خروج

معرفی انواع جعبه کیک، ایده طراحی باکس کیک


خرید جعبه کیک، خرید جعبه شیرینی

کیک ها همیشه با بهترین خاطرات زندگی ما همراه هستند و لحظات ما را شیرین‌تر می‌کنند تقریباً در هر جشن مهمی در زندگی کیک وجود دارد مثل کیک تولد، کیک عروسی، کیک فارغ‌التحصیلی و غیره. ازآنجایی‌که کیک ها همیشه برای لحظات مهم زندگی خریداری می‌شوند، بسته بندی کیک بسیار مهم است تا همه‌چیز سالم و خوشمزه به مقصد برسد. جعبه کیک ممکن است یک جعبه‌ کارتنی معمولی به نظر برسد اما جعبه کیک درواقع به‌صورت مخصوص برای نگه‌داری از محصولات قنادی ساخته‌شده است.
درحالی‌که جعبه کیک یک وسیله‌ی معمولی و به‌دردنخور به نظر می‌رسد که فقط یک‌چیز خوشمزه را نگه می‌دارد، وظیفه‌های مهمی‌دارد که انجام ندادن هرکدام از آن‌ها آن چیز خوشمزه را از بین می‌برد:
1.    جعبه کیک، شیرینی و کیک را تازه نگه می‌دارد و از آن محافظت می‌کند. آخرین چیزی که هرکسی می‌خواهد این است که روی کیکش گردوخاک یا حشره بشیند حتی جعبه کیک در یخچال هم کیک را از شر انگشتانی که می‌خواهند یک مزه‌ی کوچک بگیرند هم محافظت می‌کند!
2.    جعبه کیک جا به جا کردن و دلیوری کیک را بسیار آسان می‌کند. بدون وجود جعبه کیک جا به جا کردن کیک ها تبدیل به کابوس هر شخص می‌شد و شاید خریدش به دردسرش نمی‌ارزید.
3.    قنادی‌ها هم مثل هر کسب‌وکاری به تبلیغات و بازاریابی اهمیت می‌دهند و طراحی جعبه کیک فرصت خوبی است که صاحبان قنادی از بسته بندی برای فروش و بازاریابی استفاده کنند.
جعبه‌ی کیک تنها یک جعبه کاغذی معمولی نیست و وظایف مشخص و انواع مختلفی دارد که از بین آن‌ها می‌توانید انتخاب کنید:

خرید جعبه کیک، خرید جعبه شیرینی

باکس کیک

باکس کیک همان جعبه کیک ساده است که در اکثر قنادی‌ها استفاده می‌شود. این جعبه‌ها علاوه بر کیک برای بسته بندی انواع شیرینی، شکلات، دونات، کاپ کیک و غیره استفاده می‌شوند. این جعبه کارتنی دو نوع دو تیکه و یک تیکه دارد. جعبه کیک دو تیکه اجازه می‌دهد که در آن کاملاً جدا شود اما در جعبه کیک یک تیکه شما می‌توانید با یک ضربه‌ی انگشت در جعبه را ببندید. این جعبه کیک برای مواقعی مناسب است که به باز و بسته شدن سریع در بسته بندی شیرینی نیاز است.

خرید جعبه کیک، خرید جعبه شیرینی

جعبه کیک طلقی

جعبه‌ی کیک طلقی یا جعبه‌ی کیک پنجره دار به جعبه ای گفته می‌شود که رویش یک مستطیل شفاف وجود دارد که می‌توان راحت محتویات داخل جعبه را دید. این نوع جعبه‌ها برای کیک هایی که طرح دارند یا پیام مخصوصی رویشان نوشته است مناسب هستند. جعبه کیک طلقی مثل یک تیزر خوشمزه برای چیزی که قرار است خورده شود عمل می‌کند و ازلحاظ بصری انتخاب بهتری نسبت به جعبه کیک کارتنی است.

خرید جعبه کیک، خرید جعبه شیرینی

جعبه کیک پلاستیکی

جعبه‌ی کیک پلاستیکی معمولاً به شکل دایره استفاده می‌شود، بیشتر برای بسته بندی پای و چیز کیک استفاده می‌شود و در انواع سایزها موجود است. جعبه کیک پلاستیکی دو تکه است و از دو قسمت درب پلاستیکی و یک بشقاب تکیه‌گاه ساخته می‌شود. این ظرف کیک کاملاً از ورود هوا جلوگیری می‌کند برای همین برای بسته بندی کیک های مغازه‌ای با تاریخ‌مصرف بالا استفاده می‌شود.

خرید جعبه کیک، خرید جعبه شیرینیبرای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

انواع جعبه کیک و بهترین جعبه کیک چه هستند؟


کلمات کلیدی : جعبه کیک، کیک، کیک تولد، باکس کیک، جعبه شیرینی، جعبه طلقی، جعبه قنادی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.