خروج

5 ایده ارزان بسته بندی خانگی


معمول کسب و کار های خانگی و تازه کار بودجه زیادی برای طراحی بسته بندی و سفارش به شرکت های بسته بندی ندارند. از طرفی تمام مقالاتی که در مورد شروع یک کسب و کار وجود دارند توصیه می‌کنند بسته بندی بسیار خوبی داشته باشید زیرا تأثیر مستقیم روی فروش محصول و موفقیت کسب و کار دارد. پیدا کردن بسته بندی کاربردی، زیبا و با قیمت مناسب می‌تواند کار سختی باشد به همین علت در ادامه 5 بسته بندی خانگی را معرفی می‌کنیم که بسیار ارزان و کاربردی هستند.

 

قوطی کاغذی

قوطی کاغذی بسته بندی ارزان خانگی

قوطی کاغذی یک نوع مقوا لوله ای است که می‌تواند برای بسته بندی انواع محصولات خانگی استفاده شود. قوطی استوانه ای مقوایی نه تنها برای بسته بندی مواد خشک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود بلکه برای بسته بندی زیورآلات یا بسته بندی دست ساز های خانگی هم استفاده می‌شود.


کاغذ مومی

کاغذ مومی بسته بندی ارزان خانگی

کاغذ مومی بسیار ارزان قیمت و کاربردی است. کاغذ مومی ضد آب، ضد روغن و ضد پارگی است. شما می‌توانید هر نوع کالای خانگی را که نیاز به بسته بندی به با مشخصات بالا دارد را با کاغذ مومی بپیچید. کاغذ مومی معمولاً برای بسته بندی ساندویچ، کیک، نان و... استفاده می‌شود.

 

کیسه پلاستیکی

کیسه پلاستیکی بسته بندی خانگی ارزان قیمت

کیسه پلاستیکی بسته بندی خانگی بسیار کاربردی است. کیسه پلاستیکی قیمت کمی دارد و همه جا در دسترس است. کیسه پلاستیکی کاملاً از مواد غذایی محافظت می‌کند و عمر طولانی تری به آنها نسبت به دیگر بسته بندی های خانگی می‌دهد. کیسه پلاستیکی زیپ دار می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی کاربردی تر نسبت به کیسه های معمولی باشد. اگر کیسه پلاستیکی زیپدار به یک روبان تزیین شود و یک کارت با نوشته کوتاه در کنارش قرار بگیرد تبدیل به یکی از بهترین بسته بندی های خانگی می‌شود.

 

پاکت کرافت

پاکت کرافت بسته بندی ارزان خانگی

پاکت کرافت یکی از محبوب‌ترین بسته بندی ها چه برای کسب و کار های خانگی و چه برای کسب و کارهای بزرگ‌تر است. پاکت کرافت بسیار بادوام و محکم است و از لحاظ بصری نسبت به دیگر بسته بندی های خانگی جلوه زیباتری دارد. پاکت کرافت برای بسته بندی انواع خشکبار، حبوبات، برنج قهوه ای و لوازم غیر خوراکی مثل لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. پاکت کرافت پنجره دار یک انتخاب عالی برای کسب و کار های تازه وارد است که کسی اسم و برندشان را نمی‌شناسد، این پنجره های شفاف مشتری ها را ترغیب می‌کند بدون توجه به اسم برند و بر اساس کیفیت محصول تصمیم به خرید بگیرند.

 

جعبه بسته بندی

جعبه بسته بندی، بسته بندی ارزان خانگی

جعبه کارتنی، جعبه کرافت و جعبه فلزی از پرطرفدار ترین بسته بندی های خانگی هستند. جعبه کارتنی یا کرافت ممکن است در نگاه اول شبیه هم به نظر بیایند اما جعبه کارتنی ضخیم تر، زبر تر و محکم تر است اما جعبه کرافت نرم تر، نازک تر و زیباتر است. جعبه بسته بندی فلزی قیمت بیشتری نسبت به جعبه کاغذی دارد به همین دلیل انتخاب هر کسب و کار خانگی نیست و در مواقع به خصوص از آن استفاده می‌شود.
 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

5 ایده ارزان بسته بندی خانگی


کلمات کلیدی : بسته بندی خانگی، بسته بندی در منزل، کاغذ کاهی، پاکت کرافت، قوطی کاغذی، جعبه بسته بندی، کیسه پلاستیکی، کاغذ مومی


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.