خروج

چاپ بنر پارچه ای


بنر (Banner) در واقع تکه پارچه ای ست که شرکت ها و سازمان ها از آن برای تبلیغات استفاده می‌کنند که سمبل یا نام یا نشانی خود را روی آن چاپ می‌کنند. در این مقاله می‌خواهیم در مورد تاریخچه بنر پارچه ای و ویژگی های آن صحبت کنیم.

تاریخچه

اولین بار رومی ها به طور رسمی از بنر استفاده کردند که در واقع نوعی پرچم بود که به آن وکسیلوم هم می گفتند. آن‌ها برای جنگ های خود از بنر ها استفاده می‌کردند که سمبل یا نماد شان را روی آن طراحی می کردند و به دست می گرفتند تا هر جا که می روند، دیگران آن ها را از روی نماد شان بشناسند.

بنر از کلمه ی فرانسوی banniere گرفته شده است. همچنین در زبان باستانی لاتین bundum را می‌توان معادل بنر های امروزی نامید.

استفاده از بنر

یکی از راه های تبلیغات که هم ارزان باشد و هم با کیفیت، استفاده از بنر پارچه ای ست. استفاده از بنر، دوام بیشتری هم دارد اما در هنگام استفاده از بنر باید به برخی نکات توجه کنید.

چاپ بنر پارچه ای

بنر ها از آن دسته تبلیغاتی هستند که به نمایش عمومی در می آیند و تعداد زیادی روزانه آن را می بینند. شما برای این که نظر مخاطب مورد نظر تان را با بنر تان جلب کنید، تنها 4 ثانیه فرصت دارید. یعنی اگر با طراحی تان در 4 ثانیه نتوانید نظر مخاطب را جلب کنید، او دیگر به بنر شما نگاه نمی کند.

چه مواردی را باید در طراحی و چاپ بنر در نظر بگیرید؟

  • بنر باید در محل های پر رفت و آمد قرار گیرد تا بازخورد بهتری داشته باشد. چون یک ابزار تبلیغات در فضای باز است.
  • باید کیفیت و جنس خوبی داشته باشد تا در برابر تابش آفتاب و یا بارش برف و باران خراب نشود و از بین نرود.
  • باید از گرافیک خوبی برخوردار باشد تا توجه مشتری را با نگاه اول جلب کند.
  • از ایده های خلاقانه برای طراحی بنر کمک بگیرید تا بتوانید ذهن مخاطب را درگیر طرح تان کنید.
  • بنر باید علاوه بر معرفی برند یا محصول شما یک پیام در پی داشته باشد و ذهن مخاطب بیشتر درگیر پیامی می شود که با طراحی بنرتان منتقل می کنید.
  • برای انتخاب طرح تان می توانید از نمونه های موفق خارجی کمک بگیرید و ایده های آن ها را ببینید و طرحی جدید برای بنرتان انتخاب کنید.
  • طرح بنر شما نباید تکراری باشد تا مشتری حس اعتمادش را به شما از دست ندهد.
  • بنر پارچه ای را می توانید برای مناسبت های مختلف استفاده کنید. یعنی شما در هر صنعتی که فعالیت می کنید، به یک بنر برای تبلیغ راحت تر و ارزان تر کارتان نیاز دارید.

چاپ و طراحی بنر

با توجه به میزان مرغوبیت جنس بنر و میزان دقت چاپ به درجه های مختلف تقسیم  بندی می‌شود که در مقایسه با انواع دیگر چاپ فضای باز، از کیفیت چاپ و وضوح تصویر بیشتری برخوردار است.برای طراحی بنرهای خلاقانه با بالاترین کیفیت چاپ با ما تماس بگیرید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "چاپ بنر پارچه ای" روی لینک زیر کلیک کنید

کلمات کلیدی : چاپ،بنر،چاپ بنر،پوستر،چاپ پوستر،بنر پارچه ای،تبلیغات،تبلیغات فضای باز،چاپ فضای باز


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...