خروج

بسته بندی غذاهای دریایی


طراحی و بسته بندی محصول همیشه زمینه ای بوده است که خواستار زیادی داشته است و چیزی که می تواند شما را به سمت موفقیت بیشتر و فروش بیشتر هدایت کند .بسته بندی محصولات بر اساس تحقیقاتی که انجام شده، بیش از 70 درصد تصمیم خرید یک محصول، پس از مشاهده محصول در قفسه خوار بار فروشی یا فروشگاه صورت گرفته است. پس این که بسته بندی محصول شما به چه شکلی و با چه نوع طراحی باشد، اهمیت زیادی دارد. در این مقاله می خواهیم طراحی بسته بندی غذاهای دریایی را برای یک شرکت بررسی کنیم که با ایده خلاقانه ای که به کاربرد، به موفقیت رسید.

بسته بندی غذاهای دریایی

این شرکت با بسته بندی غذاهای دریایی نوعی متفاوت از بسته بندی را ایجاد کرد که غذاهای دریایی را هم از نظر بصری جذاب تر کرد و هم ایده خلاقانه به کار رفته، باعث فروش بیشتر محصول شد. شرکت Trata On Ice Packaging  تمام مواردی که در بسته بندی یک محصول لازم است را در این بسته بندی خاص رعایت کردند و سپس آن را به بازار عرضه کردند.

غذای دریایی

طراحی بسته بندی این محصول از دم ماهی شروع شد. این شرکت با یک ایده خلاقانه از دم ماهی هم در بسته بندی غذاهای دریایی و هم در لوگو شرکت استفاده کرده است. استفاده از زمینه سیاه و سفید برای طراحی محصول و تایپوگرافی استفاده شده، به زیبایی هر چه بیشتر این بسته بندی خاص اضافه کرده است.

بسته بندی

مشخص بودن محصول باعث افزایش حس اعتماد مصرف کننده می شود و بیشتر ترغیب می شود تا محصول را خریداری کند. این کار باعث می شود تازگی و تمیز بودن غذاهای دریایی برای مصرف کننده محرز شود و با خیال راحت تری محصول را خریداری کند. این کار برای نشان دادن کیفیت بالای محصول و تداعی طعم واقعی محصول استفاده شده است و این ایده خلاقانه یک بسته بندی خاص را به وجود آورده است.

بسته بندی غذای دریایی

رنگ به کار رفته در بسته بندی محصول، بسیار هوشمندانه انتخاب شده است. این رنگ های پر انرژی هم به زیبایی بسته بندی کمک کرده است و هم باعث شده است تا محصول توجه بیشتری را جلب کند.

این نوع بسته بندی غذاهای دریایی و طراحی خاص آن باعث شده است تا جوایز زیر نصیبش شود.

  • کسب جایگاه سوم جایزه Dieline  غذای A
  • کسب جایگاه دوم جوایز طراحی اروپا در قسمت بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی
  • کسب جایگاه اول جوایز طراحی نقطه قرمز Red Dot Awards در قسمت بسته بندی
  • کسب جایگاه اول جوایز  Pentawards  در قسمت غذاهای لذیذ

بسته بندی محصول

با خواندن این مقاله به سادگی متوجه خواهید شد که یک بسته بندی خاص هم می تواند باعث اعتبار برند شما و اعتماد مشتری به شما شود و هم می تواند فروش بیشتر محصولات شما را در پی داشته باشد. برای بسته بندی غذاهای دریایی خود و طراحی های خاص بسته بندی می توانید از واحد طراحی مجموعه تورنگ چاپ کمک بگیرید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی غذاهای دریایی" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،غذای دریایی،بسته بندی غذای دریایی


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.