خروج

بسته بندی قند و شکر با بهترین متریال و طراحی


اگر در زمینه فروش قند و شکر فعالیت دارید و به دنبال یک بسته بندی عالی برای قند و شکر هستید ما به شما پاکت کرافت، سلفون بسته بندی و کیسه بسته بندی را پیشنهاد می‌کنیم، جهت خرید این بسته بندی ها به صورت خام به فروشگاه تورنگ چاپ که لینک آن در بالای همین صفحه قرار دارد مراجعه کنید اما جهت سفارش چاپ بسته بندی قند و شکر با طراحی دلخواه و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 پاکت بسته بندی قند و شکر

بسته بندی قند و شکر ما از مواد باکیفیت و بهداشتی ساخته شده‌اند، کیسه های ما از شکر در برابر هر نوع آلودگی، رطوبت، بخار، بو، حشرات و... محافظت می‌کنند، مطمئن باشید که شکر در پاکت و کیسه کاملا سالم  باقی می‌ماند.

بسته بندی قند و شکر با پاکت کرافت 

پاکت بسته بندی قند و شکر

مشاهده و خريد آنلاين پاکت کرافت

 پاکت بسته بندی قند و شکر

بسته بندی قند و شکر با سلفون بسته بندی

 نایلون بسته بندی قند و شکر

بسته بندی قند و شکر با  کیسه بسته بندی

بسته بندی قند و شکر

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که بسته بندی کاغذی قند و شکر همچنان بهترین انتخاب برای بسته بندی شکر است.
هزینه
هزینه بسته بندی به هزینه نهایی هر محصول اضافه می‌کند که درنهایت بر نحوه رقابت محصول شما با بقیه بازار تأثیر می‌گذارد. کاغذ کرافت طبیعی ارزان‌تر از بسته بندی پلاستیکی است. همچنین وزن آن نیز کم است. وزن بسته بندی تعیین‌کننده هزینه حمل‌ونقل است که بر قیمت نهایی مصرف‌کننده نیز تأثیر می‌گذارد.
استحکام
کاغذ کرافت هم در فرآیند تولید و هم در طول عمر خود به‌عنوان بسته بندی قند و شکر بادوام است. کاغذ کرافت به‌اندازه کافی بادوام است تا بتواند در ماشین‌آلات مدرن و با فنّاوری پیشرفته چاپ دقیق را تحمل کند. این بدان معناست که در طراحی چاپ بسته بندی قند و شکر گزینه‌های بی‌پایانی دارید. همچنین از حمل‌ونقل و ماندگاری بسیار خوبی برخوردار است.
اثرات زیست محیطی
هم کاغذ و هم پلاستیک به‌راحتی قابل بازیافت هستند، اما کاغذ زیست‌تخریب‌پذیر است زیرا اگر به‌جای بازیافت دور ریخته شود، به‌سرعت تجزیه می‌شود. کاغذ کرافت چه بازیافت شود و چه به محل دفن زباله فرستاده شود، تأثیر کمی بر محیط‌زیست دارد.
خنکی
محصولات خشک مانند آرد و شکر برای تازه ماندن نیاز به نفس کشیدن» دارند. درعین‌حال، آن‌ها همچنین باید ازنظر بهداشتی ایمن بمانند. کاغذ کرافت هر دو را انجام می‌دهد و محصول شمارا در خانه مشتریانتان به همان اندازه تازه نگه می‌دارد.
بسته بندی طبیعی
در صنعت بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. مصرف‌کنندگان نگران  محیط زیست هستند و دوست ندارند محیط زیست را آلوده کنند درنتیجه از بسته‌بندی‌های پلاستیکی دوری می‌کنند.  اگر از بسته بندی طبیعی برای قند و شکر استفاده کنید حتما بسته بندی شما در قفسه فروشگاه برجسته‌تر خواهد بود.

نایلون بسته بندی قند و شکر

مشاهده و خريد آنلاين سلفون بسته بندي

بسته بندی قند و شکر

 

 

بسته بندی قند و شکر

مشاهده و خريد آنلاين کاغذ گيپور

بسته بندی قند و شکر

مشاهده و خريد آنلاين تگ بسته بندی 


کلمات کلیدی : بسته بندی قند، بسته بندی شکر، پاکت قند، پاکت شکر، کیسه قند کیسه شکر، ناسلون قند، نایلون شکر


فعال در زمینه سئو و تولید محتوا

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/06/29
انواع مختلف تکنیک های چاپ کدام اند؟ (رایج ترین تکنیک های چاپ)
1400/02/11
دانشمندان راه پختی را کشف کرده اند که میتواند کالری برنج را تا 50 الی 60 درصد کاهش دهد. طرز تهیه برنج کم کالری مناسب رژیم لاغری و بیماری های قند و دیابت است.
1400/02/06
زینب ایزدیار طراح ایرانی ساکن بروکلین با استفاده کیسه برنج روزمره لباس های زیبایی طراحی می کند که توجه مجله ووگ را به خودش جلب کرده است.