خروج

آموزش پیچیدن ساندویچ با کاغذ مومی


ساندویچ با نان باگت یکی از معمول ترین غذاهایی است که در فست فود ها و ساندویچی ها یافت می شود. بسته بندی و پیچیدن ساندویچ باگت به اندازه ساندویچ تست یا همبرگر ساده نیست و قلق خودش را دارد. برای بسته بندی ساندویچ باگت با کاغذ مومی باید کاغذ تقریباً 1.5 برابر طول ساندویچ باشد. استفاده از کاغذ مومی برای بسته بندی و پیچیدن ساندویچ به چند دلیل استفاده می شود. کاغذ مومی ضد رطوبت و ضد روغن است و هیچ‌گونه نشتی از مواد داخل ساندویچ به بیرون وجود نخواهد داشت. کاغذ مومی ظاهری زیبا و تمیز دارد که به مشتری حس خوبی می‌دهد و از همه مهم‌تر قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است و یکی از بهترین کاور های همیشگی برای فست فود ها و ساندویچی ها است. حتی می توان روی کاغذ مومی چاپ اختصاصی انجام داد یا کاغذ مومی چاپ شده آماده را با قیمت مناسب خریداری کرد.

طرز پیچیدن ساندویچ با کاغذ مومی

برای شروع پیچیدن ساندویچ با کاغذ مومی کاغذ را به صورت عمودی روی یک سطح صاف بزارید و ساندویچ را به صورت مورب در گوشه کاغذ قرار دهید. حالا باید گوشه کاغذ را یک بار دور ساندویچ بپیچید و آن را زیر ساندویچ محکم کنید و بعد دو گوشه چپ و راست ساندویچ را روی ساندویچ تا کنید. بعد از این مرحله با هر بار پیچیدن ساندویچ با کاغذ مومی یک بار هر دو گوشه کاغذ مومی را تا کنید و دوباره این عمل را تکرار کنید تا وقتی که کاغذ زیادی باقی نمانده باشد.

آموزش پیچیدن کاغذ ساندویچ

حالا که ساندویچ کاملاً با کاغذ مومی پیچیده شده است، مقدار اضافه از کاغذ باقی مانده را با یک تکه چسب نواری با بسته بندی ساندویچ بچسبانید تا کاملاً محکم و سفت شود. این روش پیچیدن ساندویچ تضمین می‌کند که ساندویچ هیچ نشتی نداشته باشد و دمای آن را خیلی خوب حفظ می‌کند تا وقتی مشتری بسته بندی را باز می‌کند یک ساندویچ گرم و تازه داشته باشد.

آموزش پیچیدن کاغذ ساندویچ

این رپ ساندویچ را هم برای غذاهای بیرون بر و هم برای رعایت مسائل بهداشتی در فست فود و رستوران می‌توانید استفاده کنید تا در کنار تازه نگه‌داشتن ساندویچ احساس راحتی خیال را به مشتریان بدهید.

آموزش رپ ساندویچ، بسته بندی ساندویچ کاغذی، پیچیدن ساندویچ

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش پیچیدن ساندویچ با کاغذ مومی


کلمات کلیدی : کاغذ مومی، رپ ساندویچ، پیچیدن ساندویچ، کاور ساندویچ، بسته بندی ساندویچ، فست فود، ساندویچی، آموزش، کاغذ ساندویچ،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/11/29
گونی کنفی بسته بندی محصولات کشاورزی علاوه بر کاربرد همیشگی اش می‌تواند به تولید بیشتر محصولات کشاورزی و بالا بردن کیفیت آن‌ها کمک کند.
1399/11/24
در این مقاله می‌خواهیم از یک لاستیک خودرو قدیمی و خراب استفاده کنیم تا یک وسیله پرکاربرد برای خانه بسازیم.
1399/11/15
یکی از کاردستی های راحتی که می توانید به کودکان یاد بدهید، ساختن عروسک کاغذی است. عروسک های کاغذی انواع
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ