خروج

ایده های کاربردی بسته بندی شکلات خانگی


یکی از مزیت های رقابتی که باعث می‌شود مردم به‌جای خرید شکلات از قنادی یا سوپرمارکت شکلات خانگی بخرند، با سلیقه و زیبا بودن آن است. البته که طعم و کیفیت شکلات خانگی هم روی نظر مشتری تاثیر زیادی دارد اما برای اینکه بتوانید آن‌ها را ترغیب کنید تا شکلاتی که در منزل درست کردید را امتحان کنند باید روی تزئین شکلات و بسته بندی وقت بزارید. در یک مقاله دیگر کاملا توضیح دادیم که چگونه شکلات را بسته بندی کنید تا بدون آب شدن و از دست‌دادن فرم به دست مشتری برسد. حالا در این مقاله می‌خواهیم ایده های بسته بندی راه معرفی کنیم تا بتوانید تجربه خوبی برای مشتری هایتان بسازید.

 

منگوله

یک روش ارزان و ساده برای بسته بندی شکلات خانگی استفاده از منگوله است. شما می‌توانید خودتان با استفاده از کاموا منگوله های رنگی بسازید و آن را دور جعبه شکلات بپیچید تا جلوه‌ای شاد به محصول بدهید.

بسته بندی شکلات خانگی با منگوله و کاموا

5 روش بسته بندی شیرینی خانگی

 

نخ کنفی

استفاده از نخ کنفی برای بسته بندی شکلات خانگی جلوه دست ساز تر و طبیعی تری به آن می‌دهد. مخصوصا اگر محصولات رژیمی مثل شکلات بار یا گرانولا بار می‌فروشید یا در حیطه محصولات وگان یا ارگانیک فعالیت می‌کنید استفاده از نخ کنفی بهترین انتخاب برای شما است.

ایده بسته بندی شکلات خانگی با نخ کنفی

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

 

روبان

یکی دیگر از لوازم در دسترس و ارزان که با استفاده از آن می‌توانید نایلون بسته بندی شکلات یا جعبه بسته بندی شکلات را تزئین کنید، روبان است. معمولا در قنادی ها برای بسته بندی شکلات کادویی از روبان استفاده می‌شود. چرا شما این روش را امتحان نمی‌کنید؟

ایده بسته بندی شکلات با روبان

 

کاغذ کرافت

کاغذ قهوه ای کرافت بهترین انتخاب برای بسته بندی شکلت بار و شکلات تخته ای خانگی است. شما می‌توانید این کاغذ را بر اساس سایز های مختلف شکلات هایی که درست می‌کنید ببرید و حتی رویشان برای مشتری هایتان پیام بنویسید. شرکت تورنگ چاپ کاغذ کرافت چاپ شده برای کارهای بسته بندی این چنینی تولید می‌کند که شما می‌توانید از کاغذ کرافت طرح دار برای بسته بندی شکلات خانگی استفاده کنید.

ایده بسته بندی شکلات با کاغذ کرافت

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ کرافت طرح دار و ساده مخصوص بسته بندی شکلات

 

کاغذ مومی یا پوستی

این کاغذ ها بسیار نرم هستند و گزینه خوبی برای پر کردن جعبه شکلات یا پیچیدن شکلات به‌صورت تکی هستند. همچنین کاغذ های پوستی و مومی ضد آب هستند و از محصولات شما محافظت خواهند کرد. شرکت تورنگ چاپ کاغذ مومی و پوستی طرح دار را هم تولید می‌کند که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها کیک، شیرینی و شکلات خانگی را به زیبایی تزئین کنید.

ایده بسته بندی جعبه شکلات با کاغذ مومی

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ پوستی طرح دار و ساده مخصوص بسته بندی شکلات

 

امیدواریم این ایده ها برایتان مفید بوده باشد و از این محصولات در بسته بندی شکلات خانگی استفاده کنید.


کلمات کلیدی : شکلات خانگی، شیرینی خانگی، بسته بندی شکلات، جعبه شکلات، نایلون بسته بندی شکلات، ایده بسته بندی شکلات،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.
1400/02/16
از آنجایی که از نمک برند های مختلفی وجود دارد، جلب توجه مشتری کار سختی است. زیرا در این موارد مشتری ها معمولا چیزی که همیشه آن را انتخاب می کردند را خریداری می کنند مگر اینکه محصول تازه ای نظر آنها را جلب کند.