خروج

تزئین بسته بندی با روبان


هنگام کادو کردن و بسته بندی کردن همیشه انتخاب کاغذ کادو و نوع بسته بندی اندازه انتخاب هدیه هیجان انگیز است. یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های بسته بندی و کادو کردن استفاده از یک کاغذ یا کاغذ کادو معمولی به همراه یک روبان است. درست کردن پاپیون روش های زیادی دارد که کمک می کند هر دفعه ایده بسته بندی جدید و خلاقانه به نظر برسد. شما می توانید روبان های هدیه های قبلی که گرفتید و به صورت پاپیونی هستند را نگه دارید و برای کادو پیچی های بعدی استفاده کنید. بسیاری از فروشگاه ها مثل قنادی، شکلات فروشی، فروشگاه بدلیجات و... هم برای از روبان برای بسته بندی استفاده می کنند. تزئین بسته بندی با روبان ایده خوبی برای کسب و کار های آنلاین و پست کردن بسته ها است. زیرا بسیار ساده، سریع و مقرون به صرفه است. در ادامه 3 روش ساده بسته بندی با روبان را آموزش می دهیم که بسته بندی های شما را لوکس و زیبا می کنند.

 

بستن پاپیون با روبان

آموزش بستن پاپیون با روبان

بستن پاپیون با روبان برای درست کردن این برش V شکل کافی است انتهای روبان را تا کنید و مقداری از نوک آن را با قیچی کج شده ببرید. یک تکه ربان دیگر را به صورت دایره در بیارید و دو انتهای آن را به هم چسب بزنید. بعد از آماده شدن دایره وسط آن را روی روبان قبلی که قیچی کردید بر اساس عکس محکم کنید. حالا یک ربان کوچکت ببرید و آن را دور نقطه وسطی که انتخاب کردید بپیچید و یک بار دیگر آن را با چسب محکم کنید. بعد از اینکه چسب ها کاملا خشک شدنند می توانید با پاپیونی که درست کردید جعبه کادو یا بسته بندی خودتان را تزئین کنید.

بسته بندی با روبان پاپیونی

 

بسته بندی جعبه با روبان

آموزش تزئین جعبه با روبان

بسته بندی جعبه با روبان روبانی که انتخاب می کنید با طولش 6 برابر جعبه باشد. جعبه را به صورت برعکس در وسط روبان بزارید. سپس روبان را به صورت شکل دوم دور هم بپیچید. حالا جعبه را برگردانید و یک گره در وسط جعبه یک گره بزنید. سپس به هر روشی که دوست دارید یک پاپیون بسازید. می توانید از تصویر بالا هم الهام بگیرید.

بستن روبان دور جعبه، بسته بندی جعبه با روبان

 

ساختن پاپیون تزئینی با روبان

آموزش پاپیون تزئینی با روبان

ساختن پاپیون تزئینی با روبان یک روبان سیم دار را که تقریبا 4 برابر طول جعبه شما است را انتخاب کنید و آن را دور جعبه کادو بپیچید و یک گره محکم بزنید. یک روبان بلند دیگر را بردارید و آن را به صورت بادبزنی(آکاردئونی) تا بزنیدو وسط آن را جمع کنید. سپس آن را روی گره قرار دهید و با استفاده از اضافه روبان دور جعبه یک گره دیگر دور روبان آکاردئونی بزنید. حالا روبان ها را کمی باز کنید تا پف کند و به شکل دلخواه برسد.

تزئین جعبه کادو با روبان

 

 

برای دانولد این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

تزئین بسته بندی با روبان


کلمات کلیدی : روبان، بسته بندی، کادو، هدیه، جعبه کادو، کاغذ کادو، پایون، پاپیونی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/01/23
انتخاب طرح کیسه برنج به همین سادگی ها نیست و انتخاب اشتباه تنها باعث ضرر مالی و پایین آمدن آمار فروش می‌شود. می‌توان گفت طراحی و چاپ کیسه برنج بیشتر از کیفیت برنج روی فروش محصول تاثیرگذار است.
1400/01/22
مصرف درست برنج فواید زیادی برای جوانسازی پوست و مو، لاغری، سلامت قلب و دستگاه گوارش و... دارد. فقط کافی است بدانید چگونه باید برنج را مصرف کنید.
1400/01/20
بسته بندی برنجی که از شالیزار کشت شده و برای فرستادن به شالیکوبی آماده می‌شود با بسته بندی برنج برای فروش در مغازه یا صادرات فرق می‌کند.
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ