایستاده کاغذی انتخاب مقرون‌به‌صرفه و کاربردی برای بسته بندی چای ایست.

پاکت کرافت بسته بندی چای


 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

فواید پاکت کرافت بسته بندی چای


کلمات کلیدی : بسته بندی چای، جعبه چای، کارتن چای، تی بگ، چای کیسه ای، پاکت چای، پاکت کرافت، پاکت بسته بندی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی خوب باید چه ویژگی هایی را دارا باشد، انواع بسته بندی ها کدام اند و چه نکاتی در حمل و نقل محصولات مهم است
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.