خروج

7 روش شخصی سازی پاکت کرافت


پاکت کرافت ساده یکی از بهترین بسته بندی های مواد غذایی است؛ اما همه‌ی برندها و همه‌ی محصولات نمی‌توانند از پاکت های کرافت یک شکل استفاده کنند. نه‌تنها بسته بندی باید ازلحاظ ظاهری متمایز باشد بلکه هر محصولی نیازهای خودش را در بسته بندی دارد. خوشبختانه پاکت کرافت قابلیت شخصی سازی شدن را دارد و می‌تواند بر اساس نیاز محصولات مختلف تطابق پیدا کند.

 

پاکت کرافت پنجره دار

یکی از خاص‌ترین و پراستفاده‌ترین قابلیت‌های پاکت کرافت اضافه کردن یک پنجره شفاف به آن است. پاکت پنجره دار زیاد در بازار دیده نمی‌شود زیرا تولید کننده‌های کمی توانایی ساخت آن را دارد. پنجره پاکت کرافت می‌توانند در شکل‌های مختلف بر اساس درخواست مشتری ساخته شود. ساختن پنجره شفاف به شکل لوگوی برندتان یا مواد اولیه اصلی محصولتان می‌تواند باعث متمایز شدن پاکت کرافت پنجره دار شما بین بقیه پاکت های کاغذی مشابه شود.

پاکت کرافت پنجره دار

 

پاکت کرافت کوچک و بزرگ

این قابلیت ممکن است چیز خاصی به نظر نیاید اما اینکه سایز پاکت کرافت دقیقاً بر اساس اندازه‌ی محصول شما ساخته شود باعث جلوه بهتر محصول و صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. اگر در پاکت کرافت شما فضای خالی زیادی وجود داشته باشد می‌تواند اندازه کاست، ارتفاع یا عرض را کمتر کنید. اگر پاکت کرافت چروک می‌شود یا برآمدگی دارد یعنی بیش‌ازحد کوچک است پس باید اندازه کاست، ارتفاع یا عرض بیشتر شود.

پاکت کرافت کوچک و بزرگ

 

پاکت کرافت رنگی

از آنجایی کاغذ کرافت قهوه ای یک محصول طبیعی است ممکن است رنگش هر دفعه کمی با دفعه‌ی قبل فرق داشته باشد. اگر قصد دارید تولید کننده پاکت کرافت را عوض کنید بهتر است یک نمونه از کارهایشان را ببینید چون احتمالاً رنگش با پاکت کرافتی که قبلاً استفاده می‌کردید کمی متفاوت است. چاپ کاغذ کرافت می‌تواند با هر رنگی انجام شود تا شما به رنگ دلخواه برندتان برسید. پاکت کرافت سفید هم یکی از انتخاب‌های جایگزین پاکت کرافت ساده است.

پاکت کرافت رنگی

 

چاپ پاکت کرافت

چاپ تمام رنگ پاکت کرافت یکی از انتخاب‌های دیگر شما است. علاوه بر چاپ طرح و دیزاین دلخواهتان می‌توانید این پاکت ها را در هر رنگی سفارش دهید. یکی از بهترین راه‌های شخصی سازی هر نوع بسته بندی انتخاب یک طرح مناسب برای چاپ است.

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت

 

پاکت کرافت زیپدار

یکی دیگر از قابلیت‌های پرطرفدار پاکت کرافت قابلیت اضافه کردن یک زیپ کیپ روی آن است. اضافه کردن زیپ به پاکت کرافت باعث می‌شود استفاده از این بسته بندی راحت‌تر شود و این پاکت کاغذی مدت طولانی در خانه مصرف کننده بماند و دور ریخته نشود.

پاکت کرافت زیپدار

 

پاکت کرافت متالایز

یکی از ایرادات پاکت کرافت این بود که نمی‌توانست مواد غذایی تر یا فریزری را با آن بسته بندی کرد اما با اضافه شدن قابلیت متالایز این مشکل حل شد. محصولاتی که به علت خراب شدن با قرار گرفتن در معرض رطوبت یا اکسیژن نمی‌توانند از پاکت کرافت ساده استفاده کنند دیگر می‌توانند با اضافه کردن یک لایه ی متالایز از تأثیرات بسته بندی کرافت بر فروش بهره ببرند.

پاکت کرافت متالایز

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت متالایز

 

پاکت کرافت ایستاده و شکل‌های دیگر

پاکت کاغذی کرافت در استایل مختلف تولید می‌شود. پاکت کرافت کف کاست، پاکت کرافت بغل کاست، پاکت کرافت ایستاده، پاکت کرافت دسته دار و... تنها نمونه‌هایی از انواع پاکت کرافت هستند.

پاکت کرافت کف کاست

 


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

7 روش شخصی سازی پاکت کرافت


کلمات کلیدی : پاکت کرافت، پاکت کرافت ایستاده، پاکت کرافت پنجره دار، پاکت کرافت زیپ دار، بسته بندی کرافت، پاکت کرافت ساده


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/07/25
شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.
1401/07/24
بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.
1401/07/23
شرکت تورنگ چاپ به تولید پاکت در اندازه‌ها و اشکال مختلف، جهت بسته‌بندی می‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا پاکت‌ هایی را که مناسب کسب‌وکار شماست به‌راحتی انتخاب کنید.