خروج

انواع جعبه پیتزا و عوامل موثر در قیمت آن ها چیست؟


جعبه پیتزا آماده یا جعبه پیتزا خام از اقلام مورد نیاز برای بسته بندی پیتزا بیرون بر است. جعبه پیتزا معمولاً با کارتن یا نوعی کاغذ ضخیم دیگر ساخته می‌شود. طراحی جعبه پیتزا روی تجربه‌ی مشتری از طعم غذا تأثیرگذار است. رستوران ها و فست فود هایی که می‌خواهند در هزینه‌های طراحی و چاپ صرفه جویی کنند می‌توانند از جعبه پیتزا چاپ شده آماده استفاده کنند. جعبه پیتزا در قالب های کوچک، متوسط و بزرگ و در شکل های متنوع تولید می‌شود.

 خرید جعبه پیتزا 

 

انواع بسته بندی پیتزا

جعبه پیتزا کارتنی

جعبه کارتنی یکی از پراستفاده‌ترین بسته بندی های فست فود است. جعبه کارتنی ضخامت قابل قبولی دارد و روغن پیتزا به‌سختی از کارتن رد می‌شود. جعبه پیتزا کارتنی کاملاً غذا را تا رسیدن به دست مشتری گرم نگه می‌دارد و قیمت ارزانی دارد. جعبه کارتنی در سایز های مختلف برای انواع فست فود تولید می‌شود و چاپ رنگی روی جعبه امکان‌پذیر است.

جعبه پیتزا کارتنی

 

جعبه پیتزا مقوایی

جعبه پیتزا مقوایی ضخامت کمتری دارد و کاملاً ضد روغن نیست مگر اینکه یک‌لایه‌ی ضد روغن یا کاغذ زیر پیتزایی مومی داخل آن قرار گیرد. معمولاً روی جعبه پیتزا کارتنی چاپ گلاسه انجام می‌گیرد اما مقوا مات هم انتخاب خوبی برای جعبه پیتزا است.

جعبه پیتزا مقوایی

 

جعبه پیتزا کرافت

جعبه پیتزا کرافت در شکل های متنوع چند ضلعی، مستطیلی و دایره ای تولید می‌شود. بسته بندی کرافت به جعبه پیتزا شکلی مدرن و حرفه ای می‌دهد و ازلحاظ بصری بسیار جذاب است اما کاغذ کرافت کاملاً ضد روغن نیست برای همین باید از یک کاغذ زیر پیتزایی مومی در جعبه پیتزا کرافت استفاده شود. قیمت جعبه پیتزا کرافت ارزان تر از انواع دیگر بسته بندی پیتزا است.

جعبه پیتزا کرافت

 

جعبه پیتزا گسترده

جعبه پیتزا گسترده برای راحتی در انبار کردن تعداد بالای جعبه های بسته بندی فست فود طراحی شده است. جعبه پیتزای گسترده الگوی خاصی دارد و فقط کافی است این جعبه ها را از نقاط مشخص شده تا کنید تا به یک جعبه کاملاً تبدیل شوند.

جعبه پیتزا گسترده

 

جعبه پیتزا گرد

جعبه پیتزا گرد یکی از جدیدترین طراحی جعبه پیتزا است که اولین بار توسط فست فود زنجیره‌ای معروف، پیتزا هات ساخته شد. گفته می‌شود این جعبه پیتزا طوری طراحی شده است که پیتزا را کاملاً گرم و ترد (درست مثل سفارش در رستوران) به دست مشتری می‌رساند و کاملاً قابل بازیافت و تجزیه است.

جعبه پیتزا گرد

 

جعبه پیتزا چند ضلعی

جعبه پیتزا چند ضلعی برای متمایز شدن از بسته بندی پیتزا معمولی انتخاب مناسبی است. جعبه پیتزا هشت ضلعی، شش ضلعی و ذوزنقه ای از پر طرفداران ترین طراحی های این ترند هستند. این جعبه ها درست مثل دیگر بسته بندی های پیتزا با کاغذ کرافت، کارتن یا مقوا ساخته می‌شوند.

جعبه پیتزا چند ضلعی

مشاهده و خرید آنلاین جعبه پیتزا آماده 100 عددی

 

قیمت جعبه پیتزا

قیمت جعبه پیتزا یکی از مهم‌ترین اولویت های خرید هر رستوران داری است. بااینکه خرید جعبه پیتزا ارزان منطقی به نظر میاید اما باید قبول کرد که کیفیت بسته بندی بسیار مهم است. عواملی مثل کیفیت جعبه پیتزا، جنس بسته بندی، طراحی جعبه پیتزا و چاپ روی قیمت جعبه پیتزا تأثیرگذار هستند. با خرید جعبه پیتزا با طراحی و چاپ آماده می‌توانید هم به کیفیت برسید و هم در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.
 
 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

انواع جعبه پیتزا و عوامل موثر در قیمت آن ها چیست؟


کلمات کلیدی : جعبه پیتزا، جعبه پیتزا کارتنی، جعبه پیتزا گسترده، جعبه پیتزا چندضلعی، جعبه پیتزا کرافت، قیمت جعبه پیتزا، جعبه پیتزا خام، جعبه پیتزا آماده،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.