خروج

همه چیز درمورد پاکت نامه پستی


پاکت نامه پستی چیست؟

اگرچه پاکت‌ نامه‌ های پستی به دلیل پیشرفت تکنولوژی محبوبیت سابق خود را ازدست‌داده‌اند، اما به دلیل استفاده از آن‌ها برای مقاصد مختلف و به دلیل ادامه استفاده از آن‌ها برای اهداف نامه، مصرف آن‌ها همچنان ادامه دارد. پاکت نامه پستی ممکن است بسته به نوع پوشش درون آن در موارد مختلفی استفاده شود. علاوه بر این ویژگی چسبندگی به‌کاررفته در پاکت نامه پستی یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت پاکت می باشد. محوطه استفاده از پاکت نامه در طول زمان تغییر کرده است. کیفیت و دوام این پاکت‌ها نیز به لطف پیشرفت‌هایی که در طول زمان رخ‌داده است، افزایش‌یافته است. با تغییر در دستگاه‌های چسب، بسیاری از پاکت نامه‌ های پستی دیگر نیازی به خیس کردن قسمت چسب ندارند. به‌این‌ترتیب مشاهده می شود که تماس با مواد شیمیایی مضری که ممکن است در قسمت چسب وجود داشته باشد به حداقل می‌رسد. امروزه از پاکت می توان برای مصارف بسیاری غیر از نگهداری نامه ها استفاده کرد. پاکت نامه که در ادارات و محیط‌های کار و همچنین در منازل و مدارس کاربرد فراوانی دارد یکی از لوازم‌التحریر بسیار کاربردی است.

برای خرید اینترنتی پاکت پستی کلیک کنید

پاکت حبابدار کجا بخرم

قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. همینطور بهتر است قبل از استفاده از خدمات پستی، راجع به کاربرد‌ انواع پاکت‌ نامه پستی بیشتر بخوانیم.

انواع پاکت‌ نامه ‌های پستی

• پاکت نامه پستی بانکی

• پاکت نامه پستی هوایی

• پاکت نامه پستی جیبی

• پاکت نامه پستی پنجره دار

هرکدام از این پاکت‌ نامه‌های پستی دارای کاربرد‌های مختلفی می‌باشد که باید با توجه به این کاربرد‌ها انتخابشان کنید.

ابعاد مناسب برای پاکت نامه پستی

ابعاد کاغذ‌ها برای ساخت پاکت نامه پستی به ۳ ابعاد استاندارد A,B,D دسته بندی می‌شود. بزرگ شدن اعداد کاغذ‌ها درواقع آن را کوچک‌تر می‌کند. به عنوان مثال کاغذ A5 از کاغذ A4‌ نه‌تنها بزرگ‌تر نیست بلکه کوچک‌تر نیز می‌باشد. پاکت‌های پستی دارای رنگ، ابعاد و ضخامت مختلف هستند. بعضی پاکت نامه ‌های پستی نیز وجود دارند که کمی متفاوت‌‌تر هستند. این پاکت‌ها عبارت‌اند از:

• پاکت پستی حباب‌ دار

• پاکت لمینه مشکی

• پاکت متالایز مشکی

• پاکت پستی ساده

ضخامت همه این پاکت‌ نامه ها با یکدیگر فرق دارد. یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین پاکت نامه‌ های پستی، پاکت حباب ‌دار می‌باشد.

 

سفارش پاکت پستی

خرید پاکت پستی عمده و جزئی

پاکت نامه پستی حباب ‌دار و کاربرد آن:

یکی از پرکاربردترین و بهترین پاکت‌ نامه های پستی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم پاکت پستی حباب‌دار می‌باشد. اگر نامه یا مدارکی که قصد پست آن را دارید احتیاج به محافظت داشته و نباید ضربه بخورد، استفاده از پاکت پستی حباب ‌دار بهترین انتخاب می‌باشد. سایز‌های این پاکت نیز متنوع بوده و برای هر نوع سند و مدارکی مناسب می‌باشد. در داخل پاکت‌های پستی حباب‌دار نایلونی ضد آب وجود دارد که وظیفه آن حفظ نامه درون آن است. همین-طور لایه‌ پلاستیکی حباب‌داری نیز داخل آن وجود دارد که به نایلون ضد آب‌ کمک می‌کند. این دولایه از آسیب دیدن مدارک و نامه‌ها جلوگیری می‌کنند و رطوبت را عبور نمی‌دهند. درواقع می‌توانیم بگوییم استفاده از پاکت پستی حباب‌دار از ایمن‌ترین راه ها برای حمل نامه می‌باشد. همینطور مشخصات و آدرس گیرنده نیز روی پاکت درج‌شده است. پاکت پست حباب‌دار در بیشتر پست‌خانه‌ها استفاده می‌شود و دارای طرفداران زیادی است.

سفارش آنلاین انواع پاکت پستی حبابدار

سایز‌های پاکت نامه پستی حباب‌ دار:

پاکت‌های حباب ‌دار دارای سایز‌های مختلف می‌باشند که این سایز‌ها عبارت‌اند از:

•    A3

•    B4

•    B5

•    A4

•    A5

روی در پاکت نامه‌های پستی چسب وجود داشته که به‌وسیله آن باز و بسته می‌شوند. همینطور قابلیت درج مشخصات فرستنده و گیرنده را نیز دارند. امروزه با توجه به شیوع کووید ۱۹ خرید‌های آنلاین بسیار رواج یافته است. به همین دلیل فروشگاه‌ها و مغازه‌ها نیاز به بسته بندی‌های مناسب و امن دارند. یکی از امن‌ترین روش‌های  بسته‌بندی محصولات و مدارک حساس و مهم استفاده از پاکت نامه پستی حباب‌ دار می‌باشد.

جنس قسمت بیرونی پاکت پستی حباب‌دار از چیست؟

جنس کاغذ بیرونی این پاکت از کاغذ تحریر می‌باشد. حال می‌پردازیم به کاغذ تحریر و کاربرد‌های آن:

کاغذ تحریر چیست؟
کاغذ تحریر یکی از پراستفاده‌ترین نوع کاغذ‌ها می‌باشد. کاغذ تحریر دارای کاربرد‌های زیادی است. کاغذ تحریر برای جذب جوهر مناسب بوده و شباهتی با کاغذ گلاسه ندارد. برای تولید کاغذ تحریر از بعضی ترکیب‌های شیمیایی استفاده می‌شود. بعضی وقت‌ها برای افزایش مقاومت کاغذ به آن مواد اضافه‌ای مانند کلسیم کربنات و یا گچ اضافه می‌کنند و سطح آن را می‌پوشانند.
رنگ سفید کاغذ تحریر باعث بهتر دیده شدن جوهر می‌شود و به همین دلیل نیز برای خواندن و نوشتن ترجیح داده می‌شود. کاغذ تحریر مناسب برای جاپ بوده و برای ساخت تقویم نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

پاکت پستی حبابدار خرید

سفارش پاکت پستی حباب‌دار

پاکت نامه پستی حباب دار در تورنگ ‌چاپ نیز موجود بوده و به فروش‌ می‌رسد. این پاکت شامل سه سایز b4 و b5 و a3 می باشد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به سایت فروشگاهی تورنگ‌ چاپ مراجعه کنید.


کلمات کلیدی : پاکت نامه پستی، پاکت پستی حباب دار، پاکت پستی


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.