خروج

کیسه برنج هندی و ایرانی چه فرقی دارند؟


برنج هندی یا برنج باسماتی در کنار برنج پاکستانی از انواع برنج است که به ایران وارد می‌شود. ایران بزرگ‌ترین واردکننده برنج هندی است و حدود 34 درصد برنج هندی جهان را وارد می‌کند. بسیاری از افرادی که در تجارت‌های مربوط به برنج فعالیت دارند به خرید کیسه برنج هندی علاقه‌مند هستند و می‌خواهد با آن آشنا شوند. اگر شما هم جزو آن دسته افراد هستید و می‌خواهید بدانید این کیسه با کیسه برنج های معمولی چه فرقی دارد و قیمت کیسه برنج هندی چقدر است این مقاله برای شما است.

کیسه برنج هندی برای فروش با رنگ قرمز

 

کیسه برنج هندی

کیسه پارچه ای و انواع گونی نخی معمولاً در بسته بندی برنج هندی استفاده می‌شوند. کیسه گونی های پارچه ای با طرح های قرمز رنگ تبدیل به نمادی از برنج باسماتی شده‌اند. البته برنج هندی و برنج gtc که وارد ایران می‌شوند برای مراقبت بیشتر با کیسه های ضد رطوبت چند کیلویی بسته بندی می‌شوند تا در مراحل حمل و نقل و فروش آسیبی نبینند و سپس توسط فروشنده ها و پخش‌کننده‌ها دوباره در کیسه های پارچه ای قرار می‌گیرند. کیسه برنج هندی که شما در اینجا خریداری می‌کنید درواقع از هند نیامده است و فرقی با گونی پارچه ای برنج سفید معمولی ندارد.

مشاهده و خرید آنلاین انواع کیسه برنج متقال

 

قیمت کیسه برنج هندی

ازآنجایی‌که کیسه برنج هندی با کیسه متقال یا گونی نخی معمولی فرقی ندارد قیمت وارداتی آن بیشتر از کیسه های تولیدشده در ایران است. با خرید کیسه متقال و چاپ اسم برنج دانه بلند هندی هزینه کمتری از خرید کیسه وارداتی می‌پردازید. حتی حتماً این برنج با کیسه متقال و پارچه ای بسته بندی نمی‌شوند. به‌طوری کلی می‌توان گفت تنها چیزی که کیسه برنج هندی را از برنج ایرانی متمایز می‌کند محتویات داخلش است.

پاکت بسته بندی برنج هندی وارداتی

 

خرید کیسه برنج هندی

برای اینکه حس و حال خریدن برنج هندی را به مشتری منتقل کنید بیشتر از اینکه جنس کیسه گونی مهم باشد طراحی روی آن مهم است. در طراحی این بسته بندی حتماً باید از رنگ قرمز استفاده کنید. برای یک طراحی بهتر می‌توانید از کیسه های برنج هندی واقعی الهام بگیرید یا از تیم طراحی شرکت تورنگ بخواهید شما را در این انتخاب راهنمایی کند. شرکت تورنگ چاپ با بیش از بیست سال تجربه در زمینه طراحی و چاپ بهترین انتخاب برای بسته بندی برنج هندی و چاپ طرح دلخواه شما است.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

کیسه برنج هندی و ایرانی چه فرقی دارند؟


کلمات کلیدی : کیسه هندی، کیسه برنج هندی، گونی هندی، برنج هندی، برنج باسماتی، برنج gtc، بسته بندی برنج هندی، کیسه گونی هندی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1398/07/21
در این مقاله، نگارنده به شرح و تحلیل قیمت برنج، وضعیت آن و ارائه ی رهیافتی بر کسب و کار این کالای غذایی با اهمیت، می پردازد.
1398/07/03
در مقاله های پیشین گفتیم که برنج غذای اصلی عمده ی ایرانی ها است و همین عامل سبب شده تا نگه داری این ماده ی غذایی، ارزش و اهمیت ویژه ای بیابد.
1398/06/16
در این مقاله به تحلیل و مقایسه ی کیسه های پلی پروپیلن بافته شده و بافته نشده می پردازیم.