خروج

گیپور کاغذی چه کاربردهایی دارد؟


کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد. یکی از کاربرد های کاغذ دانتل یا گیپور در بسته بندی است. این کاغذ سفید و گرد انتخابی ارزان قیمت و در دسترس برای تزیین جعبه و پاکت بسته بندی است. اضافه کردن کاغذ گیپوری به یک پاکت کرافت ساده می‌تواند این بسته بندی را بسیار شیک و زیبا کند. حتی هدایای تبلیغتی کوچک را می‌توان به کمک این کاغذ تزیین کرد. یکی دیگر از کاربردهای محبوب گیپور کاغذی در مجالس عروسی و تزیین دسته گل، کارت دعوت، ساک هدیه و... است.

 

تزیین پاکت کرافت با کاغذ گیپور

 

کاغذ گیپور برای تزیین دکوراسیون و پذیرایی از مهمان هم استفاده می‌شود. این کاغذ به عنوان زیر بشقابی و زیر لیوانی یک بار مصرف و تزیینی میز غذا خوری را زیبا خواهد کرد. نوع مقوایی این محصول هم در قنادی به عنوان زیر کیکی و شیرینی استفاده می‌شود. شما هم می‌توانید از کاغذ دانتل در خانه به همین منظور استفاده کنید.

 

کاغذ گیپور زیر بشقابی

 

در دکوراسیون خانه از کاغذ گیپور برای تزیین گلدان، لیوان، میز ناهارخوری و... استفاده می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از کاغذ دانتل هر گلدانی را زیبا کنید یا از این کاغذ ها به عنوان زیر گلدانی استفاده کنید.

 

کاغذ گیپور تزیینی

 

یکی از استفاده های معروف کاغذ گیپور در کیک و شیرینی پزی است. معمولا از گیپور خوراکی برای تزیین کیک استفاده می‌شود یا با کمک گرفتن از کاغذ طرح گیپور پترن های زیبای را روی کیک و شیرینی پیاده می‌کنند. همچنین از این محصول برای دور پیچ ساندویچ یا تزیین غذاهای مهمانی مثل دسر و فینگر فود هم استفاده می‌شود.

 

گیپور کاغذی، کاغذ دانتل، لوازم قنادی

 

اگر می‌خواهید هرکدام از کاربرد های کاغذ گیپور که در بالا ذکر شد را امتحان کنید برای خرید گیپوری کاغذی به فروشگاه تورنگ شاپ مراجعه کنید که این محصول در سه سایز 12، 13 و 14 سانتی به صورت آنلاین به فروش می‌رسد.

خرید اینترنتی کاغذ گیپور


کلمات کلیدی : کاغذ دانتل، کاغذ گیپور، کاغذ گیپوری، گیپور کاغذی، تزیین، تزیینی، کاربرد کاغذ گیپور،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/06/28
در این مقاله رسپی و آموزش طرز تهیه پیتزا مخصوص رستورانی در خانه را شرح داده ایم
1401/06/12
تورنگ چاپ ارائه دهنده انواع محصولات بسته بندی به صورت خام و اختصاصی. سفارش و خرید انواع محصولات بسته بندی در تورنگ چاپ
1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...