خروج

بهترین جعبه برگر چیست؟


جعبه برگر

همبرگر آمریکایی ترین غذای دنیا است و یکی از پر سفارش ترین غذا های بیرون بر است. خرید بسته بندی برگر مهمترین بخش سفارش بیرون بر است زیرا اگر مواد برگر در جعبه پخش شده باشند یا برگر سرد باشد، مشتری تجربه ی بدی خواهد داشت و احتمالا دیگر از آن رستوران یا فست فود سفارش نخواهد داد. جعبه برگر یا باکس برگر معمولا کارتنی یا مقوایی است اما جدیدا انواع بسته بندی برگر در شکل ها و جنس های مختلف تولید می شوند. باز و بسته شدن راحت، ضد روغن بودن، محکم و گرم نگه داشتن برگر از ویژگی های مهم بسته بندی برگر است.

مشاهده و خرید آنلاین جعبه برگر آماده

 

جعبه برگر یا باکس برگر

جعبه برگر آماده یا جعبه برگر چاپ شده از محصولات پر سفارش رستورانی است. خرید جعبه برگر آماده معمولا برای صرفه جویی در وقت و هزینه و ارائه دادن بهترین کیفیت برگر به مشتریان است. جعبه همبرگر با کاغذ گلاسه و مات در ابعاد مختلف مناسب برای همبرگر دابل یا سینگل تولید می شود. جعبه برگر صدفی، جعبه برگر قفلی، جعبه برگر دسته دار، جعبه برگر سفره ای، جعبه برگر کشویی و... از انواع مختلف باکس برگر آماده هستند. 

 

جعبه برگر قفلی

جعبه برگر قفلی

 

جعبه برگر دسته دار

جعبه برگر دسته دار

 

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر سفره ای

 

جعبه برگر کرافت

این جعبه برگر از کاغذ کرافت ساخته شده است و معمولا روی آن چاپ تک رنگ یا ترکیبی از رنگ قرمز و مشکی انجام می شود. کاغذ کرافت به تنهایی ضد روغن نیست اما جعبه برگر کرافت نگه دارنده ی گرمای خوب و بسیار محکم است. برای اینکه روغن جعبه برگر کرافت را خراب نکند بهتر است از کاغذ مومی برای بسته بندی برگر استفاده شود زیرا کاغذ مومی کاملا ضد روغن است. قیمت جعبه برگر کرافت نسبت به انواع دیگر باکس های برگر کمتر است. بسته بندی کرافت از لحاظ بصری زیبایی خاص و متفاوتی نسبت به بسته بندی های برگر معمولی دارد.

جعبه برگر کرافت

مشاهده و خرید آنلاین جعبه برگر آماده

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

بهترین جعبه برگر چیست؟


کلمات کلیدی : جعبه برگر، باکس برگر، بسته بندی برگر، جعبه همبرگر، بهترین جعبه برگر،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.