خروج

انواع بسته بندی ادویه جات و چاشنی در خانه


 خرید پاکت بسته بندی کرافت 

تولید و بسته بندی انواع ادویه و چاشنی یکی دیگر از مشاغل خانگی پرطرفدار است. بسیاری از افراد ادویه های پودری خودشان را درست می‌کنند و برخلاف تصور مردم ساختن ادویه کار سختی نیست به همین علت می‌تواند ایده خوبی برای شروع یک کسب و کار خانگی باشد. پودر فلفل قرمز، زردچوبه، فلفل سیاه و دارچین ازجمله چاشنی هایی هستند که درست کردن آن‌ها بسیار آسان است. پودر سیر، فلفل پاپریکا، پودر پیاز و چاشنی کاری هم ازجمله ادویه جاتی هستند که می‌توانید به تولید و فروش آن‌ها فکر کنید. ظروف بسته بندی ادویه جات کاربردهای متفاوتی دارند. یک ظرف بسته بندی ادویه جات ممکن است برای خانه مناسب باشد اما برای ارسال و پست کردن و به‌عنوان بسته بندی کسب و کار مناسب نباشد. در ادامه انواع نمونه بسته بندی ادویه جات و نحوه خرید پاکت بسته بندی ادویه را معرفی می‌کنیم تا برای بسته بندی خانگی ادویه ایده بگیرید.

جعبه بسته بندی

پاکت بسته بندی ادویه جات برای کسب و کار های خانگی معمولاً مقوایی و کاغذی است. ادویه به‌طور مستقیم نباید در این جعبه ها قرار بگیرد چون احتمال رطوبت گرفتن و بیرون ریختن آن زیاد است. به همین دلیل محتویات جعبه اول باید در نایلون ادویه قرار بگیرند و محکم بسته شوند و بعد با جعبه ادویه بسته بندی شوند. بهترین انتخاب برای چاپ طرح های بسته بندی ادویه جات جعبه کاغذی است. چاپ روی جعبه کاغذی نسبت به دیگر بسته بندی های ادویه جات راحت‌تر و ارزان‌تر است.
جعبه چوبی ادویه و جعبه طلق دار برای بسته بندی ادویه در خانه استفاده می‌شوند. این جعبه ها علاوه بر زیبا بودن بسیار کاربردی هستند و اجازه دسترسی سریع به همه ادویه جات را می‌دهند.

نمونه بسته بندی ادویه جات، جعبه ادویه


ظروف پلاستیکی

ظروف پلاستیکی بسته بندی ادویه جات در بازار زیاد دیده می‌شوند. از بسته بندی چاشنی گرفته تا پک های پلاستیکی ادویه و بطری های شفاف پلاستیکی ادویه جات. بسته بندی پلاستیکی بیشتر با دستگاه بسته بندی ادویه جات و در شرکت بسته بندی ادویه جات آماده می‌شود.
برای بسته بندی خانگی ادویه می‌توان از کیسه های کوچک نایلونی یا ظروف پلاستیکی رنگی استفاده کرد. برای پست و ارسال ادویه باید از ظروف پلاستیکی که درشان کیپ می‌شود استفاده کرد تا هیچ مشکلی برای ادویه در زمان حمل‌ونقل پیش نیاید.

ظروف بسته بندی ادویه جات، ظروف پلاستیکی بسته بندی ادویه جات

 

پاکت بسته بندی

پاکت کرافت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بسته بندی ادویه است. این پاکت ها برای بسته بندی حبوبات و خشکبار هم استفاده می‌شوند و یکی از محبوب‌ترین بسته بندی ها برای مشاغل خانگی هستند زیرا پاکت بسته بندی ادویه کرافت علاوه بر قیمت مناسب در انواع مختلفی تولید می‌شود و بسیار کاربردی است. بهتر است برای ارسال و پست کردن ادویه جات و چاشنی از پاکت کرافت داخل لمینیت استفاده کنید تا جلوی هرگونه احتمال ورود رطوبت را بگیرید.

بسته بندی ادویه جات، پاکت بسته بندی ادویه جات، بسته بندی در منزل

 

ظروف شیشه ای

ظروف شیشه ای ادویه جات هم استفاده خانگی دارند و هم در مشاغل بسته بندی خانگی استفاده می‌شوند. این ظروف شیشه ای به نام های جار ادویه و بانکه ادویه هم شناخته می‌شوند. این بطری های شیشه ای در فروش آنلاین ادویه و چاشنی زیاد دیده می‌شوند زیرا زیبایی بصری دارند و بسیار کاربردی هستند همچنین مشتری ها می‌توانند از این بطری ها به‌عنوان جا ادویه ای در آشپزخانه استفاده کنند.

ظروف شیشه ای ادویه جات، جار شیشه ای ادویه، بانکه شیشه ای

در خرید بسته بندی ادویه جات دقت داشته باشید که بسته بندی انتخاب کنید که مناسب شما باشد همانطور که می بینید خرید بسته بندی ادویه جات برای مشاغل خانگی بسیار متفاوت از خرید ظروف بسته بندی برای خانه و آشپزخانه است.

خرید پاکت بسته بندی ادویه

جهت خرید پاکت بسته بندی ادویه به فروشگاه آنلاین تورنگ چاپ مراجعه کنید.

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

انواع بسته بندی ادویه جات و چاشنی در خانه


کلمات کلیدی : خرید پاکت بسته بندی ادویه، ادویه جات، ادویه، چاشنی، فلفل سیاه، حبوبات، نایلون ادویه، پودر، ظروف، بطری، جعبه، پاکت، مشاغل خانگی


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.