خروج

ایده های طراحی بنر خلاقانه


بنر یکی از ابزار تبلیغات در فضای باز است. شما باید با استفاده از بنر، قدرت بصری مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید تا بتواند برای چند لحظه به بنر شما خیره شود. در این مقاله می خواهیم در مورد ایده های خلاقانه برای طراحی بنر صحبت کنیم.

طراحی بنر سایت

نکات مهم در طراحی بنر خلاقانه

مشخص کردن هدف

هرگز بدون هدف کار نکنید. شما برای هر کمپین یا فعالیت هایی که مربوط به بازاریابی می شود، هدفی مشخص می کنید. بنر هم از این قضیه مستثنی نیست. هدف خود را از طراحی بنر مشخص کنید. به این موضوع توجه کنید که می خواهید فقط برند تجاری خود را تبلیغ کنید یا می خواهید محصول جدیدی را به نمایش بگذارید.

مشخص کردن مخاطبان

چه افرادی قرار است بنر شما را ببینند؟ بنر قرار است در کجا نصب شود؟ آیا محل نصب بنر در یک مکان عمومی مانند خیابان یا ایستگاه مترو است یا قرار است در یک داروخانه نصب شود؟ یا قرار است در سایت تان به نمایش گذاشته شود؟ بعد از مشخص کردن مخاطبان تان باید به طراحی بنر بپردازید.

پیام بنر

هر بنری باید پیامی به دنبال داشته باشد و خیلی وقت ها مخاطب به دنبال پیام بنر می گردد. پیام بنر باید کوتاه و شفاف باشد. یعنی در یک جمله کوتاه، هدف خود را از طراحی بنر و نصب آن به مشتری القا کنید. همچنین پیام باید کاملا واضح باشد و برای مخاطب گیج کننده نباشد.

این جملات مشتری را جذب می‌کند: "نمونه های رایگان را ببینید" یا "محصول ما تلاش می‌کند..."

این جملات سبب می‌شوند تا مخاطب راحت تر پیامی که مد نظر شماست را درک کند و جذب شود تا با شما تماس بگیرد.

طراحی خلاقانه

از طراحی های خلاقانه استفاده کنید. ایده هایی استفاده کنید که پیش از آن وجود نداشته است. خلاقیت به خرج دهید و از طراحان معتبر استفاده کنید. نصب بنر خلاقانه می تواند فروش محصول شما را ده برابر کند و نام برند شما را در ذهن مشتری حک کند. به بنر های طراحی شده زیر توجه کنید. هیچ کدام از ایده های آن تکراری نیست و هر کدام پیام جالبی به دنبال دارند.

طراحی بنر خلاقانه

دیزاین بنر حرفه ای

نرم افزار دیزاین بنر

اصول طراحی بنر

بنر خلاقانه

طراحی خلاقانه بنر

طراحی بنر

کلمات جذاب

استفاده از برخی کلمات خواه ناخواه توجه مشتری را جلب می کند، کلماتی مانند "تخفیف" "رایگان".

این کلمات باعث می شود برای چند ثانیه مشتری به بنر شما نگاه کند و در صورتی که رسته کاری شما با نیاز او یکی بود، با شما تماس بگیرد.

مواردی که در بالا مطرح شد، همگی به بهبود بنر شما کمک می کند اما اگر هر کدام به صورت افراطی استفاده شود، نتیجه عکس خواهد داشت و از جذابیت بنر شما کم می کند. جدا از تمام این موارد، اگر از بنر در فضای باز استفاده می کنید، حتما به کیفیت چاپ بنر توجه کنید چون بنر شما باید برای مدتی در معرض دید باشد و عوامل طبیعی مانند باد و باران و آفتاب ممکن است به آن آسیب بزند.

 

جهت دانلود فایل مقاله "ایده های طراحی بنر خلاقانه" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : چاپ،بنر،چاپ بنر،پوستر،چاپ پوستر،بنر پارچه ای،تبلیغات،تبلیغات فضای باز،چاپ فضای باز


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...