خروج

اطلاعات جالب در مورد بسته بندی محصولات شرکت های معروف دنیا


یکی از قدم های اولیه و اساسی برای ورود کالای شما به بازار، طراحی و تولید بسته بندی مناسب و زیبا خواهد بود. بسته بندی درست یک محصول می تواند از خطرات احتمالی در حین حمل و نقل از محل تولید تا رسیدن به دست مشتری را به میزان زیادی کاهش دهد یا از ورود آفات و حشرات به داخل محصول جلوگیری کند. پس توجه به آن امری حیاتی ست. شاید برای تان جالب باشد که در مورد معروف ترین برند های دنیا و نوع بسته بندی محصولات شان اطلاعاتی را کسب کنید. پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

بسته بندی

 

بسته بندی محصولات اپل

اپل همیشه یک ویدیو مجزا برای بسته بندی محصولاتش و باز کردن آن ها ارائه می کند. این موضوع باعث می شود تا بدانیم چقدر بسته بندی یک محصول مهم است که شرکتی مانند اپل اقدام به ساخت ویدیویی مجزا برای آن کرده است.

این موضوع همچنین باعث شده است تا اپل سیر صعودی برای تولید بسته بندی های خود داشته باشد و هر بار از لحاظ ظاهری و کیفی و راحتی باز کردن، آن را بهبود دهد.

بسته بندی محصول شرکت نانگشیم

شرکت نانگشیم یکی از معروفترین شرکت ها در حوزه تولید نودل فوری است. این شرکت مواد غذایی در اقدامات اخیر خود، بسته بندی نودل را با ظرف های آماده گرم کردن ارائه کرد. این شرکت از ظرفی استفاده کرده است که قابل استفاده در مایکرویو است و تا دمای 100 درجه را می تواند تحمل کند.

بسته بندی

بسته بندی محصولات نایک

همه ما نام نایک را به عنوان مبدع بسته بندی های نوآورانه شنیده ایم. این شرکت در طراحی های اخیر خود برای جعبه های کفش، از مواد بازیافتی استفاده کرده است و جعبه کفش های خود را به شکل کوله پشتی طراحی کرده است. مواد بازیافتی ای که برای تولید این جعبه کفش ها استفاده شده اند، غالبا ظرف های نوشیدنی بوده اند.

نایک

جعبه های شرکت ماشین فردا

شرکت سوئدی ماشین فردا اقدام به تولید جعبه های آبمیوه سحر آمیز کرده است. این جعبه ها از ژل جلبک دریایی آگار و آب ساخته شده اند که باعث می شود آبمیوه برای کوتاه مدت تازه تر و خنک تر بماند. ساخت این جعبه از مواد تجزیه پذیر بوده و نکته جالب آن این است که جعبه با همان سرعتی که شما نوشیدنی را استفاده می کنید، از بین می رود.

بسته بندی جدید کوکاکولا

برند معتبر و معروف کوکاکولا اقدام به بسته بندی های جدید برای نوشیدنی های خود کرده است. این شرکت قوطی های حساس به سرما طراحی کرده است و در زمانی که قوطی سرد باشد، روی آن تصویر یخ پدیدار می شود. با این کار شما دیگر نیازی نیست از فروشنده بپرسید که نوشیدنی خنک است یا خیر. فقط باید روی قوطی را نگاه کنید. طبق تحقیقات انجام شده کلمه کوکاکولا بعد از کلمه Okay قابل فهم ترین کلمه دنیاست.

کوکاکولا

همانطور که دیدید حتی شرکت های معروف و معتبر دنیا هم در تلاش برای ایجاد بسته بندی های خاص هستند و سعی می کنند تا با ایده های مختلف و خلاقانه، بسته بندی محصولات خود را به روز کنند.

 

جهت دانلود فایل مقاله "اطلاعات جالب در مورد بسته بندی محصولات شرکت های معروف دنیا" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،محصولات،اپل،کوکاکولا


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.