خروج

ایده های جذاب برای تزیین، بسته بندی و کادو کردن کتاب


آموزش نحوه کادو کردن کتاب

کتاب یکی از بهترین و متداول‌ترین کادوهایی است که در مناسبت‌های مختلف (کادو تولد، کادو ولنتاین، کادو روز مادر و...) هدیه داده می‌شود. کادوپیچ کردن کتاب بسیار ساده است زیرا ابعاد کتاب کاملاً برای بسته بندی راحت ساخته‌شده‌اند. اگر نمی‌خواهید که کتاب را با یک کاغذ کادو معمولی بسته بندی کنید و دنبال ایده های خلاقانه تری هستید حتماً ادامه این مقاله را بخوانید.

 کادو کردن کتاب

کادو کردن کتاب با کاغذ کرافت

روش‌های ساده‌تر و ارزان‌تری از بسته بندی و تزیین کتاب با کاغذ کادو وجود دارند که وقتی آن‌ها را یاد بگیرید دیگر سراغ کادو کردن معمولی نمی‌روید. برای بسته بندی و تزئین کادو هایی که در ادامه خواهید دید به لوازم خاصی نیاز ندارید و احتمالاً همه آن‌ها را در خانه پیدا می‌کنید.

مشاهده و خريد آنلاين کاغذ کرافت

یک روش جالب برای  بسته بندی و کادو کردن کتاب استفاده از صفحات یک کتاب قدیمی است. شما می‌توانید به‌جای دور ریختن کتاب‌های قدیمی که به آن‌ها نیازی ندارید از آن‌ها برای تزیین کتاب برای کادو استفاده کنید. بر اساس سلیقه و خلاقیت خودتان می‌توانید هر شکلی که دوست دارید را از صفحات این کاغذ ببرید و روی کاغذ کادو بچسبانید. یک کاغذ کادو که قیمت ارزانی دارد و برای بسته بندی و تزیین کتاب برای کادو انتخاب مناسبی است، کاغذ کرافت است. کاغذ کرافت فضای زیادی برای ایجاد خلاقیت در اختیار شما می‌گذارد و کاربردهای زیادی دارد. 

تزیین کتاب برای کادو با برگ 

شما می‌توانید با اضافه کردن نخ کنفی و پیچیدن آن دور کتاب یا نخ های رنگی و کاموا بسته بندی و کادوپیچی کتاب خود را زیباتر کنید. یکی دیگر از روش‌های جذاب کردن جعبه کادو کتاب یا تزیین بسته بندی کتاب برای هدیه اضافه کردن اجسام زیبا مثل گل و گیاه یا برگ‌های طبیعی و مصنوعی است. البته شما می‌توانید هر وسیله‌ای که به نظر خودتان بهتر است را روی بسته بندی کتاب برای هدیه اضافه کنید.

3 روش خلاقانه و تزیین بسته بندی کتاب

گاهی اوقات جلد کتابی که انتخاب می‌کنید جذاب است یا رنگ‌های زیبایی دارد. می‌توانید از تفاوت رنگ‌های جلد کتاب با رنگ قهوه ای کاغذ استفاده کنید تا بسته بندی خاصی برای کتاب جهت هدیه  داشته باشید. برای این کار کافی است یک‌شکل متقارن روی کاغذ کادو بکشید و نیمی از آن را با نوک‌تیز چاقو ببرید و تا بزنید. حواستان باشد این کار را قبل از کادوپیچی انجام دهید تا جلد کتاب آسیب نبیند.

بسته بندی کتاب برای هدیه در پاکت کرافت

پاکت کرافت یک گزینه مناسب جهت کادو دادن کتاب است که رنگ آن حس خوبی را به کسی که به او کتابی را هدیه می‌دهیم منتقل می‌کند.

آموزش کادو کردن کتاب ساده و ارزان

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت

بسته بندی کتاب برای هدیه با نخ های رنگی

برای جذاب‌تر کردن بسته بندی کتاب برای هدیه همچنین می‌توانید از کاموا، نخ های رنگی، نخ کنفی و یا تگ هدیه استفاده کنید. روش‌های کادو کردن کتابی که در بالا ذکر شد تنها برای ایده گرفتن شما است. مطمئناً شما می‌توانید با استفاده از این ایده های خلاقانه بسته بندی و کادو های زیباتری بسازید.

 

تزیین کتاب برای هدیه

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

تزیین کتاب برای کادو با گاغذ گیپور و گیفت تگ

در عکس های زیر نمونه هایی از کادو کردن کتاب با کاغذ گیپور و تگ کادو را مشاهده می‌کنید که با نخ کنفی و کاغذ کرافت یک پک کامل و جذاب برای بسته بندی هرچیزی به خصوص کتاب هستند.

کادوپیچی کتاب

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ گیپور

آموزش کادو کردن کتاب

مشاهده و خرید آنلاین تگ بسته بندی کادو

نحوه کادو کردن خلاقانه کتاب


کلمات کلیدی : بسته بندی کتاب، کادوپیچی کتاب، ایده کادو کردن کتاب، کادو کردن کتاب، بسته بندی کتاب برای هدیه، ایده کادو کردن کتاب، تزیین کتاب برای کادو، کادوکردن کتاب، نحوه کادو کردن کتاب، طريقه كادو كردن كتاب، کادو پیچ کردن کتاب، ایده برای کادو کردن کتاب، كادو كردن كتاب، طريقه كادو كردن کتاب، با كاغذ كادو طرز کادو کردن کتاب، تزیین کتاب برای هدیه دادن، کادو‌کردن کتاب، روش کادو کردن کتاب، ایده کادو کتاب، تزیین کادو کتاب، کاغذ کادو کردن کتاب، نحوه كادو كردن كتاب، ایده کادوپیچی کتاب، طریقه کادو کردن کتاب، اموزش كادو كردن كتاب، ایده بسته بندی کتاب، چگونه یک کتاب را کادو کنیم، آموزش کادو کردن کتاب، روش کادوپیچی کتاب، کادوپیچ کردن کتاب، کتاب را چگونه کادو کنیم،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.