خروج

قوانین بسته بندی محصولات برای موفقیت بیشتر (2)


پس از نکاتی که در مقاله اول خواندید، می خواهیم شما را با قوانین دیگری برای بسته بندی محصول آشنا کنیم که به موفقیت بیشتر و در نهایت فروش بیشتر محصول تان برسید. پس تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

تاثیر بسته بندی محصول در قفسه فروشگاه

از دید یک خریدار محصولاتی که در قفسه وجود دارند، لازم نیست جزییاتی برای نمایش داشته باشند و شکل کلی محصول مد نظر است. هنگامی که محصول شما در بین سایر محصولات در قفسه فروشگاه قرار می گیرد، مشتری انتخاب می کند که کدام یک را بردارد. برای این که پیروز میدان شما باشید، باید به طراحی و نوع بسته بندی محصول تان توجه بیشتری کنید. هر چقدر بسته بندی محصول شما متمایز تر و خاص تر باشد، بیشتر به چشم خواهد آمد.

بسته بندی محصول

کاربردی بودن بسته بندی

بسته بندی محصول شما علاوه بر این که باید برچسب محصول داشته باشد و زیبا باشد، باید نوع و شکل بسته بندی کاربردی باشد. هر چقدر طراحی بسته بندی محصول شما کاربردی تر باشد، فروش آن بالاتر می رود. مثلا در زمانی که تمام سس های کچاپ به حالت شیشه ای بودند، یک شرکت خارجی، بسته بندی ای طراحی کرد که بطری کچاپ برعکس بود و در هنگام استفاده سریع تر سس به روی غذای شما منتقل می شد. این طراحی و بسته بندی خاص فقط با توجه به نوع نیاز مشتری و راحت تر بودن او به دست می آید.

کاربردی بودن بسته بندی محصول شما به تنهایی می تواند بسیاری از چالش های مربوط به طراحی محصول را حل کند و به راه درست تری برسد.

بسته بندی

قابلیت گسترش پذیر بودن بسته بندی

بسته بندی محصول شما باید طوری باشد که اگر محصول دیگری را چند ماه دیگر خواستید عرضه کنید، نیاز به تغییرات اساسی در نوع و شکل بسته بندی نباشد. برای مثال شما برای محصول بیسکوییت با طعم فندقی یک بسته بندی خاص طراحی می کنید. اگر پس از گذشت چند ماه شما تمایل داشته باشید که همان بیسکوییت را با طعم دیگری تولید کنید، نباید به طراحی یک بسته بندی جدید نیاز داشته باشید. طراحی بسته بندی محصول شما باید قابلیت تعمیم پذیری داشته باشد و با اعمال تغییرات جزئی به بسته بندی ای که می خواهید برسید.

برای این که هیچ گاه با این مشکلات روبرو نشوید و بتوانید طراحی یک محصول را به محصول مشابه دیگر تعمیم بدهید، لازم است همیشه آینده نگری برای محصول داشته باشید و در پایان خواهید دید که شما یک خانواده زیبا از محصولات تان دارید.

 

صحبت پایانی

طراحی و بسته بندی محصول همیشه زمینه ای بوده است که خواستار زیادی داشته است و چیزی که می تواند شما را به سمت موفقیت بیشتر و فروش بیشتر هدایت کند، رعایت قوانین نانوشته ای ست که محصول شما را از سایر برند ها خاص می کند. قوانینی که در این مقاله و مقاله قبل مطرح شد، می تواند به شما کمک کند تا به فروش بیشتر محصول تان برسید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "قوانین بسته بندی محصولات برای موفقیت بیشتر (2)" روی لینک زیر کلیک کنید

کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی محصول، محصول،محصولات،طراحی،طراحی محصول


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (2)
       

Mohamad 1397/06/13 17:46:18

کاش قوانین بین المللی را هم می گذاشتید

مدیر سایت پاسخ داده شده در تاریخ 1397/06/13 ,

حتما چشم، در مقاله‌ای جداگانه به این موضوع خواهیم پرداخت


مقاله بعدی

1401/07/11
اگر در زمینه تولید و فروش زغال فعالیت دارید استفاده از کیسه و نایلون و پاکت بهترین گزینه برای بسته بندی زغال است
1401/06/28
در این مقاله رسپی و آموزش طرز تهیه پیتزا مخصوص رستورانی در خانه را شرح داده ایم
1401/06/12
تورنگ چاپ ارائه دهنده انواع محصولات بسته بندی به صورت خام و اختصاصی. سفارش و خرید انواع محصولات بسته بندی در تورنگ چاپ