خروج

چگونه با نخ کنفی بسته بندی زیبایی بسازیم؟


ممکن است شما تنها استفاده از نخ کنفی را برای بسته بندی و محکم کردن محصول بدانید اما نخ کنفی می‌تواند روش تزئینی خوبی برای زیباتر کردن بسته بندی باشد. بهتر است دیگر به بستن و ساختن پاپیون با این نخ فکر نکنید و دنبال ایده های جدید تری باشید. استفاده از نخ کنفی در کنار چند وسیله در دسترس دیگر می‌تواند جلوه بسته بندی شما را خاص و منحصربه‌فرد کند. در این مقاله یاد می‌گیرید چگونه با استفاده از کاغذ کرافت و نخ کنفی یک آویز یا زنگوله بامزه بسازید تا تنها با استفاده از همین کاردستی ساده بتوانید بسته بندی محصولتان را بهتر و خاص تر کنید.

 

لوازم موردنیاز برای ساختن آویز کرافت

کاغذ کرافت

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت

قیچی

چسب

نخ کنفی

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

مهره رنگی

 

آموزش ساخت آویز با نخ کنفی و کاغذ کرافت

برای شروع باید یک مستطیل از کاغذ کرافت قیچی کنید. مستطیل در این مقاله دارای ابعاد 18 در 8 است اما شما می‌توانید بر اساس اندازه بسته بندی ابعاد موردنیاز خودتان را انتخاب کنید. تقریباً به اندازه 2 الی سه 3 سانتی‌متر از دو طرف مستطیل کاغذی را خالی بزارید و با استفاده از قیچی فاصله بینشان را ریش ریش کنید. هیچ قانون خاصی برای اندازه آن ها وجود ندارد و بسته به سلیقه شخصی خودتان می‌توانید سایز این ریش ریش ها را تغییر دهید. حالا این ورق ریش ریش شده را بپیچید و قسمت‌های دست‌نخورده را به هم چسب بزنید. با همین روش یک آویز دیگر درست کنید و مرحله بعد را ادامه دهید.

آموزش ساده تزئین کادو و بسته بندی در خانه

حالا محصول موردنظرتان را با کاغذ کرافت بسته بندی کنید. سپس نخ کنفی را چند بار دور بسته بندی بپیچید و با یک گره محکم کنید. یک مهره رنگی را از انتهای نخ کنفی رد کنید و بر اساس اندازه آویزی که می‌خواهید ادامه نخ را قیچی کنید. دو آویزی که ساختید را با چسب به انتهای این نخ ها وصل کنید و بعدازاینکه خشک شد شما یک بسته بندی زیبا دارید که به راحتی و با امکانات کم ساخته شده است.

آموزش ساده تزئین کادو و بسته بندی در خانه

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

چگونه با نخ کنفی بسته بندی زیبایی بسازیم؟


کلمات کلیدی : نخ کنفی، کاغذ کرافت، بسته بندی، کاموا، کاردستی، نخ تزئینی، تزئین، کناف، ایده بسته بندی، بسته بندی کرافت، تزئین بسته بندی، کاردستی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی خوب باید چه ویژگی هایی را دارا باشد، انواع بسته بندی ها کدام اند و چه نکاتی در حمل و نقل محصولات مهم است
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.