خروج

انواع بسته بندی آجیل و بهترین روش بسته بندی آجیل چیست؟


بسته بندی آجیل

در صنعت تولید آجیل و خشکبار صادراتی، داشتن یک بسته بندی آجیل باکیفیت یکی از ابزار اصلی بازاریابی کالا است. بسته بندی آجیل بهترین برندهای تولید خشکبار انقدر خوب طراحی شده است که مشتری می تواند چشم بسته تمام جزئیات بسته بندی را به یاد بیاورد. بر اساس آمار Packaging Digest، نود درصد صاحبان کسب و کار اعلام کرده اند که بسته بندی نقش مهمی در موفقیت و کنار زدن رقبا در بازار دارد. بسته بندی آجیل هم می تواند وسیله ای برای فروش بیشتر باشد. هر خانواده ایرانی حداقل دو بار به فکر خرید آجیل عید نوروز و آجیل شب یلدا می‌افتد. خرید آجیل در فرهنگ ایرانی جا افتاده است و همین‌طور بازار وسیعی برای این محصول وجود دارد از خورده فروشی آجیل گرفته تا فروش آنلاین آجیل. برای متمایز شدن در این بازار رقابتی یک بسته بندی عالی می تواند برگ برنده هر کسب و کاری باشد.

خط تولید بسته بندی آجیل

اگر کار بسته بندی را به یک خط تولید بسته بندی آجیل می سپارید یا اینکه بسته بندی آجیل در منزل انجام می دهید باید نکات زیر را حتماً رعایت کنید.
بسته بندی آجیل باید حرفه‌ای به نظر بیاید، نتیجه نهایی بسته بندی مغزیجات باید به دوام و چشم‌نواز باشد. اگر بسته بندی اجیل شما انقدر خوب باشد که شبیه محصولی در قفسه های مغازه های خارجی به نظر بیاید به راحتی فروش خواهد رفت.
بسته بندی آجیل باید مغزها را تازه نگه دارد، ظروف بسته بندی آجیل باید طوری انتخاب شوند که مغزها را از عوامل بیرونی محافظت کنند. طعم خوب آجیل کاملاً به کیفیت آن بستگی دارد و مقدار کمی رطوبت می تواند بهترین آجیل ها را از بین ببرد.
قیمت بسته بندی آجیل باید مناسب باشد، قیمت بسته بندی اجیل و هزینه چاپ بسته بندی باید مقداری باشد که یک کسب و کار بتواند همیشه از پس هزینه هایش بر بیاید. ممکن است برند ها نتوانند همیشه از پس بسته بندی گران قیمت بر بیایند و همین باعث آسیب دیدن فروش می شود. پاکت بسته بندی آجیل از جنس کرافت همیشه یک بسته بندی با کیفیت و ارزان قیمت برای مغزهای تازه بوده است.

مشاهده و خريد آنلاين پاکت کرافت پنجره دار ایستاده

روش بسته بندی آجیل 

خط تولید بسته بندی آجیل معمولاً از دستگاه بسته بندی آجیل استفاده می کند. این دستگاه ها طوری طراحی شده اند که در نهایت از ورود رطوبت و هوا به آجیل جلوگیری کنند تا دراز مدت قابل استفاده و فروش باشد. دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار می تواند کار ها خشک کردن، گرما دادن، نمک زدن و... را انجام دهد یا ممکن است تنها مناسب بسته بندی و مراحل آخر کار باشد.
بسته بندی خشکبار در منزل نیازمند لوازم اولیه و بسته بندی هایی است که به راحتی با دست باز و بسته می شوند. ظرف آجیل شیشه ای و پاکت بسته بندی کرافت زیپ دار از جمله انتخاب های مناسب برای بسته بندی خانگی هستند.

مشاهده و خريد انواع پاکت کرافت جهت بسته بندی خشکبار

روش بسته بندی آجیل

 

انواع بسته بندی آجیل

ظروف بسته بندی آجیل

ظروف بسته بندی خشکبار شامل ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف، ظرف شیشه ای آجیل، ظرف های طلقی، قوطی های فلزی، جعبه مقوایی، جعبه کارتنی و جعبه کادویی آجیل می شوند.

جعبه بسته بندی آجیل

ظرف شیشه ای آجیل

 

پاکت بسته بندی آجیل

پاکت های بسته بندی آجیل معمولاً انواع پاکت کاغذی مثل پاکت کرافت و پاکت مقوایی هستند. پاکت متالایز آجیل یا بسته بندی آلومینیومی هم از انواع دیگر بسته بندی پاکتی آجیل هستند. پاکت بسته بندی مغزیجات قابلیت های زیادی دارد و می تواند کاملاً بر اساس نیاز هر کسب و کاری تولید و چاپ شود. از جمله قابلیت های پاکت بسته بندی آجیل عبارت‌اند از:

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت و متالایز بسته بندی آجیل

پاکت بسته بندی آجیل

زیپ کیپ

اضافه کردن یک زیپ کیپ به پاکت کرافت یا متالایز باز و بسته کردن و استفاده از آن ها را راحت تر می کند. همین‌طور بسته بندی با وجود یک زیپ در بالای پاکت کار راحت تری است. این نوع پاکت ها معمولاً انتخاب اکثر کسب و کار های خانگی و خط تولید آجیل هستند.

پاکت کرافت زیپ دار بسته بندی آجیل

دسته

اضافه کردن یک دسته پانچی به پاکت کاغذی آجیل باعث متمایز شدن بسته بندی می شود. همچنین این دسته ها قابلیت آویزان شدن بسته بندی در مغازه ها و در نتیجه بیشتر دیده شدن توسط مشتری را می دهند.

پنجره

پاکت پنجره دار کرافت (یا پاکت پنجره دار متالایز) یک روش بسته بندی عالی برای به نمایش گذاشتن کیفیت محصول است. این بسته بندی آجیل برای برند ها و کسب و کارهای تازه وارد یک انتخاب عالی ایست. زیرا از آنجایی که شناخته شده نیستند و ممکن است انتخاب اول مصرف کننده ها نباشند می توانند با نشان دادن کیفیت محصول مشتری جذب کنند.

پاکت کرافت پنجره دار بسته بندی آجیل

در ادامه تعدادی از بسته بندی های زیبای آجیل را جمع آوری کرده ایم تا با دیدن آن ها برای طراحی و چاپ بسته بندی آجیل ایده بگیرید.

 

بسته بندی پسته

پاکت کرافت بسته بندی پسته

پاکت متالایز بسته بندی پسته

جعبه بسته بندی پسته

 

بسته بندی گردو

پاکت کرافت بسته بندی گردو

پاکت متالایز بسته بندی گردو

 

بسته بندی بادام هندی

بسته بندی بادام هندی

 

بسته بندی بادام درختی

پاکت متالایز بسته بندی بادام درختی

پاکت کرافت بسته بندی بادام درختی

پاکت پنجره دار بسته بندی بادام درختی

 

پاکت پنجره دار بسته بندی بادام درختی

 

بسته بندی فندق

بسته بندی فندق

بسته بندی فندق

 


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

انواع بسته بندی آجیل و بهترین روش بسته بندی آجیل چیست؟


کلمات کلیدی : بسته بندی آجیل، تولید آجیل، بسته بندی خشکبار صادراتی، دستگاه بسته بندی آجیل، طراحی بسته بندی اجیل، روش بسته بندی آجیل، انواع بسته بندی آجیل، پاکت بسته بندی آجیل، بسته بندی پسته، بسته بندی گردو، بسته بندی بادام، بسته بندی فندق،بسته بندی مغزیجات، ایده بسته بندی آجیل


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.