خروج

عکس های خود را تبدیل به استیکر کنید


 

اگر واقعا به عکاسی علاقمند هستید احتمالا تعداد عکس هایی که گرفته اید آنقدر زیاد است که شمردن آن سخت است و شاید فرصت نشود آنها را تماشا کرده و لذت ببرید.

اما اگر جزء آن دسته از افراد هستید که عکس را برای چیزی بیش از به اشتراک گذاشتن در اینستاگرام می خواهید و قصد دارید تعدادی از عکس های بی نظیر خود را چاپ کنید پیشنهاد می کنیم به جای روش سنتی چاپ کردن عکس و قرار دادن آن در آلبوم دست به کاری جدیدتر بزنید و عکس های مورد علاقه خود را تبدیل به استیکر کنید!

با ساختن عکس هایتان به صورت برچسب و نصب آن در جای مناسب می توانید هر زمان که خواستید به آن نگاه کنید لذت ببرید.

در اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه با عکس خود استیکر بسازید.

شما می توانید هر عکسی را به برچسب تبدیل کنید، رنگی یا سیاه و سفید، قدیمی یا جدید، عکس فوری خانوادگی یا منظره  هنری و... بنابراین در انتخاب عکس آزادید.

بعد از انتخاب عکس سراغ نرم افزار فوتوشاپ خود بروید و استیکر خود را طراحی کنید. برای طراحی شکل برچسب با Shape Tools شروع کنید. با این ابزار می توانید به آسانی برچسب به شکل های مختلفی مثل مستطیل، دایره، قلب و یا هر چیز دیگری که دوست دارید، بسازید.
 

طراحی استیکر در فتوشاپ

 

حالا فایل عکسی را که می خواهید مورد استفاده قرار دهید باز کنید و آن را روی لایه ای جداگانه بالای شکلتان کپی  Copy کنید. در   create clipping  , Layer Menu را انتخاب کنید. با انجام این کار فقط آنچه که روی شکل ایجاد کردید قابل مشاهده است.

لازم نیست که از همه ی عکس را در برچسب استفاده کنید، اگر احساس می کنید عکس بزرگتر از حد لازم است، از ابزار تبدیل Transform Tools استفاده کنید. برای ساختن چندین برچسب با شکل های یکسان نیز می توانید همان شکل را چندین بار در فایلی که ایجاد کرده اید کپی Copy کنید.
 

چاپ استیکر

 

برای چاپ استیکر خود فقط به یک پرینتر و کاغذ لیبل نیاز دارید. توصیه می کنیم قبل از چاپ روی کاغذ لیبل، طرح خود را روی کاغذ مuمولی چاپ کنید تا اگر اشکالی در آن وجود دارد اصلاح کنید. پس از اتمام کار و چاپ استیکر روی کاغذ لیبل نیز با دقت آن را برش دهید.

تبدیل عکس به استیکر راه جالبی برای به یاد آوردن ارزشمندترین خاطرات و یا تزئین فضای خانه است. حتی می توانید با این کار عزیزان خود را غافلگیر کرده و عکس های خاطره انگیز را برایشان تبدیل به استیکر کنید و در مناسبت های مختلف مثل تولد، روز عشق ,... به آنها هدیه دهید.

این نوع هدیه های دست ساخته می تواند ارزشمندترین هدیه باشد، چون نشان دهنده ذوق و سلیقه شماست و ثابت می کند قلباً به یادشان بوده اید. پس دست به کار شوید!
 

 

جهت دانلود فایل مقاله "عکس های خود را تبدیل به استیکر کنید" روی لینک زیر کلیک کنید:

عکس های خود را تبدیل به استیکر کنید.pdf


کلمات کلیدی : چاپ، استیکر، چاپ دیجیتال، عکس


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (2)
       

roya 1401/01/19 14:27:25

تو عکاسی ها این کارو انجام میدن؟

admin پاسخ داده شده در تاریخ 1401/01/20 , 9:38:9

بله


مقاله بعدی

1401/05/29
چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...
1399/10/10
با گذشت زمان انتخاب های مختلفی برای چاپ روی پارچه به وجود آمده است به طوری که شما می تواند تکه ای از پارچه را وارد پرینتر کنید و...
1399/10/10
شما می توانید با چاپ دستی برگ و دیگر اشیایی که در طبیعت یافت می شوند آثار هنری زیبایی خلق کنید. جوهر چاپ قابل حل در آب برای چاپ با برگ مناسب البته...