خروج

طراحی استیکر سفید یا شیشه ای


گاهی برای جلب توجه مخاطب باید دست به کارهایی زد که جذابیت بیشتری داشته و تکراری نباشد. استفاده از استیکر روی شیشه یکی از این موارد است که اگر درست و سنجیده طراحی شود می‌تواند به خوبی توجه مخاطب را به خود جلب کند. با یک برچسب خلاقانه می‌توانید نمای ساده فروشگاه خود تزئین کرده و مورد توجه مشتری قرار دهید. شاید این کار یک روش عالی برای تبلیغ نباشد اما می‌تواند گام موثری در دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن فروشگاه شما داشته باشد.

در اولین گام برای شروع تصمیم بگیرید می‌خواهید از طرح یا عکس های آماده برای استیکر خود استفاده کنید یا تصمیم دارید یک استیکر خاص و منحصر به فرد داشته باشید؟

اگر قصد دارید طرحی منحصر به فرد داشته باشید، به دانلود طرح های آماده فکر نکنید، خلاقیت به خرج دهید و طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کنید. می توانید از برنامه گرافیکی Adobe Illustrator نیز برای خلق اثر خود استفاده کنید.

بعد از طراحی مهمترین چیز انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ برچسب است. اگر می خواهید زمینه استیکر شما شیشه باشد اید از متریال استیکر شیشه ای استفاده کنید و عنایت داشته باشید که چاپ آن باید به صورت آیینه ای (mirror ) انجام شود. در غیر اینصورت اگر طرح شما دارای پس زمینه است و می خواهید پس زمینه را حفظ کنید کاغذهای مخصوص چاپ لیبل و استیکر سفید که اصطلاحا به وینیل معروف هستند گزینه مناسبی برای شماست. در صورتی که می خواهید دید از داخل به بیرون فروشگاه خود را از دست ندهید پیشنهاد ما استفاده از مش است. مش به دلیل مشبک بودن دید از داخل به بیرون را از بین نمی برد.
 

طراحی و چاپ استیکر

فقط هنگام طراحی دقت کنید طرح خود را مطابق با اندازه کاغذ طراحی کنید تا از کادر بیرون نزند و کل صفحه را پوشش دهد. قبل از چاپ نهایی یک نمونه در مقیاس کوچکتر چاپ کنید تا مطمئن شوید همه چیز همانطور که می خواهید مدیریت شده است.

 

جهت دانلود فایل مقاله "طراحی استیکر سفید یا شیشه ای" روی لینک زیر کلیک کنید: طراحی استیکر سفید یا شیشه ای.pdf

 


کلمات کلیدی : چاپ فضای باز، چاپ استیکر، مش ، وینیل ، بنر و فلکس


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...