خروج

5 روش بسته بندی شیرینی خانگی


5 روش بسته بندی شیرینی خانگی

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

جعبه کاغذی

شما از هر جعبه کاغذی می‌توانید برای بسته بندی شیرینی و بسته بندی کوکی در خانه استفاده کنید. حتی می‌توانید از یک جعبه ی قنادی چند بار استفاده کنید و شیرینی های خانگی را در آن نگه‌داری کنید. فقط باید یک کش پلاستیکی دور آن‌ها ببندید تا کاملاً کیپ شوند و هیچ‌گونه هوا و رطوبتی واردشان نشود. حتی می‌توانید با انواع کاغذ خودتان جعبه های کاغذی درست کنید. شما می‌توانید یک جعبه شیرینی معمولی را باکمی طراحی خلاقانه در خانه زیبا کنید و به عزیزانتان هدیه بدهید. چه کسی یک جعبه شیرینی خانگی خوشمزه و باسلیقه را دوست ندارد؟

مشاهده و خرید کاغذ بسته بندی

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

 

پاکت کرافت

یکی از بهترین روش‌های بسته بندی شیرینی خانگی و بسته بندی کوکی خانگی پاکت کرافت است. پاکت کرافت یک زیپ کیپ دارد که کاملاً از شیرینی ها محافظت می‌کند و باز و بسته کردنش بسیار راحت است. پاکت کرافت پنجره دار هم انتخاب خوبی برای بسته بندی شیرینی خانگی و بسته بندی کوکی خانگی است چون می‌توانید این پاکت ها را روی قفسه‌ها یا اپن بزارید تا شیرینی های خانگی خوشمزه دور از چشم نباشند و همه از زیبایی‌شان لذت ببرند. پاکت های کرافت در رنگ‌های مختلف وجود دارند. شما می‌توانید پاکت کرافت ساده یا همان پاکت کرافت قهوه ای را خریداری کنید و خودتان به‌دلخواه تزئینش کنید.

مشاهده و خرید پاکت کرافت

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

جعبه فلزی

درست است که جعبه فلزی بیسکوییت و شیرینی همیشه جای نخ و سوزن مادربزرگ‌ها بوده است اما شما می‌توانید از این جعبه های فلزی برای نگه‌داری شیرینی های خانگی هم استفاده کنید. خریداری یک جعبه ی فلزی با طراحی دلخواهتان فقط به‌منظور نگه‌داری از شیرینی و کیک خانگی هم فکر بدی نیست چون این بسته بندی ها بسیار محکم هستند و خوب کیپ می‌شوند و بی‌دلیل نیست که بسیاری از تولیدی‌های بیسکوییت و شیرینی در سراسر دنیا (مخصوصاً برندهای لوکس‌تر) از جعبه های فلزی استفاده می‌کنند.

مشاهده و خريد لوازم قنادی و شیرینی پزی

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

کیسه پلاستیکی

می‌توانید بیسکوییت‌ها و شیرینی ها را در یک نایلون فریزر بریزید و سرش را گره بزنید اما همیشه یک طوری همه چی رطوبت می‌گیرد و تردی و طعمش را از دست می‌دهد. با استفاده از کیسه پلاستیکی زیپ‌دار برای بسته بندی شیرینی خانگی و بسته بندی کوکی خانگی دیگر هیچ‌وقت این اتفاق نخواهد افتاد و تا زمان تمام شدن شیرینی ها همه چی سالم می‌ماند. یک روش خانگی دیگر برای بسته بندی این است که هر شیرینی را به‌صورت جدا سلفون بکشید تا با باز کردن بسته بندی یک شیرینی بقیه شیرینی ها هوا نگیرند.

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

کیسه متقال

اگر قرار است برای دوستان و نزدیکانتان شیرینی بفرستید می‌توانید کیسه های کوچک متقال بدوزید و آن‌ها را پر از شیرینی یا شکلات کنید و در انتها آن را با یک روبان ببندید. بسیاری از کسب‌وکار های شیرینی خانگی خارجی نزدیک تعطیلات کریسمس با این روش شیرینی ها را بسته بندی می‌کنند. حتی می‌توانید شیرینی و کوکی بسته بندی شده را در ساک متقال قرار دهید و به دیگران هدیه کنید.

مشاهده و خرید ساک متقال

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

شیشه مرباخوری

اگر هیچ‌کدام از موارد بالا را در خانه نداشتید همیشه می‌توانید از یک شیشه مربا خوری برای بسته بندی شیرینی استفاده کنید. خانم‌های خانه‌دار هیچ‌وقت این شیشه ها را دور نمی‌اندازند و همیشه انواع مواد غذایی را با آن‌ها بسته بندی می‌کنند که شیرینی و شکلات هم می‌توانند جزئی از آن‌ها باشند.

جعبه شیرینی، بسته بندی شیرینی

همچنین با استفاده از کپسول کیک می توانید انواع کیک و کوکی را بسته بندی و تزئین کنید.


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

5 روش بسته بندی شیرینی خانگی


کلمات کلیدی : بسته بندی، شیرینی، شیرینی خانگی، بسته بندی شیرینی، جعبه شیرینی، جعبه قنادی، بسته بندی کوکی خانگی، بسته بندی کلوچه خانگی


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/07/25
شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.
1401/07/24
بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.
1401/07/23
شرکت تورنگ چاپ به تولید پاکت در اندازه‌ها و اشکال مختلف، جهت بسته‌بندی می‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا پاکت‌ هایی را که مناسب کسب‌وکار شماست به‌راحتی انتخاب کنید.