خروج

چگونه میز کنفی بسازیم؟


شما می‌توانید با استفاده از لوازمی که به نظر بدون استفاده و دور ریختی می‌آیند چیزهای خارق‌العاده‌ای خلق کنید. استفاده از لوازم دور ریختی برای خلق کردن چیزهای جدید روش خوبی برای خلاص شدن از شر وسایل اضافی بدون تولید آشغال است. اگر شما هم وسایل زیادی در انباری دارید که نمی‌دانید دقیقاً با آن‌ها چه‌کار کنید بهتر است دنبال ایده‌هایی برای تغییر و استفاده دوباره از آن‌ها باشید. در این مقاله می‌خواهیم از یک لاستیک خودرو قدیمی و خراب استفاده کنیم تا یک وسیله پرکاربرد برای خانه بسازیم. با این روش ساده که هرکسی می‌تواند به‌راحتی آن را انجام دهد می‌توانید یک لاستیک خراب را تبدیل به یک میز کنفی دکوری زیبا تبدیل کنید. برای ساختن این جلومبلی به غیر از لاستیک خودرو به چوب، پیچ، چسب و طناب کنفی نیاز دارید. با این وسایل ساده می‌توانید در کمترین زمان یک میز زیبا داشته باشید.

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

 

لوازم موردنیاز

لاستیک خودرو

تخته چوب دایره‌ای

پیچ

پیچ‌گوشتی

چسب تفنگی

دریل

پارچه

قلم‌مو

درزگیر

آموزش کاردستی با لاستیک، چگونه با لاستیک میز بسازیم؟

 

آموزش ساخت میز کنفی

اگر می‌خواهید از یک لاستیک قدیمی استفاده کنید آن را کاملاً بشورید و با یکپارچه خشکش کنید. حتی اگر به نظر کثیف نمی‌آید بهتر است با یکپارچه تمیز شود تا هرگونه مواد اضافی از روی لاستیک خودرو برداشته شود. 
چوبی که برای این میز باید استفاده شود را می‌توانید به‌راحتی و با هزینه کمی از هر نجاری سفارش دهید. کافی است قطر لاستیک خودرو را درست اندازه بگیرید تا چوب دایره‌ای در ابعاد مناسب را تحویل بگیرید. بعد چوب را روی لاستیک تمیز شده بزارید و سه سوراخ روی آن دریل کنید به‌طوری‌که از لاستیک هم رد شود. 

چگونه

با کمک پیچ و پیچ‌گوشتی چوب را روی لاستیک محکم کنید و همین مراحل را در سمت دیگر تکرار کنید.

کاردستی با ناب و نخ کنفی در خانه

مرحله چسب زدن را با محکم کردن نوک طناب کنفی در مرکز چوب شروع کنید و با پیچیدن طناب کنفی به دور خودش کم کم کل چوب را پوشانده می‌شود.

چگونه با لاستیک میز بسازیم؟

وقتی روی چوب را کاملاً پوشاندید باید طناب کنفی را به دور لاستیک خودرو هم بچسبانید.

چگونه با نخ کنفی میز بسازیم؟

بعدازاینکه دور لاستیک کاملاً با طناب کنفی پوشانده شد صبر کنید تا چسب کاملاً خشک شود و سپس لاستیک را برگردانید و همین مراحل را روی چوب ادامه دهید.

آموزش ساختن میز کنفی با طناب کنفی

بعد از تمام کردن سمت دیگر لاستیک خودرو با استفاده از قلم‌مو درزگیر را روی طناب کنفی پخش‌کنید.صبر کنید تا کاملاً خشک شود و سپس یک دور دیگر هم درزگیر بزنید. این مرحله به دوام و از هم باز نشدن میز کنفی شما کمک می‌کند. حالا که میز کنفی شما آماده است و می توانید از آن به عنولن میز عسلی یا یک جلومبلی کنفی زیبا استفاده کنید. 
 

میز کنفی، جلومبلی کنفی، طناب کنفی

 


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

چگونه میز کنفی بسازیم؟


کلمات کلیدی : طناب کنفی، نخ کنفی، لاستیک ماشین، میز کنفی، جلو مبلی کنفی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/12/19
اضافه کردن گلدان آویز سقفی به باغچه یا خانه می‌تواند دکوری خیلی خوبی باشد. با گلدان آویز می‌توانید ایوان خانه، بالکن، نرده ها، دیوار های حیاط و حتی آشپزخانه را تزئین کنید. یکی از مزیت های ساخت آویز این است که... گلدان آویز، آویز گلدان، گلدان سقفی، گلدان دیواری، گلدان آویز کنفی، آویز کنفی گلدان، اموزش اویز گلدان با نخ کنفی، جا گلدانی کنفی، آویز، ساخت گلدان با نخ کنفی، با نخ کنفی،
1399/12/10
اگر از دوست داران قهوه هستید شاید برایتان جالب باشد که دانه های قهوه در سراسر دنیا معمولا با کیسه کنفی بسته بندی می شوند. و هر کدام داستان جالبی دارند...
1399/12/07
نکته‌ای که در مورد گونی کنفی وجود دارد این است که این کیسه قابل استفاده دوباره است. شما به جای اینکه کیسه بسته بندی کنفی که در خانه دارید را دور بیندازید می‌توانید با آن‌ها وسایل کاربردی مختلفی بسازید.