خروج

بسته بندی محصولات لبنی


در اوایل قرن بیست و یکم بود که مشاهده شد بیشتر تولید کنندگان محصولات لبنی زمانی که از بسته بندی برای محصولات شان استفاده می کنند، موفق ترند و فروش محصولات شان بیشتر است. این موضوع زمانی که مصرف کننده محصول با کیفیت از برند می دید، تقویت می شد و باعث شد تمام تولید کنندگان حتی کسانی که دوست داشتند به همان روش سنتی کار کنند، به این فکر بیفتند که استفاده از بسته بندی برای عرضه محصولات شان بهتر است. در این مقاله می خواهیم به ایده هایی که می توانید برای بسته بندی محصولات تان استفاده کنید بپردازیم پس تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

ایده های خلاقانه برای بسته بندی محصولات لبنی

امروزه بیشتر سازمان ها و تولید کنندگان تلاش می کنند تا از ایده های خلاقانه برای بسته بندی محصولات شان استفاده کنند. تولید کنندگان محصولات لبنی هم از این قاعده مستثنی نیستند.

یکی از شرکت ها با استفاده از یک ایده خاص، طراحی بسته بندی محصولاتش را به شکل گاو درست کرد و از آن برای بسته بندی شیر استفاده کرد. پایه های کوچکی هم که برای بطری طراحی شده است،  قابلیت ایستادن بطری را فراهم می کند. مصرف کننده با یک نگاه ساده به محصول می تواند نوع محصول را حدس بزند، حتی اگر روی آن کلمه شیر قید نشده باشد. نوشته های روی بسته بندی محصول هم تا جایی که امکان داشت، ساده در نظر گرفته شده اند تا مصرف کننده فقط به شکل محصول و طراحی جالب آن توجه کند و نه چیزهای دیگر. طراحی خاص این محصول باعث می شود تا مشتری زمانی که وارد فروشگاه می شود، از روی بسته بندی محصول برند را تشخیص دهد و آن را بخرد. پس بسته بندی محصولات لبنی می تواند روی اعتبار برند شما هم اثر گذار باشد.

بسته بندی محصولات لبنی

ایده خلاقانه دیگری که می بینید، مربوط به یک شرکت تولید کننده محصولات لبنی ست که برای بسته بندی کره از این طرح خلاقانه کمک گرفته است. این شرکت شکل ظرف بسته بندی کره را طوری طراحی کرده است که درب آن به شکل یک کاردک باشد و در هنگام استفاده مصرف کننده به جای همراه داشتن کارد یا چاقو، از درب همین بسته بندی استفاده کند. همین حرکت ساده می تواند فروش محصول را چندین برابر کند.

محصولات لبنی

نوع دیگر بسته بندی محصولات لبنی به شکل مقوایی ست. بسته های مقوایی و دایره ای شکل مانند پنیر و کره هم که این روزها زیاد دیده ایم و بیشتر تولید کنندگان از این شیوه استفاده می کنند. مزیت این بسته بندی این است که می تواند در بسته های کوچک قابل حمل باشد.

محصولات لبنی

در ادامه نمونه های دیگری از طراحی های خلاقانه بسته بندی محصولات لبنی را خواهید دید و می توانید برای محصولات خود از آن ها ایده بگیرید.

بسته بندی

بسته بندی

 

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی محصولات لبنی" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،محصولات لبنی،بسته بندی محصولات لبنی


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.