خروج

خرید ساک دستی متقال


چاپ روی ساک تبلیغاتی متقال

این روزها که مردم بیشتر به لوازمی که استفاده می‌کند و تاثیری که روی محیط زیست دارد دقت می‌کنند استفاده از ساک دستی پارچه ای هم بیشتر شده است. این ساک های دستی معمولا با کنف، کتان، نخ پنبه یا متقال درست می‌شوند که جایگزین خوبی برای کیسه پلاستیکی و نایلونی و حتی پاکت کاغذی هستند. ساک دستی پارچه ای به عنوان کیسه خرید، ساک باشگاه، کیف یا حتی ساک دستی تبلیغاتی استفاده می‌شود. شرکت تورنگ چاپ ساک دسته ای پارچه ای، کنفی، کاغذی و متقال را برای پروژه های تبلیغاتی شرکت ها تولید و چاپ می‌کند اما در این مقاله می‌خواهیم تنها در مورد ساک دستی متقال حرف بزنیم.

 

پارچه متقال

ساک دستی پارچه ای متقال

پارچه متقال از الیاف کرباس یا کتان ساخته می‌شود و در دسته پارچه های نخی قرار می‌گیرد. پارچه متقال مقاومت و استحکام زیادی دارد و به همین علت از قدیم در ساخت کیسه بسته بندی، بادبان کشتی، خیمه و چادر کاربرد داشته است. امروزه پارچه متقال به علت قیمت ارزان و خنک بودن تبدیل به یکی از پارچه های محبوب برای لباس های تابستانی در صنعت مد شده است. همچنین برای ساخت روکش مبل، رومیزی یا پرده هم استفاده می‌شود. به طور کلی طراحان سعی می‌کنند بیشتر از پارچه های سازگار به محیط زیست به جای محصولات مصنوعی که در طبیعت تجزیه نمی‌شوند استفاده کنند.

خرید انواع کیسه پارچه ای (متقال، کنفی، فوم رنگ)

 

ساک دستی متقال

چاپ روی ساک دستی متقال

ساک دستی متقال یکی از محبوب ترین کیسه های پارچه ای است و این مسئله بی‌دلیل نیست. اول از همه این پارچه بسیار مقاوم و محکم است و با خیس شدن سفت می‌شود به همین دلیل می‌تواند وزن های زیاد را تحمل کند و از محتویات داخلش محافظت کند. علاوه بر این متقال یک کیسه پارچه ای ارزان قیمت محسوب می‌شود و خریدش برای مصرف کننده یا حتی برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی مقرون به صرفه است. چاپ روی پارچه متقال کیفیت زیادی دارد و رنگ ها را شفاف نشان می‌دهد. از آنجایی که رنگ خود پارچه متقال سفید یا شیری است به خوبی رنگ را جذب می‌کند. دوخت ساک دستی متقال راحت است و این پارچه با اینکه مقاوم است سفت نیست و با چرخ خیاطی معمولی هم قابل دوخت است به همین دلیل افرادی که در این زمینه تجربه دارند یا حتی با یک نخ و سوزن معمولی می‌توانند خودشان در خانه ساک دستی پارچه ای متقال را بدوزند. با این حال برای چاپ روی پارچه متقال باید به یک چاپخانه حرفه ای مراجعه کرد تا نتیجه دوام داشته باشد و با شست و شو پاک نشود.

 

خرید ساک دستی متقال

ساک دستی پارچه ای سفید

شرکت تورنگ چاپ تولید کیسه متقال و فروش عمده کیسه پارچه ای (کنفی و متقال) را در ابعاد و طرح های مختلف را انجام می‌دهد که برای خرید آن‌ها می‌توانید از فروشگاه اینترنتی ما اقدام کنید. برای سفارش چاپ روی پارچه متقال و ساک تبلیغاتی می‌توانید با ما تماس بگیرید تا از قیمت و شرایط خدمات ما اطلاع پیدا کنید.


کلمات کلیدی : متقال، پارچه متقال، ساک دستی، ساک دستی متقال، کیسه متقال، کیسه خرید متقال، خرید کیسه متقال، خرید ساک دستی، ساک دستی پارچه ای، چاپ روی متقال، ساک تبلیغاتی، ساک تبلیغاتی متقال، چاپ ساک تبلیغاتی، سفارش ساک تبلیغاتی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/02/14
تکنسین­های اورژانس و یا پزشکان، عموما در محیط­های عمومی و بعضا خطرناک، مراقبت­های پزشکی را به مصدومان یا بیماران ارائه می دهند که ممکن است دارای آلودگی با عواملی بدون علامت یا حتی بیماری مسری باشند.
1397/04/12
تا به حال فکر کرده اید که یک کیسه پلاستیکی کوچک تا چه اندازه می تواند برای محیط زیست ما مضر باشد؟
1396/09/13
شرکت‌های تولید کننده جهت جلوگیری از آلودگی بیش‌ازحد محیط زیست سعی در تولید محصولاتی دارند که آسیب کمتری به محیط‌زیست وارد کند....