خروج

چگونه با گونی کنفی گلدان بسازیم؟


شما با این کاردستی ساده و زیبا می‌توانید گلدان‌هایتان را به بهترین شکل تزئین کنید. لوازم دورریختنی زیادی در خانه وجود دارند که می‌توانند با لوازم ساده‌ای مثل کاغذ کرافت، پارچه کنفی و نخ کنفی تبدیل به دکوری ها و وسایل پراستفاده زیبا شوند. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید با استفاده از نخ کنفی و لاستیک دورریختنی یک جلو مبلی زیبا بسازید. یا با کاغذ کرافت سبد کاغذی بسازید. در این مقاله ساختن گلدان با استفاده از قوطی فلزی و گونی کنفی را آموزش می‌دهیم.

 

آموزش ساخت گلدان با قوطی فلزی

شما می‌توانید از قوطی کمپوت یا هر نوع غذای دیگر استفاده کنید فقط قبل از هر چیزی با استفاده از آب گرم برچسب روی قوطی را کاملاً بکنید. یا می‌توانید از چندلایه بیشتر پاچه کنفی استفاده کنید تا طرح روی قوطی فلزی معلوم نباشد.

چگونه با قوطی فلزی گلدان بسازیم؟

اگر می‌خواهید گیاه واقعی را در این گلدان بزارید آن را با خاک معمولی پرکنید اما اگر می‌خواهید از آن به‌عنوان دکوری استفاده کنید و گل و گیاه مصنوعی یا هر چیز دیگری را در آن بزارید می‌توانید به‌جای خاک مخصوص می‌توانید از مقداری شن یا آب استفاده کنید. اگر خواستید شن و آب را قاطی کنید مقدار آب باید بسیار کم‌تر از شن باشد.

آموزش تزئین گلدان با گونی کنفی

حالا می‌توانید این قوطی فلزی را با هر چیزی که می‌خواهید پرکنید. گیاهانی که در زیر می‌بینید با استفاده از کمی رنگ سفید به این شکل درآمده‌اند تا جلوه یک روز برفی را داشته باشند.

چگونه قوطی فلزی را تزئین کنیم؟ ساخت گلدان با قوطی فلزی

حالا باید دور قوطی را با یک‌تکه پارچه کنفی بپوشانید، اگر پارچه کنفی ندارید می‌توانید مقداری از یک گونی کنفی غیرقابل استفاده را ببرید و دور قوطی فلزی یا گلدان بپیچید و با یک روبان، کاموا یا نخ کنفی محکم کنید.

آموزش تزئین گلدان با پارچه کنفی

شما با این روش ساده می‌توانید هر بطری، قوطی و شیشه دورریختنی را با استفاده از پارچه کنفی تبدیل به یک گلدان زیبا کنید.

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

چگونه با گونی کنفی گلدان بسازیم؟


کلمات کلیدی : گونی کنفی، قوطی فلزی، گلدان فلزی، تزئین گلدان، ساخت گلدان، آموزش تزئین گلدان، ایده تزئین گلدان، ساخت گلدان در خانه،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی خوب باید چه ویژگی هایی را دارا باشد، انواع بسته بندی ها کدام اند و چه نکاتی در حمل و نقل محصولات مهم است
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.