خروج

با موکاپ کارت ویزیت، کارت خود را قبل از چاپ ببینید!


کارت ویزیت خود را طراحی کنید!

در این مطلب با ارائه چند راه ساده به شما بهترین راه برای داشتن یک کارت ویزیت خوب و متفاوت را می آموزیم.

اکثر افراد برای کسب و کار خود کارت ویزیت طراحی می کنند و می دانید که استفاده از کارت ویزیت راهی معمول برای بازاریابی است، اما اگر قصد دارید در خاطر مخاطب خود بمانید باید کارت ویزیت متفاوت و به یاد ماندنی را طراحی و چاپ کنید.

جنبه های متعددی روی ظاهر کارت ویزیت شما و تاثیر آن روی دریافت کنندگان کارت، موثر هستند. در این مطلب می خواهیم برخی از این موارد ساده را برای داشتن کارت ویزیت تاثیر گذار تر بررسی کنیم.

اولین مورد شکل ظاهری کارت شماست. کارت ویزیت مستطیل شکل، یک انتخاب ساده و محبوب است اما ممکن است تکراری به نظر برسد. امروزه با توجه به امکانات و دستگاههای چاپی مدرن گزینه های زیادی برای انتخاب شکل کارت ویزیت با برش های خاص پیش رو دارید. بسته به نوع کار، نیاز و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید برش مناسب کارت ویزیت خود را انتخاب کنید، مثلا کارت ویزیت مربع یا کارت ویزیت دایره گزینه های قابل اجرا، ساده و در عین حال متفاوتی هستند.
 

طراحی کارت ویزیت متفاوت

پس از انتخاب شکل ظاهری کارت ویزیت خود باید به فکر محتوای آن باشید. برای داشتن یک کارت ویزیت تاثیر گذار نیاز به یک طرح خوب و متفاوت دارید. پیشنهاد می کنیم از یک رنگ پس زمینه جذاب و یک فونت مناسب استفاده کنید. توجه داشته باشید که رنگ پس زمینه و رنگ فونتی که به کار می برید تناسب رنگی داشته باشند. پس از طراحی می توانید فایل فتوشاپ کارت ویزیت خود را برای چاپ آماده کنید.

 

می توانید برخی جذابیت های بصری را پس از چاپ به کارت خود اضافه کنید. مثلا با ایجاد پوشش UV ، یا لمینت روی کارت ویزیت چاپ شده خود می توانید آن را به صورت براق یا مات در آورده و با هزینه ای اندک آن را خاص کنید.
 

کارت ویزیت لمینت

 

البته قبل از ارسال طرح خود برای چاپ نیز می توانید کارت ویزیت خود را به صورت چاپ شده ببینید بعد تصمیم خود را در مورد آن قطعی کنید. حتما برای شما سوال شده که چطور می شود یک کارت ویزیت را قبل از اینکه چاپ شود دید؟!

به سادگی با موکاپ کارت ویزیت می توانید آن را مشاهده کنید. به این صورت که طرح خود را در یک موکاپ زیبا و حرفه ای کارت ویزیت قرار داده و آن را با تمام جزئیات بررسی می کنید.

هرچند که وظیفه اصلی کارت ویزیت کمک به ایجاد ارتباط سریع و آسان بین شما و مشتریانتان است اما طراحی آن نیز در نگاه اول تاثیر بسیار زیادی روی مخاطب خواهد گذاشت. امیدواریم این آموزش در تاثیرگذاری بیشتر کارت ویزیت شما مفید واقع شود.جهت دانلود فایل مقاله "با موکاپ کارت ویزیت، کارت خود را قبل از چاپ ببینید!" روی لینک زیر کلیک کنید:با موکاپ کارت ویزیت، کارت خود را قبل از چاپ ببینید!.pdf


کلمات کلیدی : طراحی کارت ویزیت، چاپ کارت ویزیت، فایل فتوشاپ کارت ویزیت، کارت ویزیت


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (2)
       

سحر رضاییان 1396/05/03 11:10:28

مطلب خوبی بود.

مدیر سایت پاسخ داده شده در تاریخ 1396/05/03 ,

سپاس


مقاله بعدی

1399/11/04
افرادی که در مشاغل حقوقی کار می کنند باید سعی کنند با استفاده از کارت ویزیت در ذهن مردم بمانند و خودشان را معرفی کنند. وکیل ها جزو افرادی هستند که...
1399/10/22
چاپ کارت ویزیت آرایشگاه زنانه با متن درست و طراحی خاص یکی از عوامل موفقیت سالن است. کارت ویزیت به مشتری ها کمک می کند به راحتی...
1399/10/22
کارت ویزیت املاک خاص روش خوبی برای به چشم آمدن در یک حیطه شغلی پررقابت است. طراحی کارت ویزیت املاک خوب می‌تواند به‌عنوان برگه ضمانت....