خروج

آموزش ساخت دسته گل با کاغذ مومی


تابه‌حال آموزش بسته بندی دسته گل مثل یک گلفروش واقعی و آموزش تزئین دسته گل با کاغذ کرافت را در اینجا قرار دادیم که هر دو آن‌ها روش های بسیار ساده و کم هزینه درست کردن دسته گل بودند. بااین‌حال در این مقاله می‌خواهیم یک مرحله جلوتر برویم و روشی ساده‌تر و حتی کم هزینه تر را آموزش دهیم. این دسته گل بسیار رمانتیک و زیبا است و مناسب هدیه دادن و کادو دادن در مناسب های خاص است. رنگ سفید که در این تزئین استفاده می‌شود مناسب دسته گل عروس هم هست. اگر می‌خواهید با بودجه کم یک گل آرایی در حد عکس های اینترنتی انجام دهید، ایده خلاقانه زیر را دنبال کنید.

 

لوازم موردنیاز برای گل آرایی

کاغذ کاهی سفید

کاغذ مومی

روبان یا نخ کنفی

چسب نواری

خرید آنلاین کاغذ کاهی و کاغذ مومی

 

آموزش گل آرایی و درست کردن دسته گل

دو ورق کاغذ سفید را بردارید و آن‌ها را روی میز بزارید. این کاغذ ها باید حدودا 40 در 55 سانتی متر باشند. در این تصاویر گل های ادریسی بزرگ هستند به همین دلیل کاغذ ها تا نشده‌اند. اگر کاغذ کاهی شما بزرگ تر است یا می‌خواهید گل آرایی در اندازه کوچک تر انجام دهی می‌توانید کاغذ ها را تا کنید. کاغذ هایی که آماده کردید را روی میز به صورتی بزارید که شکل V ایجاد کنند.

آموزش بسته بندی دسته گل با کاغذ سفید

 

حالا باید این مرحله را دوباره تکرار کنید. دو تکه کاغذ مومی بردارید ( در این عکس ابعاد کاغذ ها 50 در 75 سانتی متر هستند) و دقیقا هر کاری که در مرحله قبل انجام دادید را با کاغذ مومی تکرار کنید و آن را روی کاغذ سفید بزارید.

آموزش درست کردن دسته گل با کاغذ سفید

 

در این مرحله شاخه های گل را دقیقا در وسط کاغذ قرار دهید. ساقه گل ها باید در آن قسمت V شکلی که درست کردید قرار دهید. سپس کاغذ ها را دور گلها بپیچید و با یک روبان یا نخ آن را ببندید تا محکم شود. از چند تکه کوچک چسب نواری استفاده کنید و هر جا که حس می‌کنید در جلو یا پشت دسته گل نیاز به محکم تر شدن دارد را چسب بزنید. کمی از زیر ساقه ها را ببرید و دسته گل را در یک گلدان آب قرار دهید تا گل ها تازه بمانند. به‌طورمعمول هر بار که ساقه گل را از آب در میاورید باید مقداری از آن را ببرید و دوباره در آب بزارید. بعضی از گل فروش ها توصیه می‌کنند این کار را زیر آب انجام دهید تا هیچگونه اکسیژنی در ساقه ها گیر نکند. البته شما می‌توانید هر روشی که دوست دارید و با آن راحت هستید را انجام دهید.

درست کردن دسته گل با کاغذ سفید

درست کردن دسته گل عروس با کاغذ سفید

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش ساخت دسته گل با کاغذ مومی


کلمات کلیدی : دسته گل، دسته گل عروس، گل ارکیده، تزئین دسته گل، آموزش، درست کردن دسته گل، ساختن دسته گل، گل آرایی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/01/02
کاغذ مومی چاپ شده علاوه بر محبوبیت در بسته بندی مواد غذایی و غیر خوراکی می تواند جایگزین ارزان بسیاری از مشکلات شما در خانه باشد...
1399/11/16
ساندویچ با نان باگت یکی از معمول ترین غذاهایی است که در فست فود ها و ساندویچی ها یافت می شود. بسته بندی و پیچیدن ساندویچ باگت ساده نیست و...
1399/11/03
این تکنیک هنری در بسیاری از آثار هنری امروزی و توسط هنرمندان بزرگ استفاده می‌شود اما در این مقاله آن را به‌صورت کاردستی ساده روی کاغذ آموزش می‌دهیم.