خروج

تغییرات بسته بندی همبرگر بیگ مک (نماد رستوران زنجیره ای مکدونالدز) در طول تاریخ


همبرگر بیگ مک نماد اصلی و یکی از معروف‌ترین ساندویچ های رستوران زنجیره ای مک دونالدز است. ساندویچ بیگ مک از دو تکه همبرگر گوشتی 45 گرمی، کاهو، پنیر آمریکایی، خیار شور، پیاز و یک نان 3 تکه کنجدی تشکیل می شود و به همراه یک سس مخصوص سرو می شود. دستور سس مخصوص مک دونالدز در سال 2012 توسط سرآشپز این رستوران، دن کودرو، در سایت یوتیوب اعلام شد. این سس ترکیبی از مایونز، خیار شور له شده و سس خردل که به همراه سرکه، پدر سیر، پودر پیاز و پاپریکا هم زده شده است. بسته بندی برگر بیگ مک به عنوان غذای اصلی و نماد رستوران مک دونالد تغییرات زیادی در طول سال ها داشته است. هویت برند مک دونالد با رنگ قرمز و زرد شناخته می شود. بسته بندی محصولات مک دونالد نمونه خوبی از ایجاد تغییر و همراه شدن با ترند ها و حفظ کردن هویت برند است. در تغییرات و عکس های زیر خواهید دید با اینکه دیزاین و طراحی بسته بندی همبرگر بیگ مک تغییر می کند اما رنگ قرمز، زرد و لوگو معروف مک دونالد همیشه ثابت است تا مخاطب با نگاه اول بتواند این برند را به یاد بیاورد.

 

بسته بندی بیگ مک در سال 1968بسته بندی بیگ مک در سال 1968

 

بسته بندی بیگ مک در سال 1975بسته بندی بیگ مک در سال 1975

 

بسته بندی بیگ مک در سال 1991

بسته بندی بیگ مک در سال 1991

 

بسته بندی بیگ مک در سال 2005

بسته بندی بیگ مک در سال 2005

 

بسته بندی بیگ مک در سال 2013

بسته بندی بیگ مک در سال 2013

 


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

تغییرات بسته بندی ساندویچ بیگ مک (نماد رستوران زنجیره ای مکدونالدز) در طول تاریخ


کلمات کلیدی : مکدونالد، رستوران مکدونالد، مک دونالد، مک دونالدز، ساندویچ بیگ مک، همبرگر بیگ مک، سس مخصوص مکدونالد،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/09/04
قهوه یکی از نوشیدنی های محبوب جهان است و یکی از مهمترین کالا های صادراتی کشاورزی در کشور های زیادی است. بسته بندی قهوه روی فروش این ماده غذایی در بازاری پر از رقیب اهیمیت زیادی دارد.
1399/09/03
کمپانی های معروف کفش به جای استفاده از یک جعبه کفش ساده یا پاکت کارتنی هزینه ی زیادی برای طراحی بسته بندی کفش می کنند.بسته بندی های کفشی که در ادامه خواهید دید توسط بهترین طراحان ساخته شده اند و بسیار جالب، زیبا و قابل توجه هستند.
1399/08/29
این بسته بندی های خلاقانه باعث فروش سریع کالا در بین محصولات مشابه می شوند زیرا اگر بسته بندی درست انجام شود حتی بیشتر از کیفیت خود محصول می تواند دلیل خرید کالا توسط مصرف کننده باشد.
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ