خروج

کاربرد کاغذ کرافت و استیکر در منزل


از مقاله های پیشین، نکته و یافته های زیادی درباره ی کاغذ کرافت و استیکر و کاربرد های گسترده ی آن ها در صنعت های چاپ، تبلیغات، بسته بندی و البته مواد غذایی به یاد داریم.

  • دانستیم که استیکر از جمله سازه های تبلیغاتی است که به دلیل جنس، نوع ساختار، ماهیت و کارکردی که دارد، جزو اثر گذارترین، مفید ترین و مقرون به صرفه ترین ابزار های تبلیغات و بازاریابی به کار می رود.
  • درباره ی کاغذ کرافت صحبت کردیم و پی بردیم که کاغذ کرافت به دلیل استفاده از پالپ یا همان خمیر چوب، رنگ قهوه ای دارد و از کاربرد های گسترده اش در صنعت چاپ، بسته بندی و مواد غذایی مطلع و آگاه شدیم.

استیکر

در این مقاله اما سعی و هدف داریم تا به معرفی، تحلیل و بررسی کاغذ کرافت و کاربرد آن در خانه و میان افراد خانواده بپردازیم. در پایان این یادداشت، مخاطب و خواننده به کاربرد و فایده های گسترده ی کاغذ کرافت و استیکر در منزل آگاه خواهد شد و کاربرد های دیگری از ابزار های مورد نظر را خواهد یافت.

  • استیکر و نقش آن در زیبا سازی دکوراسیون منزل

استیکر جدا از کارکرد های تبلیغاتی و بازاریابی، کاربرد های مهم و گسترده ای در زیبا سازی منزل و دکوراسیون نیز دارد. برای نمونه می توانیم به سطح و روی وسیله های منزل هم چون یخچال، ماشین لباس شویی، کابینت، کمد دیواری، میز و دیگر سطح های مشابه اشاره کنیم. چسباندن استیکر های جذاب و زیبا به سطوح یاد شده، جذابیتی خاصی به منزل و دکوراسیون آن اضافه می کند و فضا را برای اهالی آن دل نشین می سازد.

استیکر

  • استیکر برای بچه ها

کودکان و بچه های شما می توانند با استفاده از استیکر، جلوه و نمای جذاب و کودکانه ای به اتاق، میز، کمد و ابزار های و اسباب بازی های خود بدهند که بدون شک اثر به سزایی در روحیه و رفتار آن ها خواهد داشت. جالب است که شما با صرف هزینه ای ناچیز، می توانید به میزان قابل توجهی رفتار و روحیه ی کودک دلبند خود را دگرگون سازید.

هم چون بسته بندی های رایج مواد غذایی و گل و گیاه، در منزل نیز می توان برای پوشاندن سطح های مختلف، از کاغذ کرافت استفاده کرد. می توانید سطح گلدان های منزل را با استفاده از کاغذ های کرافت، به ویژه کرافت های سفارشی، بپوشانید و جلوه ی دیگری به منزل خود بدهید.

کرافت

کاغذ کرافت را هم چنین می توان برای پوشاندن دریچه های باز و منفذ هایی که نمی توان از پلاستیک استفاده کرد، به کار گرفت.

جدا از عامل های یاد شده، نگه داشتن کاغذ کرافت در آشپزخانه جزو نکته های مهمی است که هیچ خانم یا آقای خانه داری نباید از آن غافل شود. به هر حال زمانی خواهد رسید که شما به پخت و تهیه ی ساندویچ خانگی می پردازید و به همین دلیل لازم است تا مقداری کاغذ کرافت در منزل داشته باشید. گذشته از این مورد، در دسترس داشتن مقداری کاغذ کرافت، می تواند در انجام خرید های روزمره (ماهی و سبزیجات) نیز به کار شما بیاید (هر چند که فروشنده ی مجرب پیش از مشتری به این نکته آگاه خواهد بود).

استیکر

نگارنده باور دارد که اگر خوب بنگریم و اندکی میدان دید و توجه خود را گسترده سازیم، چه بسا کارکرد و استفاده های متعدد و بی شمار دیگری در این خصوص بیابیم که خود بتوانند باب مسئله، موضوع و بحث های جدید را باز کنند. با این حال، گام نخست این است ذهنیت خود را از کلیشه های رایج دور کنیم و بکوشیم تا با نگاهی ارزش آفرین به کالا و هر آن چه که اطراف ما هست، بنگریم.

برای دانلود فایل مقاله ی «کاربرد کاغذ کرافت و استیکر در منزل»، بر لینک زیر کلیک کنید.

فایل مقاله ی «کاربرد کاغذ کرافت و استیکر در منزل».


کلمات کلیدی : استیکر، کاغذ، کرافت، منزل، دکوراسیون


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/03/03
بسته بندی ظروف حساس و شکستنی همیشه از دغدغه های افراد بوده، در این مقاله به چگونگی بسته بندی ظروف حساس با کمترین آسیب پرداخته ایم...
1400/01/14
روش های خلاقانه زیادی وجود دارند که کاغذ کرافت قهوه ای را از سادگی در میاورد، شما با کمک این روش ها می توانید با هزینه کم کاغذ کادو های خودتان را درست کنید.
1400/01/10
ساخت دکوری برای تزئین خانه با کاغذ کرافت تنها با 4 وسیله ارزان درست می شود و