خروج

استیکر سیبیل / هدیه فانتزی برای روز مرد


روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها که در بسیاری کشورها سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن را به‌عنوان روز پدر در نظر گرفته‌اند. در ایران نیز یک روز را به پاسداشت زحمات و عشق بی‌دریغ پدران جشن می‌گیریم.
در ایران باستان نیز آئین زیبایی برای بزرگداشت پدران برگزار می‌شد. پیش از انقلاب، روز 24 اسفند زادروز رضاشاه بر پایهٔ گاه‌شمار ایرانی روز پدر نامیده می‌شد اما پس از انقلاب اسلامی این روز به زادروز حضرت علی (ع) تغییر یافت.
حال اینکه فرقی نمی‌کند چه روزی را در نظر بگیرید بلکه نکته‌ی مهم احساس خوبی است که با یک هدیه مناسب به آن‌ها منتقل می‌کنید. فرصتی کمی تا روز پدر باقی‌مانده، فکری برای هدیه‌های ارزشمند خودکرده‌اید؟ دوست دارید امسال برخلاف سال‌های گذشته هدیه خود را از یکنواختی درآورده و متفاوت‌تر تزئین کنید؟
مثلاً برچسب سیبیل بسازید و کنار هدیه اصلی خود قرار دهید تا علاوه بر هدیه مناسب روز مرد، یک هدیه دست‌ساز و فانتزی نیز داشته باشید.
پشت کامپیوتر خود بنشینید و برنامه ویرایشگر تصویر (Image editor) را راه‌اندازی کنید و یک فایل جدید ایجاد کنید. برای داشتن یک سیبیل زیبا دو راه دارید؛ راه اول اینکه از pen tools (ابزار خودکار) برای ترسیم شکل سیبیل استفاده کنید. برای طراحی و چاپ استیکر طرح‌های ساده بهترین انتخاب هستند چون با انتخاب این طرح‌ها می‌توانید یک استیکر فانتزی و همه پسند داشته باشید که هرکسی از دیدن آن لذت می‌برد.
اما اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید خودتان طراحی کنید می‌توانید از یک نمونه آماده استفاده کنید. به‌سادگی می‌توانید با یک جستجوی ساده طرح‌های جالبی که برای دانلود رایگان قرار داده‌شده را ببینید و باحوصله بهترین آن را انتخاب کنید.
طراحی استیکر


بعد از انتخاب طرح سیبیل، یک صفحه جدید ایجاد کنید. توجه داشته باشید سایز این صفحه باید با ابعاد دقیق کاغذ مخصوص چاپ استیکر (کاغذ لیبل) که می‌خواهید روی آن استیکرهای خود را چاپ کنید مطابقت داشته باشد.
صفحه جدید را با کپی طرح خود پرکنید و به‌گونه‌ای طرح کپی شده سیبیل را کنار هم بچینید که پس از چاپ بتوانید آن را به‌راحتی با قیچی ببرید و از هم جدا کنید. در هر صفحه از چاپ استیکر سیبیل می‌توانید بیش از 10 عدد استیکر داشته باشید به شرطی که بافاصله درست آن‌ها را بچینید. دقت کنید فاصله از حاشیه‌های کاغذ را نیز رعایت کنید.
 

استیکر سبیل

 

برای چاپ این استیکرهای بامزه نیاز به یک کاغذ برچسب دارید. پیشنهاد می دهیم پس از چاپ استیکرها از پوشش لمینت استفاده کنید تا استیکرهای براق و مقاوم تری داشته باشید. شما حتی میتوانید این استیکرها را با چاپ روی تیشرت و یا چاپ روی ساک هدیه جذاب تر کنید.

 

طراحی استیکر

 

فراموش نکنید این هدیه متعلق به بهترین پدر دنیاست، پس حوصله و عشق به خرج دهید.

روز مرد به همه مردان سرزمینم مبارک!

 

 

جهت دانلود فایل مقاله "استیکر سیبیل / هدیه فانتزی برای روز مرد" روی لینک زیر کلیک کنید:
استیکر سیبیل-هدیه فانتزی برای روز مرد.pdf

کلمات کلیدی : چاپ، چاپ استیکر، استیکر، برچسب، روز مرد، روز پدر


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (2)
       

maasoumeh 1396/05/08 8:58:41

عالی و جذاب با نگاهی خلاقانه ! آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما

مدیر سایت پاسخ داده شده در تاریخ 1396/05/08 ,

همچنین با ارزوی بهترین ها برای شما


مقاله بعدی

1401/05/29
چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...
1399/10/10
با گذشت زمان انتخاب های مختلفی برای چاپ روی پارچه به وجود آمده است به طوری که شما می تواند تکه ای از پارچه را وارد پرینتر کنید و...
1399/10/10
شما می توانید با چاپ دستی برگ و دیگر اشیایی که در طبیعت یافت می شوند آثار هنری زیبایی خلق کنید. جوهر چاپ قابل حل در آب برای چاپ با برگ مناسب البته...