خروج

بنرهای ورزشی در، دربی


بنر یک پرچم یا بخشی از پارچه است که حامل یک نماد، لوگو، شعار یا پیام های دیگر است. در دوران خیلی دور نیز از این نوع پرچم ها یا به اصطلاح امروزی بنرها جهت نشان داد یک نماد یا پیام در محل های عمومی مثل کلیسا استفاده می شد.

چاپ بنر برای موارد مختلف و متفاوتی استفاده می شود. خیلی از این موارد عمومی تر هستند مثل چاپ بنر برای عرض تبریک، تسلیت، خیر مقدم یا اطلاع رسانی های عمومی و...

اما برخی از بنرهای چاپی موضوعات متفاوتی دارند مثل بنرهای ورزشی.

جالب است بدانید؛ حامیان باشگاه ملی فوتبال اروگوئه یک بنر 600*50 متر که بیش از 2 تن وزن دارد را چاپ کردند، گفته می شود این بنر که در آوریل 2013 در یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه سنتناریو نمایش داده شد، بزرگترین بنر جهان است.

در بازی های مهمی مثل دربی طرفداران ورزش اغلب برای نمایش سکوها، بنر چاپ می کنند. بنرهای تیم به طور معمول شامل لوگو، نام یا نام مستعار، شعار و رنگ تیم است. در برخی موارد این نوع بنر می تواند شامل یک عکس و یا نقاشی از بازیکن مورد علاقه شما باشد. بنرهای ورزشی همچنین  به احترام بازیکنان برجسته و  مشهور و یا جهت بزرگداشت مسابقات قهرمانی چاپ می شوند. این نوع از آگهی های ورزشی به طور معمول از سقف در استادیوم آویزان می شود یا دور زمین قرار می گیرد.

در مسابقات فوتبال مخصوصا شهرآورد که مربوط به دو تیم برجسته استقلال و پرسپولیس می باشد تعداد بنرهایی که به منظور طرفداری و تشویق چاپ می شود بسیار زیاد است و علاوه بر این ها تبلیغات کنار زمین نیز بسیار گسترده می باشد چون مخاطب  زیادی دارد و مورد توجه زیادی قرار خواهد گرفت.
 

چاپ بنر


جهت دانلود مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:
اشتباهات رایج در طراحی بروشور.pdf

 


کلمات کلیدی : چاپ، چاپ فضای باز، دربی، چاپ بنر، شهرآورد، انواع بنر


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...