خروج

مقایسه کاغذ پوستی دیجی کالا و تورنگ چاپ


مقایسه قیمت کاغذ پوستی دیجی کالا  و تورنگ چاپ

کاغذ پوستی یک کاغذ پرکاربرد درزمینهٔ بسته بندی است. این کاغذ برای بسته بندی انواع کالا و مواد غذایی استفاده می‌شود. حتما شما با شناختی که نسبت به این کاغذ دارید به اینجا آمده‌اید و قیمت و کیفیت برای شما اهمیت دارد. زیرا این کاغذ برای کسانی که در زمینه بسته بندی و طراحی فعالیت دارند شناخته‌شده است. قبل از خرید کاغذ پوستی دیجی کالا اول‌ازهمه ابعاد، قیمت و کیفیت کاغذ ما را با دیجی کالا و سایر برندها مقایسه کنید. برای خرید کاغذ پوستی دیجی کالا حتما اول قیمت کاغذ پوستی دیجی کالا و سایر برندها را با تورنگ چاپ مقایسه کنید.

مشاهده و خريد آنلاين انواع کاغذ

قیمت کاغذ پوستی ما 60 عدد 35.400 و به‌صورت چاپ‌شده است درحالی‌که قیمت کاغذ پوستی دیجی کالا در بسته‌های 50 عددی در ابعادA3  که کوچک‌تر از کاغذ پوستی ما است 38.800 است. ابعاد کاغذ پوستی دیجی کالا از کاغذ پوستی ما کوچک‌تر است یعنی کاغذ پوستی دیجی کالا  42 در 21 سانتی متر است درحالی‌که کاغذ پوستی ما 35 در 55 سانتی‌متر است همچنین کاغذ پوستی دیجی کالا ساده و بدون چاپ است ولی کاغذ پوستی ما طرح دار است.

مشاهده و خريد آنلاين کاغذ پوستی

کاغذ پوستی دیجی کالا

ما در کارخانه تورنگ چاپ با بیش از 20 سال سابقه درزمینهٔ چاپ و بسته بندی، انواع کاغذ را بدون واسطه و مستقیم به دست مشتریان عزیز می‌رسانیم. قطعاً خرید بی‌واسطه انواع کاغذ در قیمت تمام‌شده آن تأثیرگذار است و شما عزیزان با مناسب‌ترین قیمت و به‌صورت مستقیم انواع کاغذ را از کارخانه تورنگ چاپ خریداری می‌کنید. این طرح روی کاغذ با چاپ اختصاصی تورنگ چاپ عرضه می‌شود. قطعاً خرید کاغذ پوستی دیجیکالا که یک واسطه است در مقیاس انبوه به‌صرفه نیست همچنین در صورت عدم رضایت از محصول ما، می‌توانید محصول موردنظر را برگشت دهید. ما پاسخ گوی شما خواهیم بود، همچنین در فروشگاه آنلاین تورنگ چاپ، انواع کاغذ و پاکت بسته بندی به‌صورت خام به فروش می‌رسد اگر چنانچه می‌خواهید انواع کاغذ و پاکت بسته بندی را سفارش چاپ اختصاصی دهید با ما تماس بگیرید.

مشاهده و خريد آنلاين پاکت کرافت


کلمات کلیدی : کاغذ پوستی دیجی کالا ، خرید کاغذ پوستی دیجی کالا، قیمت کاغذ پوستی دیجیکالا، کاغذ پوستی طرح دار دیجی کالا، کاغذ پوستی خیاطی دیجی کالا


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/07/30
جدیداً برنج قرمز یا برنج سرخ وارد دنیای فیتنس و سلامتی شده است. رنگ قرمز یکی از تفاوت‌های اصلی این دانه برنج با دیگر انواع برنج است اما دقیقاً چرا این برنج قرمز رنگ است؟
1399/06/30
امروزه بیشتر ازآنچه فکر می‌کنید از نی نوشیدنی استفاده می‌شود. هرروزه در آمریکا چیزی بین 170 میلیون تا 490 میلیون نی نوشیدنی استفاده می‌شود.
1399/06/28
فلکسوگرافی یکی از روش های قدیمی چاپ است که تبدیل به ورژن جدید چاپ مسطح یا لتر پرس شده است...