خروج

انواع جعبه بسته بندی شمع چیست؟


انواع بسته بندی شمع در بازار وجود دارد که در این مقاله می‌خواهیم در مورد انواع جعبه بسته بندی شمع صحبت کنیم. شمع یک وسیله تزئینی محسوب می‌شود به همین دلیل بسته بندی علاوه بر محافظت از پارافین شمع باید لوکس باشد یا جنبه تزئینی داشته باشد. بسته بندی شمع عدد با بسته بندی شمع بودار و آروماتیک فرق می‌کند زیرا از شمع تولد تنها یک‌بار استفاده می‌شود اما شمع های بودار بارها در خانه استفاده می‌شوند. قبل از خرید بسته بندی شمع و خرید جعبه شمع بهتر از مقاله زیر را بخوانید تا با انواع بسته بندی شمع آَشنا شوید و بهترین را انتخاب کنید.

 

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی یک بسته بندی ساده برای شمع است. تقریباً برای هر نوع شمعی می‌توان سایز مناسب جعبه مقوایی را پیدا کرد. جعبه مقوایی شمع را می‌توان به‌راحتی با یک لیبل و برچسب تزئین کرد. برندهایی که می‌خواهند جلوه لوکس تری به محصولاتشان بدهند از جعبه مقوایی سفید استفاده می‌کنند. برای محافظت بیشتر می‌توان جعبه هایی از جنس کارتن استفاده کرد و جعبه کرافت برای شمع های مینیمال با بو و عطرهای الهام گرفته از طبیعت مناسب هستند.

انواع جعبه بسته بندی شمع، جعبه مقوایی، جعبه کارتنی، جعبه کرافت

 

جعبه طلقی

جعبه طلقی یک نوع بسته بندی شمع است که زیاد در مغازه ها دیده می‌شود. مغازه‌دارها از طلق برای نشان دادن محصولات و شکل شمع استفاده می‌کنند. جعبه طلقی اجازه می‌دهد که مشتری‌ها بدون اینکه به شمع دست بزند و باعث ایجاد خش یا لکه روی شمع بشوند آن را وارسی کنند. جعبه طلقی برای بسته بندی شمع استوانه، شمع فانتزی، شمع ژله‌ای، شمع وارمر و... استفاده می‌شود. معمولاً مغازه‌دارها بعد از خرید جعبه طلقی شمع را در یک جعبه کارتنی قرار می‌دهند تا کالا خراب نشود.

انواع جعبه بسته بندی شمع، جعبه طلقی، جعبه شفاف، بسته بندی شیشه ای

 

هارد باکس

هارد باکس یک نوع بسته بندی کادویی و جعبه لوکس محسوب می‌شود که نسبت به جعبه مقوایی، طلقی و حتی کارتن ضخیم‌تر است. هاردباکس یا جعبه سخت جنبه تزئینی دارد و برای بسته بندی شمع لوکس، شمع کادویی و شمع های خاص استفاده می‌شود. 

انواع جعبه بسته بندی شمع، هارد باکس، جعبه کادویی، جعبه لوکس

 

باید به این نکته توجه کنید که قبل گذاشتن شمع در جعبه های بالا اولین مرحله بسته بندی شمع با پلاستیک است تا از هرگونه خش خوردگی و ترک خوردن جلوگیری شود. شمع های تزئینی که به عنوان دکوری استفاده می‌شوند باید در بسته بندی قرار بگیرند که زیبایی آن‌ها را به‌خوبی نمایش دهد. شمع های وارمر و شمع تولد نیاز به بسته بندی خاصی ندارند. هارد باکس و جعبه های فانتزی هم در موقعیت‌های خاص استفاده می‌شوند و بسته بندی همه شمع ها با هارد باکس ازلحاظ هزینه کار عاقلانه‌ای نیست. قبل از خرید جعبه بسته بندی شمع به این نکات توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

انواع جعبه بسته بندی شمع چیست؟


کلمات کلیدی : بسته بندی شمع، جعبه مقوایی، جعبه کارتنی، جعبه طلقی، هارد باکس، شمع تزئینی، شمع دکوری، جعبه شمع، شمع وارمر، پارافین،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی خوب باید چه ویژگی هایی را دارا باشد، انواع بسته بندی ها کدام اند و چه نکاتی در حمل و نقل محصولات مهم است
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.