خروج

چاپ بنر مناسبتی


چاپ بنر، یک هنر و صنعت باستانی است. در بنرهای کلیسا معمولا، فرد پرهیزگاری که کلیسا به آن شخص اختصاص داده شده بود را به تصویر می کشیدند.

حال اینکه در آن زمان چاپ بنر به این صورت به کمک دستگاه های حرفه ای و اتوماتیک نبود و در واقع از روش های ابتدایی چاپ، مثل چاپ با سنگ استفاده می شد تا نمادی از قهرمانان و یا اماکن مقدس خود را به صورت بیرقی بزرگ در آورده و به همگان نمایش دهند.

بنر به معنی پرچمی است که شامل یک نماد، لوگو، شعار یا پیام های دیگر می باشد. پرچمی که مانند پوششی از یک نشان یا علامت طراحی شده و معمولا در یک شکل مربع یا مستطیل است.

 کلمه بنر از کلمه ی اسپانیایی bandera و به معنی پارچه ایی که به خاطر یک پرچم ساخته شده گرفته شده است. Banns منشا یکسانی به معنی اعلام رسمی می باشد.

بنر ها با اهداف گسترده ای مثل اطلاع رسانی های همگانی و نصب بنر در سطح شهر، تابلوی فروشگاه ها، چاپ بنرهای تبلیغات محیطی، چاپ بنرهای ورزشی، چاپ بنر تبریک و تسلیت و بسیاری از موارد این چنینی چاپ می شوند و می توانند در فرمت های بسیار بزرگ، با طیف گسترده ای از رنگ های زنده چاپ شوند.

مثلا طرفداران ورزشی اغلب برای نمایش سکوها، بنر تیم مورد علاقه خود را چاپ می کنند. بنرهای تیم به طور معمول شامل لوگو، نام یا نام مستعار، شعار و رنگ تیم است.

یا چاپ بنرهای تبلیغاتی که اغلب در بسیاری از سرمایه گذاری های تجاری، بازاریابی برای مخاطبان بالقوه خود استفاده می شود.

بنرهای از پیش چاپ شده، اگرچه معمولا استفاده می شود و ممکن است تکراری به نظر برسد، اما ساده و در دسترس هستند. مثلا برای مناسبت های هر ساله مثل مناسبت های ملی و مذهبی که از قبل مشخص است به سادگی می توان با انتخاب یکی از فایل های آماده که از پیش طراحی شده اند بنر مورد نظر خود را چاپ کرد.

مانند بنرهایی که هر سال در مناسبت هایی مثل دهه فجر، روز دانش آموز، 22 بهمن، روز دانشجو، ولادت و شهادت ائمه، محرم و... مورد استفاده قرار می گیرد به راحتی با استفاده از فایل های آماده طرح مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش می دهید تا در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسب چاپ شود.

البته برای مناسبت هایی مثل 22 بهمن می توان از پلاکارد نیز استفاده نمود. بدین صورت که با انتخاب طرح مورد نظر و چاپ پیام صلح و دوستی روی پلاکارد خود، در راهپیمایی روز 22 بهمن می توانید یک اعلان عمومی برای انتشار صلح و مهربانی استفاده کنید.

جهت دانلود مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.
چاپ بنر مناسبتی.pdf

کلمات کلیدی : چاپ، چاپ بنر، بنر، بنرهای مناسبتی، پلاکارد، چاپ پلاکارد، 22 بهمن


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...