خروج

چگونه کاغذ کرافت را جذاب تر کنیم؟


اگر مقاله هاي قبلي ما را خوانده باشيد، حتما مي‌دانيد که هميشه روش هاي جديدي براي بسته بندي با کاغذ کرافت را آموزش مي‌دهيم. کاغذ کرافت بسيار زيبا، باکيفيت، ارزان قيمت و در دسترس است به همين علت ما سعي مي‌کنيم تا روش هاي خلاقانه براي بسته بندي هر نوع کالا يا هديه را معرفي کنيم تا همه کسب و کار ها بتوانند با بودجه کم بسته بندي جذاب و مشتري پسندي داشته باشند. در اين مقاله به شما ياد مي‌دهيم چگونه کاغذ کرافت را به طرز ساده اي تزئين کنيد و کاغذ کادو خودتان را بسازيد. شما براي اين کار به مداد، پاک کن، ماژيک، قيچي و خط کش نياز داريد.

تزئين بسته بندي با کاغذ گيپور و کاغذ کرافت

براي شروع کاغذ کرافت را به‌اندازه دلخواه قيچي کنيد. اصولا طول کاغذ بايد دو برابر طول چيزي باشد که مي‌خواهيد بسته بندي کنيد. بعد با کمک خط کش به‌صورت مورب خطوط کمرنگي بامداد به شکل زير بکشيد.

تزئين بسته بندي با کاغذ گيپور و کاغذ کرافت

حالا با ماژيک شروع کنيد و هر چيزي که مي‌خواهيد را روي اين خطوط بنويسيد. شما مي‌توانيد اسم برند، شعار برند، اسم شخص خاص، کلمه خاص يا هر چيزي که دوست داريد را بنويسيد فقط بايد به چند نکته دقت کنيد: اگر کلمه‌ يا جمله شما تمام شد آن را همان‌طور رها نکنيد و آن‌قدر ادامه دهيد تا تمام خط پر شود. اگر در حل نوشتن به انتهاي خط رسيديد و جمله و کلمه شما نيمه‌کاره ماند، ادامه آن را از خط بعدي از سر بگيريد تا نوشته‌ها جلوه بهتري پيدا کنند. شما مي‌توانيد از ماژيک مشکي يا رنگي (و حتي مجموعه‌اي از چند رنگ) استفاده کنيد. شما مي‌توانيد بر اساس سليقه شخصي يا در نظر گرفتن علايق مشتري ها نوشته‌ها را عوض کنيد و حتي به زبان هاي فارسي و انگليسي و... بنويسيد. و ترجيحا خوش خط باشيد!

تزئين بسته بندي با کاغذ گيپور و کاغذ کرافت

بعدازاينکه کارتان با نوشتن تمام شد کمي صبر کنيد تا جوهر ماژيک کاملا خشک شود تا بتوانيد بدون ايجاد لکه خط هايي که بامداد کشيده بوديد را پاک کنيد. حالا که کاغذ کادو شما آماده است کالا موردنظر را با آن بپيچيد و از کار زيبايي که انجام داديد لذت ببريد. براي تزئينات بيشتر مي‌توانيد از روبان هاي رنگي، کاموا، نخ کنفي و... براي بستن کالا استفاده کنيد و اجسام بامزه مثل يک گل، شاخه کوچک، چند برگ يا يک اتيکت دست نوشته کوچک را به آن اضافه کنيد. هميشه جزئيات کوچک که ممکن است از نظر بقيه غيرکاربردي به نظر برسند چيز هايي هستند که باعث پيشرفت يا پسرفت يک کسب و کار مي‌شوند.

تزئين بسته بندي با کاغذ گيپور و کاغذ کرافت

اگر به ساختن کاغذ کادو کرافت علاقه مند شده‌ايد و مي‌خواهيد روش هاي ديگري را ياد بگيريد و امتحان کنيد، مي‌توانيد اين مقاله()هم سر بزنيد. مطمئنا اگر چرخي در وبلاگ ما بزنيد انواع روش هاي خلاقانه بسته بندي ساده را مي‌بينيد و حتما مي‌توانيد چيزي پيدا کنيد که با بودجه و لوازم در دسترس شما همخواني داشته باشد.


کلمات کلیدی : کاغذ کادو، جعبه کادو، تزئین کادو، بسته بندی، کاغذ کرافت، کاغذ کادو کرافت،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/01/23
انتخاب طرح کیسه برنج به همین سادگی ها نیست و انتخاب اشتباه تنها باعث ضرر مالی و پایین آمدن آمار فروش می‌شود. می‌توان گفت طراحی و چاپ کیسه برنج بیشتر از کیفیت برنج روی فروش محصول تاثیرگذار است.
1400/01/22
مصرف درست برنج فواید زیادی برای جوانسازی پوست و مو، لاغری، سلامت قلب و دستگاه گوارش و... دارد. فقط کافی است بدانید چگونه باید برنج را مصرف کنید.
1400/01/20
بسته بندی برنجی که از شالیزار کشت شده و برای فرستادن به شالیکوبی آماده می‌شود با بسته بندی برنج برای فروش در مغازه یا صادرات فرق می‌کند.
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ