خروج

طراحی کارت تبریک روز مادر


چه زمانی مناسب تر از روز مادر سراغ دارید تا با یک هدیه خاص از اولین عشق زندگی خود تشکر کنید؟

مشاهده و خريد کارت تبریک آویزی

با طراحی یک کارت پستال زیبا و هدیه دادن آن در روز مادر، عشق خود را به مادرتان نشان دهید. قطعا یک کارت تبریک دست ساز هدیه ارزشمندتری نسبت به خریدن نمونه آماده در ویترین است!

اگر می خواهید کارت تبریک روز مادر را در کوتاهترین زمان، متفاوت و طبق سلیقه خود طراحی کنید با ما همراه شوید.

برای طراحی کارت پستال مجبور نیستید سایز استاندارد مشخصی را انتخاب کنید، فقط باید در نظر داشته باشید که کار شما در هر اندازه ای طراحی شود پس از چاپ باید بتوانید آن را از وسط تا کنید.

برای شروع طبق عکسی که در پایین مشاهده می کنید، یک فایل جدید در برنامه فتوشاپ خود با اندازه های  10.16*15.24 سانتی متر (6*4 اینچ) ، فرمت رنگی CMYK و رزولوشن dpi 300 ایجاد کنید.
 

طراحی کارت تبریک

 

سپس عکسی که می خواهید از آن در پس زمینه کارت پستال خود استفاده کنید را در فتوشاپ باز کرده و روی کار خود قرار دهید. با استفاده از امکانات برنامه گرافیکی فتوشاپ می توانید به عکس خود افکت داده و یا سایز، نور، وضوح تصویر و... را به دلخواه خود تنظیم کنید.

حالا می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید یک جمله کوتاه محبت آمیز یا یک نقل و قول ساده روی کارت قرار دهید یا پیام تبریک خود را داخل کارت تبریک بنویسید.

برای این کار هیچ قانونی وجود ندارد، شما می توانید طبق سلیقه خود، پیام تبریک را روی کارت یا داخل آن درج کنید، فقط توجه داشته باشید که از یک فونت زیبا و رنگ متناسب با طرح خود استفاده کنید تا کارت تبریک زیباتری داشته باشید.

برای درج پیام تبریک داخل کارت پستال باید یک فایل دیگر به اندازه همین فایل اصلی ایجاد کنید. اگر می خواهید پس از چاپ با خط خوش پیام پر مهر خود را داخل کارت بنویسید می توانید با ابزار قلم در فتوشاپ، صفحه پیام تبریک خود را خط کشی کنید. در غیر اینصورت می توانید پیام خود را در همان صفحه با یک فونت زیبا و خوانا تایپ کنید.
 

طراحی و چاپ کارت پستال

 

حالا کارت شما برای چاپ آماده شده است. حتما قبل از فرستادن کارت برای چاپ آن را روی کاغذ ساده پرینت بگیرید و با دقت بررسی کرده و اشکالات آن را برطرف کنید.

پس از چاپ نیز می توانید برای جلوه بخشیدن به کارت تبریک خود از پوشش لمینیت استفاده کنید. اینگونه یک کارت تبریک زیبا و حرفه ای خواهید داشت.
 

کارت تبریک روز مادر

 

به شما اطمینان می دهم مادرتان عاشق این هدیه خواهد شد چون شما بیش از هر چیزی برای او مهم هستید و حتما تلاش و عشق شما را در پشت این کارت تبریک زیبا خواهد دید.

روز مادر مبارک!


جهت دانلود فایل مقاله "طراحی کارت تبریک روز مادر" روی لینک زیر کلیک کنید:
طراحی کارت تبریک روز مادر.pdf


کلمات کلیدی : چاپ، کارت، روز مادر، چاپ دیجیتال


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/05/29
چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...
1399/10/10
با گذشت زمان انتخاب های مختلفی برای چاپ روی پارچه به وجود آمده است به طوری که شما می تواند تکه ای از پارچه را وارد پرینتر کنید و...
1399/10/10
شما می توانید با چاپ دستی برگ و دیگر اشیایی که در طبیعت یافت می شوند آثار هنری زیبایی خلق کنید. جوهر چاپ قابل حل در آب برای چاپ با برگ مناسب البته...