خروج

نکته هایی که باید پیش از طراحی، چاپ و خرید کاغذ کرافت بدانیم (1)


هر خریدی با نیازی آغاز می شود و با پرسش و جست و جو ادامه می یابد. طراحی، چاپ و خرید کاغذ کرافت هم از نمونه ی خرید هایی است که با نیازی آغاز می شود و سپس مشتری به جست و جو، پرسش و تحلیل و بررسی برای دست یافتن به کالای مطلوب خود می پردازد. ابتدا به بازار سر می زند، سپس نمونه های متعدد و گوناگون از کالای مورد نظر خود، در این خصوص کاغذ کرافت، را بررسی می کند و پس از تحلیل و ارزیابی تامین کننده و فروشنده های مختلف، به تصمیم گیری در خصوص خرید کالا می پردازد.

کرافت

در این مقاله سعی داریم تا با نگریستن به و مرور کردن مطلب های یاد شده با محوریت کاغذ کرافت، مشتری و مصرف کننده های کاغذ کرافت را در داشتن تجربه ای بهتر نسبت به خرید و استفاده از این سازه ی چاپی، یاری دهیم. پس اگر قصد خریدن کاغذ کرافت دارید، این مقاله می تواند شما را در دست یافتن به هدف تان یاری دهد.

پیش از خرید (درک نیاز)

پیش از خرید کاغذ کرافت، لازم است هدف خود از خرید کاغذ کرافت را مشخص کنید؟

کرافت

اشتباه نکنید. نگارنده می داند که هیچ شخصی بدون داشتن نیاز مشخص اقدام به خرید نمی کند. در این خصوص منظور این است که چه ویژگی هایی از کاغذ کرافت مورد نظر شماست. همان گونه که در مقاله ی پیشین یاد کردیم، هم چون هر کالایی، کاغذ های کرافت نیز انواع، گونه و نمونه های متعدد و مختلف، با ویژگی های بسیار و نا هم گون دارند که همین سبب می شود تا هر یک برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار بگیرد. پس هرچه نسبت به هدف خود از خرید کاغذ کرافت و ویژگی هایی که از کاغذ کرافت انتظار دارید (میزان مقاومت کاغذ کرافت در برابر پارگی، ضخامت کاغذ کرافت، وزن کاغذ کرافت، گرماژ کاغذ کرافت، رنگ کاغذ کرافت و ویژگی هایی از این دست) آگاه باشید، نه تنها خود خرید و تجربه ای بهتر خواهید داشت، که فروشنده را نیز در برآورده ساختن نیاز خود و تامین کاغذ کرافت مورد نظر شما، یاری خواهید داد.

کرافت

چگونه می توانیم به ویژگی های مورد نظر برای خرید کاغذ کرافت پی ببریم؟

پرسش های زیر می توانند به شما کمک کنند تا به انتظار و توقع خود از کاغذ کرافت پی ببرید:

ضخامت کاغذ کرافت چه میزان باشد؟ همان گونه که در مقاله های پیشین از نگارنده به یاد داریم، کاغذ های کرافت در ضخامت های مختلف تولید، چاپ و عرضه می شوند که البته بسته به کاربرد مورد نظر شما، این ضخامت می تواند متفاوت باشد. برای نمونه اگر برای بسته بندی گل و گلدان و چیز هایی از این دست به کاغذ کرافت نیاز دارید، یک کاغذ کرافت با ضخامت معمولی و حتی نازک می تواند پاسخ گوی نیاز شما باشد.

کرافت

شاید قصد دارید تا برای بسته بندی و حمل فرآورده های گوشتی هم چون ماهی از کاغذ کرافت استفاده کنید. در این خصوص بهتر است کاغذ کرافت از ضخامت کافی برخوردار و در برابر نفوذ نم و رطوبت به بیرون از کاغذ، مقاوم باشد. تصور کنید که ماهی را در کاغذ کرافتی نازک که البته در برابر رطوبت نیز مقاوم نیست قرار می دهید، هنوز مصرف کننده و خریدار بینوا به خانه نرسیده که متوجه می شود نم و خون و رطوبت ماهی، دست، صندلی ماشین یا حتی لباسش را فرا گرفته است و همین سبب می شود تا تجربه ی ناخوشایندی نسبت به فروشنده پیدا کند که البته تجربه و مراجعه های بعدی او برای خرید را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

برای دانلود فایل مقاله ی «نکته هایی که باید پیش از طراحی، چاپ و خرید کاغذ کرافت بدانیم (1)»، بر لینک زیر کلیک کنید.

فایل مقاله ی «نکته هایی که باید پیش از طراحی، چاپ و خرید کاغذ کرافت بدانیم (1)»


کلمات کلیدی : طراحی، چاپ، کاغذ، کرافت، بسته بندی


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/02/11
دانشمندان راه پختی را کشف کرده اند که میتواند کالری برنج را تا 50 الی 60 درصد کاهش دهد. طرز تهیه برنج کم کالری مناسب رژیم لاغری و بیماری های قند و دیابت است.
1400/02/06
زینب ایزدیار طراح ایرانی ساکن بروکلین با استفاده کیسه برنج روزمره لباس های زیبایی طراحی می کند که توجه مجله ووگ را به خودش جلب کرده است.
1400/01/23
انتخاب طرح کیسه برنج به همین سادگی ها نیست و انتخاب اشتباه تنها باعث ضرر مالی و پایین آمدن آمار فروش می‌شود. می‌توان گفت طراحی و چاپ کیسه برنج بیشتر از کیفیت برنج روی فروش محصول تاثیرگذار است.