خروج

5 نکته ی مهم در طراحی، چاپ و خرید جعبه پیتزا


حرید جعبه پیتزا

پیتزا یکی از محبوب‌ترین غذاهای دنیا است و بیشترین سفارش بیرون بر را بین فست فود ها دارد. یکی از مشکلات رستوران‌ها و فست فود های کوچک محلی رقابت با رستوران‌های زنجیره ای بزرگ است. پیتزا فروشی های کوچک باید از هر روشی که می‌توانند استفاده کنند تا سهمی در بازار فروش داشته باشند. خرید جعبه پیتزا و استفاده بهینه از آن می‌تواند تبدیل به یک مزیت رقابتی شود و نباید به آن به چشم یک جعبه پیتزا ساده کارتنی نگاه کرد. یک مصرف کننده معمولی تقریباً 10 دقیقه با جعبه پیتزا درگیر می‌شود و این زمان خیلی خوبی است تا برندها بتوانند با مشتری ارتباط برقرار کنند و محصولات دیگرشان را تبلیغ کنند. طراحی و ساخت جعبه پیتزا، سایز جعبه، شکل جعبه، بالا و پایین جعبه، نحوه باز شدن جعبه و جنس جعبه پیتزا همگی روی تجربه‌ی مشتری از برند شما تأثیر می‌زارند. به‌جای استفاده از جعبه پیتزا ساده که هویت خاصی ندارند بهتر است از یک جعبه پیتزا چاپ دار باکیفیت خوب استفاده کنید تا هم از پیتزا محافظت کند و هم نماینده‌ی کیفیت برند شما باشد. در ادامه به نکته‌هایی اشاره می‌کنیم تا به شما کمک کنند جعبه پیتزا خلاقانه‌تر با طراحی بهتری داشته باشید.

مشاهده و خرید آنلاین انواع جعبه بسته پیتزا

 

طراحی جعبه پیتزا خلاقانه باید متفاوت باشد

تقریباً همه‌ی جعبه های پیتزا عکس یک سرآشپز مرد در حال چشمک زدن رویشان دارند. به‌جای استفاده از طرح های معمولی بهتر است طراحی مخصوص به خودتان با رنگ‌ها و گرافیک‌های جدید داشته باشید تا مشتری‌ها بتوانند تفاوت شما را با برندهای دیگر ببینید. اگر اصرار به خرید جعبه پیتزا خام یا خرید جعبه پیتزا ساده دارید می‌توانید با فقط بودجه خرید جعبه پیتزا چاپ شده آماده را دارید نگران نباشید، با نوشتن یک جمله‌ی ساده یا چسباندن یک استیکر می‌توانید جعبه پیتزا را متمایز کنید و با مشتری‌ها ارتباط برقرار کنید.

حرید جعبه پیتزا

 

قیمت جعبه پیتزا

سعی کنید با کمی خلاقیت در طراحی جعبه پیتزا از هزینه‌ها کم کنید. با گذاشتن یک برگه‌ی تخفیف یا گذاشتن کوپن‌هایی که با جمع‌کردن تعداد خاصی از آن‌ها می‌توان یک پیتزای مجانی برنده شد مطمئن شوید که مشتری حتماً به پیتزا فروشی یا رستوران شما برمی‌گردد. بعضی از مشتری‌ها ممکن است منوی شما را کامل بلد نباشند برای همین بهتر است با هر جعبه سفارشی پیتزا یک منو هم بفرستید تا با رستوران شما آشنا شوند.

حرید جعبه پیتزا

 

از کد QR استفاده کنید

با چاپ کد QR روی جعبه ی پیتزا می‌توانید پیام‌های خاصی را به مشتری‌ها برسانید. این بارکدهای جوهری سیاه‌رنگ پلی بین دنیای فیزیکی و دنیای مجازی هستند. احتمالاً مردم کنجکاو می‌شوند که این کد قرار است آن‌ها را به کجا ببرد و درنهایت به صفحه‌ی مجازی شما خواهند رسید. شما می‌توانید از این کدها استفاده کنید تا مشتری‌ها با تلفن‌های همراه به صفحه‌ی اینستاگرام شما، منوی رستوران، جایزه‌های ناگهانی یا هر اطلاعات دیگری که می‌خواهید برسند.

حرید جعبه پیتزا

 

استفاده از هشتگ

شما می‌توانید یک هشتگ مخصوص برای رستوران خودتان بسازید و از مشتری‌ها بخواهید تا عکس جعبه پیتزا را با این هشتگ در فضای مجازی به اشتراک بزارند تا برنده جایزه‌های هفتگی یا ماهانه شما شوند. استفاده از این روش تبلیغاتی ممکن است در شروع هزینه‌ی اضافی به نظر بیاید اما بعد از گذشت زمان شما هزاران عکس تبلیغاتی که نشان‌دهنده‌ی رضایت مشتری از غذاهای شماست در فضای مجازی خواهید داشت.

حرید جعبه پیتزا

مشاهده و خرید آنلاین انواع جعبه بسته پیتزا

 

تولیدی جعبه پیتزا

هر وقت به این نتیجه رسیدید که دقیقاً چه چیزی در طراحی جعبه پیتزا می‌خواهید مطمئن شوید شرکت چاپ بسته بندی که انتخاب می‌کنید توانایی چاپ و تولید جعبه پیتزا موردنظر شما را داشته باشد. بهتر است یک تولید کننده جعبه پیتزا یا شرکت چاپ جعبه پیتزایی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در این زمینه داشته باشند تا بتواند ایده‌های جدید شما را اجرا کند یا در صورت غیرممکن بودن چاپ طراحی پیتزا شما قبل از هدر رفتن هزینه‌ها متوجه شود تا طراحی دیگری را چاپ کنید.

حرید جعبه پیتزابرای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

5 نکته ی مهم در طراحی، چاپ و خرید جعبه پیتزا


کلمات کلیدی : جعبه پیتزا، چاپ جعبه پیتزا، طراحی جعبه پیتزا، خرید جعبه پیتزا، قیمت جعبه پیتزا،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.