خروج

بسته بندی خشکبار


همان طور که پیش تر هم صحبت کردیم، بسته بندی محصولات یکی از موضوعات حائز اهمیت است که امروزه به آن توجه زیادی می شود و حتی شرکت های بزرگ اتاق فکرهایی دارند که در آن به تغییر بسته بندی محصولات شان می پردازند تا چطور بتوانند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهند. خشکبار هم از این قاعده مستثنی نیستند. برای بسته بندی خشکبار باید به چند نکته مهم توجه کرد تا در نهایت خشکبار دچار رطوبت نشود و به اصطلاح نم نگیرد.

کیفیت محصول

هیچ گاه کیفیت محصول را با هیچ عامل دیگری جایگزین نکنید. کیفیت عامل مهمی ست که به راحتی اعتماد مشتری را جلب می کند و وفاداری مشتری را به همراه دارد. حتی اگر سود شما کم باشد، در دراز مدت تاثیر بسته بندی محصول با کیفیت را خواهید دید. به دنبال این باشید که مشتری های تان با رضایت از محصول شما، برای تان مشتری های دیگری پیدا کنند. اثر این نوع بازاریابی طولانی مدت خواهد بود.

بسته بندی خلاقانه

وقتی در ابتدای کارتان هستید، افراد زیادی شما را نمی شناسند اما با یک بسته بندی خلاقانه می توانید شروع پر قدرتی داشته باشید. در کنار تمام بسته بندی های ساده ای که برای خشکبار وجود دارد و در نهایت با کاغذ کرافت و یک پنجره در جلوی آن بسته بندی می شود، شما خلاقیت به خرج دهید و طرحی متفاوت به بازار عرضه کنید. در این صنعت معمولا خیلی به دنبال این نیستند که از طرح های شکیل یا قابل توجه استفاده کنند. به همین دلیل شما با یک طراحی خلاقانه می توانید به راحتی در این صنعت پیشتاز باشید.

بسته بندی خشکبار

برند سازی با طراحی بسته بندی خشکبار

استفاده از طرح خاص روی بسته بندی خشکبار می تواند باعث افزایش قدرت شما در بازار عرضه و تقاضا شود. استفاده از یک طرح جذاب در کنار نام برند تان می تواند کمک کند تا برند تجاری شما در ذهن مشتری حک شود. هر رنگ می تواند باعث شود تا مدتی ذهن مخاطب درگیر طراحی بسته بندی شما باشد. پس لزوم این که یک طراحی خوب داشته باشید، این است که یک طراح خوب و آشنا به روانشناسی رنگ ها داشته باشید.

تست رایگان

در کنار بسته بندی محصولات خود می توانید یک بسته کوچک را به عنوان تست قرار دهید. تست رایگان حتی در نگاه اول هم نظر مشتری را جلب می کند. زمانی که مشتری از تست رایگان استفاده کند و کیفیت و مرغوبیت کالای شما را ببیند، ترغیب می شود از محصول شما استفاده کند. تست رایگان می تواند به عنوان یک بسته کوچک در کنار محصول شما باشد یا می تواند به صورت بسته های جداگانه در هایپر مارکت ها یا قنادی ها توزیع شود. شما برای تست رایگان مبلغ کمی می پردازید اما فروش حاصل از آن چندین برابر خواهد بود.

مجموعه تورنگ چاپ با بیش از بیست سال سابقه در زمینه بسته بندی محصولات به ویژه بسته بندی خشکبار، توانسته است نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند که در ادامه نمونه های طراحی و چاپ شده را می توانید مشاهده کنید.

طراحی بسته بندی خشکبار

طراحی بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار

طراحی بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی خشکبار" روی لینک زیر کلیک کنید:


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،طراحی،طراحی بسته بندی،خشکبار،بسته بندی خشکبار


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.