خروج

معرفی انواع لیبل چسب دار با رنگ های متنوع


حتماً نیاز نیست که به طراحی تکیه کنید تا چاپ لیبل خاص به نظر بیاید. روش‌های چاپ مختلف با رنگ‌های متنوع می‌توانند انتخابی مناسب برای چاپ لیبل ارزان قیمت باشند. لیبل پاستلی، لیبل متالیک، لیبل شیشه ای، لیبل کرافت و لیبل نئونی از انواع لیبل رنگی هستند که در ادامه این لیبل های تک رنگ که به‌تنهایی تصویر منحصربه‌فردی ایجاد می‌کنند را معرفی می‌کنیم.

 

لیبل رنگی پاستلی

وقتی سفید به رنگ‌های خالص اضافه می‌شود نتیجه یک رنگ روشن‌تر است. بااینکه رنگ‌های پاستلی به‌اندازه‌ی رنگ‌های اصلی در چشم نیستند اما باعث منحصربه‌فرد شدن لیبل می‌شوند. رنگ‌های روشن احساس راحتی، امنیت و آرامش را القا می‌کنند و در طراحی مینیمال استفاده می‌شوند. همچنین رنگ‌های پاستلی در طراحی لیبل برای محصولات زنانه، آرایشی و بهداشتی زیاد استفاده می‌شوند.

لیبل پاستلی، لیبل رنگ روشن

 

لیبل متالیک

هیچ بیشتر از یک‌چیز براق در چشم و دیدنی نیست. لیبل متالیک نقره ای و طلایی یا لیبل هایی با چاپ طلاکوب نشان‌دهنده‌ی کیفیت، حرفه‌ای بودن و ارزش کالا هستند و برای همین در چاپ لیبل کالاهای لوکس استفاده می‌شوند. رنگ متالیک نقره ای باعث کم شدن استرس و ایجاد حس راحتی می‌شود. رنگ طلایی سمبلی از سبک زنگی لوکس است و با قرارگیری در کنار رنگ مشکی در طراحی لیبل محصولات مردانه استفاده می‌شود.

لیبل متالیک

 

لیبل رنگی فلورسنت یا لیبل نئونی

رنگ‌های فلورسنتی یا رنگ‌های نئونی انتخابی فوق‌العاده برای جلب‌توجه مصرف‌کننده‌ها هستند. اگر دنبال طراحی لیبلی هستید که احساساتی مثل شادی، خوشحالی، رضایت، جوانی و به‌روز بودن را القا کند با چاپ لیبل نئون می‌توانید به آن برسید.

لیبل نئون

 

لیبل کاغذ کرافت

برای رسیدن به تصویری دست‌ساز، طبیعی، قدیمی و نوستالژیک می‌توانید از لیبل کرافت استفاده کنید. رنگ قهوه ای و خاکی کاغذ کرافت می‌تواند به متمایز شدن محصول و نشان دادن «دست‌ساز بودن» و «با زحمت ساخته شدن» به مخاطب کمک کند. رنگ قهوه ای نماینده حس‌های راحتی، اعتماد و گرما است و در محصولات پاییزه زیاد استفاده می‌شود.

لیبل کرافت

 

لیبل شیشه ای

اگر می‌خواهید بسته بندی محصول بیشتر از لیبل به چشم بیاید می‌توانید با چاپ لیبل شیشه ای یا همان لیبل شفاف به این هدف برسید. بسته بندی مینیمال جدیداً بسیار ترند شده است و لیبل شیشه ای در بسیاری از بسته بندی های مینیمال استفاده می‌شود. چاپ لیبل شیشه ای در لوازم آرایشی، بهداشتی و بسته بندی مواد غذایی زیاد استفاده می‌شود زیرا در این موارد کیفیت محصول مهم‌تر از بسته بندی است.

لیبل شیشه ای، لیبل شفاف


 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

معرفی انواع لیبل چسب دار با رنگ های مختلف


کلمات کلیدی : لیبل رنگی، لیبل کرافت، لیبل شیشه ای، لیبل شفاف، لیبل متالک، چاپ لیبل،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...